Stade Rennais
38' Benjamin Bourigeaud 42' Benjamin Bourigeaud 65' Nacho Monreal 87' Mehdi Zeffane 88' Ismaila Sarr
Arsenal FC
4' Alex Iwobi 34' Sokratis Papastathopoulos 41' Sokratis Papastathopoulos 61' Granit Xhaka
3:1

Koniec spotkania. Sensacyjne zwycięstwo Stade Rennais. Arsenal czeka trudne zadanie w rewanżu.

Piłkarze Arsenalu są bezradni. Do tego ich akcja została przerwana z powodu spalonego.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Gol! Strzelił Ismaila Sarr. Asystował mu James Lea Siliki. Kapitalna kontra gospodarzy. Lea Siliki dośrodkował w pole karne, a tam akcję zamknął Sarr.

Żółtą kartkę otrzymał Mehdi Zeffane.

Gospodarze nadal mają przewagę. Arsenal cofnięty do defensywy.

Akcja Arsenalu zakończona nieudanym strzałem Ramseya.

Ben Arfa starał się dośrodkować w pole karne, ale trafił w jednoosobowy mur.

Sarr dograł w pole karne. Nie zdążył Hanou, ale na posterunku był Cech, który złapał piłkę.

Dwa rzuty rożne dla Arsenalu, ale bez zagrożenia pod bramką rywali.

Akcja gospodarzy przerwana z powodu spalonego.

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Aaron Ramsey.

Cech po raz kolejny uratował swój zespół przed stratą gola. Tym razem obronił strzał Ben Arfy.

Zbyt lekki strzał Oezila. Koubek bez problemów złapał piłkę.

Gol samobójczy! Nacho Monreal. Przewaga gospodarzy udokumentowana golem. Po dograniu w polu karnym Zeffane piłka odbiła się od Monreala i wpadła do siatki.

Groźny strzał Ben Arfy. Cech przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

Cech obronił strzł Sarra. Rzut rożny dla gospodarzy.

Fatalny "strzał" Guendouziego. Piłkarz poślizgnął się i podał do rywala.

Szarża Sarra zakończona podaniem w polu karnym. Niewiele brakło, a byłoby 2:1, lecz żaden z graczy gospodarzy nie zdołał skierować piłki do bramki.

Sarr dośrodkował w pole karne, ale żaden z graczy gospodarzy nie zdołał doskoczyć do piłki.

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę pewnie chwycił Cech.

Sarr dograł w pole karne, a tam do piłki dopadł Bourrigeaud. Francuz trafił prosto w Cecha.

Benjamin Bourigeaud strzelił z dystansu tuż obok słupka.

Kompletnie nieudanym strzałem popisał się Zeffane. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Arsenal szybko objął prowadzenie, ale pod koniec tej części gry stracił bramkę i Sokratisa.

Arsenal cofnięty do defensywy. Goście muszą uważać na akcje miejscowych.

Sędzia doliczył trzy minuty.

To mogło być 2:1 dla gospodarzy. Po dograniu Ben Arfy fatalnie spudłował Sarr.

Oezil dograł do Aubameyanga, ale ten potknął się o piłkę i nie zdołał oddać strzału.

Gol! Strzelił Benjamin Bourigeaud. Mamy wyrównanie! Bouriegeaud z rzutu wolnego najpierw trafił w mur, ale po chwili dopadł do piłki i huknął na tyle precyzyjnie, że Cech nie miał szans na obronę.

Sokratis ratował się faulem taktycznym. W ten sposób zatrzymał Sarra, ale został wyrzucony z boiska.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

Ben Arfa w polu karnym rywali wdał się w drybling i stracił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Bourigeaud.

W ostatnich minutach coraz aktywniejsi są gospodarze. Mają jednak problemy z zakończeniem swoich akcji.

Cech obronił groźny strzał Ben Arfy z dwudziestu metrów.

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

Oezil dobrze dograł do Aubameyanga, ale ten był na minimalnym spalonym.

Mustafi blisko zdobycia gola. Strzelił tuż obok słupka.

Koubek zachował zimną krew i ograł dryblingiem atakującego go Aubameyanga.

Po wrzutce z rzutu wolnego na spalonym był Sitoe.

Złe podanie Mustafiego w pole karne. Prosto pod nogi Koubka.

Koubek wypiąstkował piłkę po dograniu Iwobiego.

Szarża Ben Arfy zakończona stratą równowagi w polu karnym. Przerwana akcja miejscowych.

Przerwa w grze. Mustafi potrzebuje pomocy medycznej.

Koubek bez problemów złapał piłkę po strzale Aubameyanga.

Koscielny w ostatniej chwili przerwał kontrę gospodarzy.

Po dośrodkowaniu Ben Arfy piłka trafiła do Greniera. Ten huknął z woleja, ale obok słupka.

Grenier z rzutu wolnego z trzydziestu metrów uderzył tuż nad poprzeczką.

Świetna interwencja Koubka po strzale Torreiry.

Iwobi na pamięć zagrał do Aubameyanga. W polu karnym nie było jednak Gabończyka.

Za mocne podanie do Bensebainiego. Od bramki grę wznowił Cech.

Iwobi dograł do wychodzącego na czystą pozycję Aubameyanga, ale ten nie zdołał oddać strzału.

Przewaga Arsenalu, gospodarze praktycznie nie istnieją w ofensywie.

Gol! Strzelił Alex Iwobi. Kapitalna akcja Iwobiego, który uporał się z obrońcą rywali. Oddał strzał po długim słupku, a piłka wpadła do siatki. Zdecydowanie lepiej mogli zachować się obrońcy gospodarzy, którzy nie upilnowali Nigeryjczyka.

Arsenal od początku ma przewagę. Goście częściej są przy piłce.

Początek spotkania!

To pierwszy mecz tych drużyn. W poprzedniej fazie Stade Rennais wyeliminowało Real Betis, a Arsenal wygrał bój z BATE Borysów.

Sędzia: Ivan Kruzliak (Słowacja).