PKO Ekstraklasa: 1. kolejka
19 lip 2019 18:00
90+1'

Jeszcze rzut rożny dla Arki Gdynia, po którym jednak piłkę wybili zawodnicy Jagiellonii.

14
9
3
5
9
90'

Doliczone trzy minuty.

7
2
5
2
5
87'

Obaj piłkarze zostali ukarany za przepychanki.

7
4
2
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak.

9
3
5
2
5
87'

4
85'

Po strzale głową Rafała Siemaszki pewnie interweniował bramkarz Jagiellonii.

6
1
1
2
84'

Po dośrodkowaniu w pole karne z woleja strzelał Kamil Antonik. Uderzenie zblokowane i piłka wyszła poza boisko.

3
3
1
84'

Jagiellonia Białystok rozbija kolejne ataki Arki Gdynia.

11
3
1
1
2
80'

Gol! Strzelił Taras Romanczuk. Asystował mu Martin Kostal. 3:0 prowadzi Jagiellonia! Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego i jej zgraniu przez Martina Kostala celnym strzałem głową popisał się Taras Romanczuk.

60
24
7
4
11
77'
76'

Guilherme dograł piłkę do Imaza. Temu w polu karnym odskoczyła jednak piłka i skończyło się na strachu kibiców Arki.

6
4
1
73'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje i zawodnik Arki, i Jagiellonii.

2
72'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

3
1
3
1
68'

Jagiellonia Białystok odpiera ataki Arki Gdynia. Gospodarze starają się atakować, lecz brakuje im wykończenia akcji.

11
4
2
3
65'

Poprzeczka! Mocny, ładny strzał z dystansu oddał Kamil Antonik! Blisko było o gola dla gospodarzy.

16
7
6
2
7
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
2
1
1
63'

Z dystansu niecelnie uderzył Mateusz Młyński.

1
63'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
3
61'
60'
58'

Teraz w polu karnym Arki strzelał Ognjen Mudrinski. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

1
1
2
2
1
57'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Młyński. Strzał był jednak niecelny.

1
53'

Arka Gdynia śmielej ruszyła do ataku. Coraz groźniejsze są akcje gospodarzy.

7
1
3
2
6
49'

Gra toczy się na połowie Arki. Zawodnikom Jagiellonii brakuje jednak dokładności w rozegraniu piłki.

4
1
4
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
2
44'

Tomas Prikryl w polu karnym ładnie dograł na jedenasty metr, skąd jednak niecelnie strzelał Bartosz Bida. To była dobra okazja na gola.

4
1
7
2
40'

Z rzutu wolnego strzelał Goran Cvijanović. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

8
1
1
1
5
39'

Będzie rzut wolny dla Arki Gdynia. Do bramki Jagiellonii około 20 metrów.

5
1
37'

Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Zabrakło jednak mocnego strzału i piłkę pewnie złapał Damian Węglarz.

6
1
3
37'

Jagiellonia pewnie i spokojnie rozgrywa piłkę.

6
3
3
3
33'

Ładną indywidualną akcją popisał się Bartosz Bida. Zdecydował się na strzał z około 16 metrów, a po rykoszecie piłka opuściła boisko.

6
1
1
1
31'

Znów blisko było o gola Jagiellonii. Po dośrodkowaniu Guilherme minimalnie pomylił się jeden z zawodników gości.

6
1
1
2
30'

Z dystansu niecelnie uderzył Adam Deja.

1
2
1
2
29'

Ładnie, aczkolwiek jednak minimalnie zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Do strzału już składał się Maciej Jankowski.

1
1
2
3
1
26'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się jeden z zawodników Jagiellonii. Strzał został zablokowany.

8
1
2
3
2
23'

Z dystansu bardzo niecelnie strzelał Kamil Antonik.

5
5
2
2
21'

Jesus Imaz strzelał w polu karnym Arki Gdynia. Pavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

1
21'

Pewnie i solidnie gra Jagiellonia. Goście przy piłce.

7
3
2
3
18'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Tomas Prikryl.

2:0 dla Jagiellonii! Tomas Prikryl zagrał ze skrzydła do Imaza. Ten w polu karnym przyjął sobie piłkę, a potem pewnie pokonał bramkarza. Imaz do asysty dołożył strzelonego gola!

71
34
11
10
15
17'

Jagiellonia przetrwała ataki Arki i teraz sama rozpoczyna akcję ofensywną.

8
5
1
1
14'

Arka Gdynia szuka okazji na gola. Znów dośrodkowanie w pole karne gości, lecz pewnie piłkę wybił jeden z obrońców Jagiellonii.

12
6
2
1
2
12'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, gdzie piłkę pewnie złapał Damian Węglarz.

10
8
1
1
1
10'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Taras Romanczuk.

4
4
2
4
3
10'

Znów pokazał się Jesus Imaz. Tym razem jednak zatrzymał go Adam Danch.

5
1
2
3
9
9'

Przy piłce Jagiellonia. Goście spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

7
5
4
4
7
6'

Gol! Strzelił Bartosz Bida. Asystował mu Jesus Imaz. Jest pierwszy gol! 1:0 prowadzi Jagiellonia BiałystokJesus Imaz wpadł w pole karne, zagrał tuż przed bramkę, skąd Bartosz Bida skierował piłkę do siatki!

77
27
13
16
34
5'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Do strzału głową doszedł Maciej Jankowski, lecz uderzenie było niecelne. Dośrodkowywał Kamil Antonik.

11
1
2
1
3'

Pierwsze minuty za nami. Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

6
3
3
1
1
17:16

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

11
4
2
3
2
17:16

Od sezonu 2019/2020 kluby PKO Ekstraklasy będą zobligowane do wystawiania w trakcie meczów ligowych co najmniej jednego młodzieżowca