Tym razem z dystansu strzelał Wojtkowski. Obok słupka bramki Steinborsa.

2
4
3
85'

Luka Zarandia oddał dwa strzały w jednej akcji. Pierwsza jego próba została zablokowana, przy dobitce udanie interweniował Lis.

5
3
2
2
5
84'
82'

Lis piąstkował piłkę po rzucie rożnym Vejinovicia.

4
3
1
1
6
81'

Mateusz Lis na raty obronił strzał z dystansu Arki Gdynia.

6
9
4
4
4
79'

Po rzucie wolnym Wisły, piłkę wybił Steinbors.

13
4
3
3
5
77'

Akcja Młyńskiego i Jankowskiego. Najpierw instynktownie obronił Lis, przy dobitce Jankowski był nieskuteczny.

2
3
3
3
6
76'

Na trybunach znajduje się 7 602 widzów.

12
3
3
2
5
75'

Po rzucie rożnym Arki, wiślacy wybili rozpaczliwie piłkę przed pole karne.

3
1
2
1
5
74'

Wisła nerwowo wyprowadziła piłkę. Wasilewski prawie strzelił gola samobójczego po podaniu Lisa.

4
1
1
1
6
73'

Lis pewnie obronił strzał Zarandii.

10
7
1
2
4
72'

Strzał Młyńskiego obronił głową @asilewski.

6
4
1
4
70'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Pewny strzał i 3:1 dla Arki!

60
35
9
10
19
69'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Grabowski. Rzut karny dla Arki!

29
17
7
7
24
68'

Po strzale Vejinovicia, Marcin Grabowski dotknął piłkę ręką. Mamy wideoweryfikację.

7
6
4
6
7
66'

Po strzale Michała Nalepy, z trudem obronił Mateusz Lis.

5
1
1
1
6
66'

Marko Vejinović! To mógł być drugi gol Holendra, jednak minimalnie chybił po strzale zza pola karnego!

9
8
1
1
9
65'

Po wrzutce Vejinovicia do piłki dopadł Nalepa, jednak posłał piłkę w kosmos.

1
3
3
65'

Arkowcy bardzo długo atakują rywala, nie pozwalając Wiśle na wiele w ofensywie. Zbozień wywalczył rzut rożny.

1
1
61'

Tym razem Zarandia strzelał z woleja. Zabrakło mu precyzji.

3
2
2
2
4
59'
58'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Asystował mu Adam Marciniak. Drugi raz z autu w pole karne podał Marciniak. Błąd Wasilewskiego w obronie i Vejinović strzelił pewnie na bramkę Wisły!

41
21
8
11
29
57'

Wisła Kraków gra dużo lepiej niż w I połowie. Żaden zespół nie ma optycznej przewagi na boisku.

12
3
8
4
54'

Wiślacy doszli do piłki, jednak strzał z dystansu jednego z krakowian niecelny.

9
1
1
3
3
53'

Zmarnowana szansa gdynian. Wiślacy przenieśli piłkę od własnego pola karnego.

2
4
3
2
52'

Bombę sprzed pola karnego posłał Deja! Piłka jednak odbiła się od jednego z obrońców i wyszła na rzut rożny.

3
2
1
2
49'

Vejinović wrzucał piłkę w pole karne Wisły. Jankowski powstrzymany przez obrońców Wisły, piłka w rękach Lisa.

5
1
1
1
2
47'

Pierwszą ofensywną akcję przeprowadziła Wisła. Grabowski sfaulował jednak Młyńskiego.

3
2
1
czas Druga połowa
46'
45+1'

Na spalonym atakujący Drzazga.

2
1
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry.

3
2
4
2
1
44'

Na boisku leży Drzazga po faulu rywala.

3
3
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień. Sfaulował Śliwę. Boczny obrońca ma już wakacje, gdyż nie zagra w ostatnim meczu Lotto Ekstraklasy.

9
1
2
3
40'

Gol! Strzelił Maciej Śliwa.

Po rzucie rożnym Wasilewski oddał strzał. Piłke wprost pod nogi Macieja Śliwy sparował Steinbors i siedemnastolatek strzelił wyrównującego gola! Wisła nie zasługiwała na gola, jednak mamy remis!

61
29
6
13
27
39'

Szansa Macieja Śliwy, który dostał piłkę niekryty na skraju pola karnego. Jego strzał zablokował Zbozień.

2
2
37'

Zarandia po akcji w polu karnym podał piłkę na piąty metr. Tam jednak nie było nikogo z Arki.

2
1
3
36'

Adam Deja oddał strzał rozpaczy po długiej akcji Arki.

3
3
3
1
34'

Steinbors popełnił błąd, jednak tym razem uszło mu na sucho i wiślacy po otrzymaniu piłki w prezencie nie zdołali oddać celnego strzału.

5
1
3
34'

Wisła Kraków znów sobie nie radzi na boisku. Krakowianie mogą się cieszyć z tego, że Arka jest nieskuteczna.

1
1
2
4
32'

Ciekawa akcja Zarandii po stracie Klemenza. Brakowało mu jednak decyzyjności i strzelił w trybuny.

2
1
1
30'

Znów strzelał Nalepa, który wygrał pojedynek siłowy na skraju pola karnego Wisły. Nie trafił tym razem w światło bramki.

3
1
2
4
27'

Długa akcja Luki Zarandii. Podał piłkę Michałowi Nalepie, ten jednak zamiast strzelać, podał piłkę Lisowi.

4
4
1
3
26'

Gra toczy się głównie w środku pola. Wygląda na to, że Arka zbiera siły na kolejny szturm.

4
3
2
1
2
24'

Nieco spadło tempo meczu.

2
1
4
2
1
20'

Kolejny strzał Zarandii, jednak znów przymierzył niecelnie.

6
5
3
5
4
17'

Szansa Wisły! Z woleja srzelał Boguski, doskonale w bramce Steinbors!

10
3
2
3
4
15'

Wiśle udało się nieco oddalić grę od włąsnej bramki.

3
5
4
2
6
12'

To powinien być gol! Luka Zarandia był bliski wykończenia rozpoczętej przez siebie akcji, jednak chybił o centymetry.

14
10
10
4
8
10'

Potężny strzał z dystansu Vejinovicia! Holender przymierzył kilkadziesiąt centymetrów nad spojeniem słupka z poprzeczką.

6
4
2
2
3
10'

Wisła nie daje się zepchnąć spod własnego pola karnego. Arka zdecydowanie dominuje.

11
5
2
2
3
9'

Po podaniu Vejinovicia kompletnie nieudana próba Marciniaka.

4
2
3
3
5
8'

Po rzucie wolnym, strzał Nalepy na rzut rożny sparował Grabowski.

4
2
2
2
2
7'

Strzelał Nalepa, jednak obronił Lis. Bramkarz Arki wybił piłkę przed siebie, jednak przy dobitce Jankowskiego ponownie obronił strzał.

5
1
1
3
2
6'

Zbyt głębokie podanie Zarandii w pole karne. Piłka w rękach Lisa.

4
2
2
1
3
5'

Gol! Strzelił Adam Deja. Asystował mu Adam Marciniak. Pierwsze minuty należały do Arki i mamy gola! Z rzutu z autu Marciniak, Deja oszukał Klemenza w polu karnym i strzelił w okienko bramki Lisa. Świetny początek gdynian!

54
25
12
16
21
4'

Mamy pierwszy niecelny strzał Wisły. Drzazga nie był jednak skuteczny, piłka przeleciała obok słupka.

5
4
2
3
2
3'

Akcja Michała Nalepy. Pomocnik Arki strzelił tylko w boczną siatkę.

8
3
2
3
2
2'

Z rzutu rożnego Vejinović, jednak piłka minęła wszystkich gdynian i trafiła pod nogi piłkarzy Wisły.

5
3
3
2
2
1'

Koszmarny błąd Lisa, który wybił piłkę na rzut rożny.

6
4
3
1
3
1'

Już w 7. sekundzie pierwszy strzał. Maciej Jankowski przymierzył niecelnie na bramkę Lisa.