Lotto Ekstraklasa: 35. kolejka
10 maj 2019 18:00
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zarandia. Zarandia w końcu doczekał się gola! Po błędzie Zagłębia w środku boiska Gruzin doszedł do piłki i dobił Zagłębie.

47
25
5
7
16
90+6'

Akcja Zagłębia, na spalonym Olaf Nowak.

11
4
2
3
5
90+6'

Cvijanović podał Zarandii, jednak po strzale Gruzina ponownie piłka w rękach Kudły.

6
2
3
2
4
90+2'
ZMIANA
90+2'

Zablokowany strzał Marcusa. Arka nadal prowadzi tylko 1:0.

23
12
6
2
4
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 8 minut.

15
7
6
8
5
88'

Arbiter długo czeka na sygnał z wozu.

22
12
14
6
19
86'

Trwa wideoweryfikacja.

29
12
12
9
13
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Luka Zarandia.

Jankowski po podaniu Zarandii w końcu wbił piłkę do bramki rywala! Początkowo arbiter dopatrzył się spalonego, jednak po długiej wideoweryfikacji uznał gola grającego w masce napastnika Arki.

46
21
9
22
36
83'

Zbozień wrzucał piłkę w pole karne. Piłka oczywiście w rękach niezawodnego Kudły.

8
4
3
5
11
81'
ZMIANA
11
4
3
3
2
81'

Kolejny strzał Arki! Próbował Marcus, nie trafił w światło bramki.

4
1
3
1
80'

Zagłębie zdołało nieco odsunąć grę od własnej bramki.

3
4
3
5
8
78'

Ciągle w natarciu Arka. W polu karnym rywala w piłkę nie trafił Aankour.

12
5
2
1
4
76'
ZMIANA
75'

Na trybunach 7 012 osób.

12
3
2
2
2
75'
ZMIANA
74'

Znowu strzał Zarandii i broni Kudła. To 12. obroniony strzał bramkarza Zagłębia!

8
3
2
2
8
73'

Kolejny strzał Zarandii, świetnie ustawiony Dawid Kudła.

4
1
5
72'

Indywidualną akcją przeprowadził Vamara Sanogo. Zrobił o jeden zwód za dużo w polu karnym Arki i stracił szansę na oddanie strzału.

2
1
1
71'

Dla odmiany strzał Zagłębia. Piłkę przyjął Sanogo, jednak nie trafił w światło bramki.

5
5
5
1
7
68'

A teraz kolejna akcja! Luka Zarandia strzelił w okienko bramki Kudły, bramkarz Zagłębia bezbłędny! To 24. strzał Arki, w tym 10. celny!

13
9
5
4
8
68'

Damian Zbozień trafił w poprzeczkę!

10
6
6
2
6
67'

Mygas gotowy do gry, gramy dalej.

1
4
2
67'

Cierpi Mygas, który ambitnie interweniował przy okazji akcji Jankowskiego.

3
65'

Rajd Luki Zarandii. Gruzin zapomniał jednak o kolegach i strzelił prosto w nogi Kudły.

6
1
1
4
64'

Gdynianie zamknęli Zagłębie w hokejowym zamku. Oddali kilkanaście podań w polu karnym sosnowiczan i w okolicach, jednak nie oddali tym razem strzału.

8
1
4
62'

Kontratak Arki. Jankowski podał pike do Vejinovicia, który zrobił zwód i strzelił obok słupka.

8
3
2
4
61'

Tym razem z dystansu wysoko nad poprzeczką strzelił Marcus Vinicius da Silva.

5
2
1
2
4
60'

Trzeci celny strzał gdynian w ciągu minuty! Dawid Kudła wyrasta na bohatera.

10
4
2
1
5
60'

Dwie szanse Arki! Najpierw Nalepa dostał niespodziewanie piłkę w polu karnym, po chwili kolejny celny strzał Arki. Dwa razy bohaterem Kudła!

7
4
1
2
9
58'

Zupełnie nieudany strzał Vejinovicia, który przymierzył wysoko nad poprzeczką.

3
1
1
2
57'

Mygas ubiegł wychodzącego do kontry Jankowskiego. Stracona szansa Arki.

3
1
1
2
55'

Sanogo zatańczył w polu karnym Arki, jednak tam nie było nikogo z kolegów z zespołu.

2
4
4
3
54'

Nie był to ani strzał, ani dośrodkowanie. Vejinović posłał piłkę obok słupka bramki Zagłębia.

2
2
1
5
3
52'

Po długiej akcji Arki przeszkodzili sobie Janota i Deja. Piłka w rękach Kudły.

2
3
2
3
8
49'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Damian Zbozień! Trafił w słupek! Zadecydował może centymetr!

25
16
12
20
31
48'

Rzut karny dla Arki!

31
16
7
13
16
47'

Arbiter konsultuje się z VAR-em. Faul był mniej więcej na linii pola karnego.

7
4
4
3
4
46'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Piotr Polczak. Już w 16. sekundzie Polczak sfauował Nalepę. Na razie nie wiadomo czy będzie rzut wolny, czy karny!

czas Druga połowa
45+3'

Kolejny strzał Arki! Kudła obronił nogami piłkę, którą strzelił Adam Deja.

5
3
2
1
7
45+3'

Tym razem z dystansu strzelał Janota. Posłał jednak piłkę wprost w Kudłę.

3
3
2
5
7
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 4 minuty.

4
2
2
1
2
45'

Tym razem indywidualną akcję przeprowadził Janota. Kolejny raz obronił Kudła.

6
5
2
2
2
44'

Strzał Luki Zarandii zza pola karnego. Piłka trafiła w słupek! Duże szczęście Zagłębia.

16
4
6
5
11
43'

Drugi ostry faul Mygasa w krótkim odstępie czasu. Sędzia oszczędził Greka.

3
1
1
2
3
42'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Giorgos Mygas. Sfaulował wychodzącego do kontrataku Zarandię.

4
3
2
2
3
42'

Sędzia Frankowski nie zdecydował się na pokazanie czerwonej kartki Helstrupowi. Gramy dalej.

10
4
1
3
4
40'

Arbiter zdecydował się na wideoweryfikację! Będzie czerwona kartka dla Helstrupa?

6
5
5
3
3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Frederik Helstrup. Sfaulowany Sanogo.

1
2
2
2
39'

Janota wrzucał piłkę z rzutu rożnego, jednak piłka trafiła pod nogi piłkarzy Zagłębia.

1
1
2
2
38'

Marko Vejinović przeciągnął dośrodkowanie. Piłka w rękach Kudły.

5
2
1
1
34'

Vejinović złożył się do strzału, jednak jedynie ustrzelił Patrika Mraza.

10
6
3
3
3
33'
ZMIANA
3
1
1
1
2
32'

Martin Toth zwija siż z bólu. Raczej nie zagra w tym meczu.

2
1
1
1
3
30'

Piłkarze Arki i Zagłębia leżą na boisku po walce o piłkę. Sędzia pozostał niewzruszony.

4
3
28'

Zupełnie nic nie wyszło z rzutu rożnego Arki. Od bramki Kudła.

2
5
3
4
28'

Adam Marciniak zablokowany przez jednego z rywali. Rzut rożny dla Arki.

4
4
1
2
26'

Bardzo ładna akcja Zagłębia! Po dośrodkowaniu Mraza, Iwaniszwili dokonał złego wyboru i przerzucił piłkę nad poprzeczką.

1
1
5
2
6
25'

Kilka błędów Zagłębia w polu karnym Arki podczas jednej akcji ofensywnej. Zmarnowana szansa sosnowiczan.

2
2
1
1
5
22'

Ciekawa, zespołowa akcja Arki. Zakończył ją strzałem Adam Marciniak, w bramce przytomnie Dawid Kudła.

8
7
1
3
4
22'

Na spalonym Maciej Jankowski.

3
1
19'

Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Adam Deja. Piłka jednak pewnie złapana przez Kudłę.

6
2
1
3
2
18'

Polczak wygrał walkę o piłkę z Jankowskim w polu karnym Zagłębia.

2
2
2
2
18'

Najlepszy strzał w tym meczu! Mateusz Możdżeń strzelił z woleja zza pola karnego, świetna interwencja Steinborsa!

9
2
3
2
16'

Sporo niedokładności w grze obu zespołów. Arka w ostatnim czasie nie daje rady dojść pod pole karne Zagłębia.

4
1
1
3
2
13'

Indywidualna akcja Vejinovicia, który urwał się obrońcom Zagłębia. Przymierzył się do strzału, jednak posłał piłkę kilkadziesiąt centymetrów od spojenia słupka z poprzeczką.

6
2
1
2
10'

Znów Zbozień podawał piłkę w pole karne, jednak zrobił to w miejsce, gdzie było kilku sosnowiczan. Arka na razie mocno przeważa.

9
3
4
8'

Długa akcja Zarandii, który podał piłkę do Zbozienia. Ten wrzucił ją w pole karne, gdzie czyhał Maciej Jankowski. Napastnik Arki na dwa razy oddał strzał głową, pewnie jednak obronił Kudła.

7
6
1
2
1
5'

Janota szukał Jankowskiego w polu karnym. Tam jednak doskonale ustawiony Martin Toth.

3
2
2
1
2
4'

Z dystansu z rzutu wolnego strzelał Michał Janota. Strzał mocno niecelny.

2
3
2
1
4
1'

Pierwsza akcja Zagłębia! Mykas strzelił w boczną siatkę.