5
3
4
90+1'

Alex Meret ratuje Napoli! Gulbrandsen oddał groźny strzał w polu karnym na dalszy słupek. Bramkarz na posterunku!

18
11
7
4
6
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

2
1
2
2
5
88'

Adam Ounas mógł podwyższyć na 4:0. Algierczyk dostał podanie, przerzucił sobie piłkę nad rywalem i oddał niecelny strzał z dystansu.

6
3
6
7
5
86'

9
83'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Maksimović.

6
5
7
11
10
82'

Bardzo dobra interwencja Mereta! Podanie w polu karnym przyjął Fredrik Gulbrandsen. Napastnik zwiódł Koulibaly'ego i z kilku metrów uderzył na bramkę!

12
5
5
3
4
81'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Adam Ounas.

8
5
10
17
31
81'

Brakuje szczęścia piłkarzom Red Bulla. Strzał Mwepu zablokowany przez obrońców. Po chwili Wolf uderzył z dystansu, ale niecelnie.

9
6
5
4
9
79'

Takumi Minamino wprowadzony za Dabbura próbował dryblować w polu karnym Napoli, ale szybko zatrzymali go obrońcy. Po chwili akcję strzałem ratował Wolf, ale piłka odbiła się rykoszetem na rzut rożny.

5
2
5
2
8
76'

Red Bull. Schodzi: Munas Dabbur. Wchodzi: Takumi Minamino.

4
77'

Elseid Hysaj zszedł z piłką z prawej strony do środka i postrzaszył z dystansu. Próba obrońcy niecelna.

6
6
4
5
8
75'

Arkadiusz Milik był o krok od drugiego gola. Polak dostał dobre podanie przecinajace linię obrony i jedynie wystarczyło dostawić nogę. Na barkach miał obrońcę i bramkarza. Zrobił to niecelnie, piłka przeleciała obok dalszego słupk.

17
21
16
31
21
74'

Lorenzo Insigne wyprowadził pierwszy atak po wejściu na boisko. Włoch zagał na prawą stronę pola karnego do Jose Callejona. Hiszpan od razu uderzył na bramkę, ale sędzia przerwał grę, bo zawodnik Napoli był na spalonym.

4
2
5
6
7
71'

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Lorenzo Insigne.

69'

Andre Ramalho ofiarnie interweniuje! Dries Mertens zagrał do Jose Callejona, który uderzył z pierwszej piłki. To powinien być gol, ale obrońca Red Bulla wybija niemal z linii bramkowej.

10
6
10
2
3
66'
8
6
12
23
41
64'

Dries Mertens pospieszył prawą stroną pola karnego i postanowił uderzyć z ostrego kąta. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny. Wicemistrzowie Włoch nie zagrozili ze stałego fragmentu gry.

5
2
4
2
7
62'

Red Bull. Schodzi: Zlatko Junuzović. Wchodzi: Enock Mwepu.

Enock Mwepu #45
6
3
3
3
2
62'

Red Bull. Schodzi: Patson Daka. Wchodzi: Fredrik Gulbrandsen.

Patson Daka #20
7
5
4
5
4
60'

Red Bull ma trzy bramki straty, ale wciąż próbuje. Zlatko Januzović uderzył z dystansu. Alex Meret musiał interweniować.

7
5
5
3
4
58'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jerome Onguene.

Wszystko zaczęło się od dośrodkowania Mario Ruiego. W polu karnym czekali Mertens i Milik, ale napastników uprzedził Onguene. Obrońca Red Bulla próbował wybić piłkę głową i niefortunnie pokonał własnego bramkarza.

9
55'

Do rzutu wolnego podszedł Dries Mertens a nie Arkadiusz Milik. Próba Belga nieudana.

12
5
7
11
32
54'

Żółtą kartkę otrzymał Xaver Schlager za faul na Miliku.

27
13
4
6
7
52'

Arkadiusz Milik mógł mieć asystę! Napastnik wypuścił na wolne pole Driesa Mertensa, który wyszedł naprzeciw bramkarza Red Bulla. Belg zbyt mocno uderzył i piłka poszybowała nad bramką.

22
18
15
13
21
49'

No i odpowiadają poczasie wicemistrzowie Włoch! Jose Callejon dośrodkował z prawej strony. Arkadiusz Milik był o krok od piłki, ale nie zdążył. Podobnie Piotr Zieliński, któremu piłka uciekła za plecy.

4
5
8
7
10
47'

Przyjezdni dobrze weszli w drugą połowę. Munas Dabbur dopadł do piłki na siódmym metrze boiska, ubiegł dwójkę obrońców i uderzył na bramkę. Strzał reprezentanta Izraela nie należał do najbardziej precyzyjnych. Broni Alex Meret!

6
7
5
5
5
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Austriacy.

4
45'

Zwolniła gra pod koniec pierwszej połowy. Dużo więcej niedokładności po obu stronach i mniej akcji.

11
11
7
10
9
43'

7
41'

Red Bull Salzburg się nie poddaje. Zaskoczyć z dystansu chciał Zlatko Januzović, ale piłka przeleciała tuż obok bliskiego słupka.

9
4
6
5
6
39'

Dries Mertens złapany na spalonym na lewej stronie boiska.

6
5
6
10
8
37'

To mogła być polska akcja. Piotr Zieliński płasko zagrywał z lewej strony w pole karne. Bardzo blisko zamknięcia akcji był Arkadiusz Milik, ale uprzedził go bramkarz.

26
13
11
10
14
35'

Jose Callejon dośrodkował z prawej strony. Ofiarnie interweniował Andre Ramalho. Akcję próbował uratować Piotr Zieliński, ale w ostatniej chwili uprzedził go obrońca.

10
8
8
9
12
32'

Piotr Zieliński popisał się fantazją. Piłka wybita po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wprost pod nogi polskiego pomocnika. "Zielu" uderzył od razu z woleja, ale nad bramką.

39
16
10
14
12
32'

Faulowany Arkadiusz Milik. Polak nieprzepisowo zatrzymany przed polem karnym przez Andre Ramalho.

18
8
16
8
13
31'

Patson Daka miał tym razem okazję po rzucie rożnym. Napastnik przestrzelił.

9
9
9
9
9
28'

Ależ upiekło się Kalidou Koulibaly'emu. Patson Daka uciekał z kontrą i zmienił kierunek biegu. Za napastnikiem nie zdążył Koulibaly i sfaulował rywala. Senegalczyk cudem uniknął drugiej żółtej kartki.

11
6
8
6
6
27'

Przyjezdni nie wykorzystali okazji z rzutu wolnego. Zagrożenie z pola karnego Napoli zażegnał nie kto inny jak... Kalidou Koulibaly.

18
9
4
6
5
26'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za faul na Schlagerze. Obrońca będzie pauzował w rewanżu w Austrii.

6
7
10
8
14
23'

Kombinacyjny atak Napoli. Arkadiusz Milik z pierwszej piłki zagrał między obrońców do Driesa Mertensa. Belg nie zdążył dobiec do piłki.

23
10
3
11
13
21'

Strata Piotra Zielińskiego na połowie boiska i z kontrą ruszył Xaver Schlager. Pomocnik zagrał do Munasa Dabbura, ale napastnik nie zdążył do podania

13
9
11
10
16
18'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz. Asystował mu Jose Callejon.

Kolejny błąd obrońcy Red Bulla. Andreas Ulmer wybił piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony wprost pod nogi Jose Callejona. Hiszpan wycofał do Ruiza, a ten strzałem z woleja podwyższył prowadzenie.

159
73
24
14
13
16'

Koszmarny błąd Nemanji Maksimovicia. Piłkę obrońcy odebrał Hannes Wolf i dograł do Patsona Daki. Napastnik wykorzystał okazję sam na sam z Meretem i trafił do siatki. Zawodnik Red Bulla był jednak na spalonym.

18
15
14
9
13
15'

Napoli odżyło po  golu Milika. Reb Bull Salzburg powoli się rozkręcał, ale przygasł po stracie bramki. Kalidou Koulibaly był o krok od podwyższenia prowadzenia po strzale głową z rzutu rożnego.

19
9
4
8
10
12'

Napoli chce iść za ciosem. I znowu akcję wyprowadza Piotr Zieliński! Polak zagrał na prawą stronę do Fabiana Ruiza. Młody pomocnik uderzył z dystansu, będzie rzut rożny.

80
37
12
12
10
10'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Dries Mertens.

Co za gol Milika! Dries Mertens dostał niezłe zagranie od Piotra Zielińskiego i natychmiast prostopadle podał w pole karne do Milika. Napastnik minął bramkarza i trafił do pustej bramki!

522
224
55
25
22
8'

Odpowiedź Napoli. Błąd Andre Ramalho i wicemistrzowie Włoch przejęli piłkę przed polem karnym Salzburga. Szansę miał Fabian Ruiz, ale jego strzał został wybity na rzut rożny.

24
14
12
12
12
6'

Munas Dabbur dostał podanie z prawej strony boiska. Reprezentant Izraela uderzył zza pola karnego na dalszy słupek. Alex Meret obronił z problemami.

17
10
11
7
9
5'

Red Bull Salzburg zaczął bez kompleksów. Andreas Ulmer rozegrał piłkę na lewej stronie z Hannesem Wolfem. Drugi z nich uderzył z dystansu, ale nie zaskoczył Aleksa Mereta.

11
7
11
9
9
3'

Arkadiusz Milik popisał się zagraniem piętą w pole karne do Jose Callejona. Hiszpan przyjął piłkę, ale przed bramką został zablokowany przez dwóch rywali.

19
12
4
4
7
2'

Dries Mertens dostał wysokie podanie na połowie rywali. Belg postanowił oddać piłkę Jose Callejonowi, ale Hiszpan nie zdążył do podania.

8
8
8
8
7
1'

Nieudane dośrodkowanie Stefana Lainera z prawej strony boiska. Napoli wznowi grę od bramki.