PKO Ekstraklasa: 11. kolejka
05 paź 2019 20:00
90+4'

Nawet Kuciak pojawił się w polu karnym Zagłębia. Wrzutka Udovicicia znowu spadła na głowę gracza gości.

10
9
2
7
15
90+3'

5
90+1'

Ożywiły się trybuny, ale Flavio Paixao zawiódł. Złe podanie doświadczonego piłkarza Lechii.

18
11
4
9
15
90'

Doliczone zostały cztery minuty.

9
3
4
4
11
89'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Lipski.

Lechia Gdańsk
10
11
8
8
87'

Fatalny przerzut Augustyna. Prosta strata Lechii.

8
13
3
2
9
86'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Wolski.Rezerwowy gdańszczan przewinił i zobaczył żółty kartonik.

9
8
2
4
9
85'

Znowu dobrze defensywa gości. Dośrodkowanie Łukasika nie sprawiło im kłopotów.

10
3
2
1
6
83'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Goście wciąż prowadzą, Sobiech powinien szybciej zdecydować się na strzał.

5
3
4
5
9
82'

Rafał Wolski oddał strzał z dystansu, ale obok słupka. Uderzenie nie było najlepsze. Gdyby leciało w światło bramki, poradziłby sobie Dominik Hładun.

10
5
6
3
79'

Lechia wolno rozgrywa piłkę. Biało-zieloni nie mogą zyskać terenu.

10
6
4
8
7
77'

Niezłe dwie wrzutki Fili z prawej strony. Dobrze spisała się jednak drużyna z Lubina.

6
1
2
6
10
76'
13
3
3
1
75'

Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Gra toczy się w środku boiska.

3
5
1
2
7
71'

Dośrodkowanie Udovicicia nie znalazło adresata.

3
2
3
6
6
70'

Piekielnie mocne uderzenie Slisza. Słupek!

10
5
4
1
4
69'

Zagłębie skutecznie oddaliło grę od własnej bramki. Lechia ma jeszcze trochę czasu na odwrócenie losów spotkania.

11
4
3
2
4
67'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Flavio Paixao.

49
26
7
16
24
66'

Niecelny strzał Sobiecha po dośrodkowaniu Fili.

6
3
4
10
65'
65'
62'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Sasa Zivec.

Mamy 2:0! Bohar podwyższył prowadzenie Zagłębia. Kuciak powinien w tej sytuacji zachować się znacznie lepiej.

36
28
4
13
29
60'

Lechia znowu w polu karnym Zagłębia. Uderzenie Augustyna zablokowane.

8
2
6
4
9
59'

Nareszcie bramkowa szansa miejscowych. Strzał Lukasa Haraslina zablokował jeden z obrońców gości.

7
2
4
4
7
59'
3
2
3
1
1
58'

Dużo niedokładności w szeregach Lechii. Tak nie da się wyrównać.

1
56'

Techniczny strzał Starzyńskiego zza pola karnego. Pewnie piłkę złapał Dusan Kuciak.

6
2
1
1
2
54'

Nie była to najlepsza wrzutka z rzutu wolnego w karierze Macieja Gajosa. Piłkarze gości nie mieli problemów z wybiciem futbolówki.

2
3
3
4
5
52'

Artur Sobiech zepsuł kontrę biało-zielonych. Zbyt mocno podał piłkę do Sławomira Peszki.

3
2
4
9
5
50'

Sławomir Peszko przewrócił się w polu karnym Zagłębia, ale gwizdek sędziego miczy. Oburzenie na trybunach.

6
5
9
5
8
50'

Gdańszczanie rozgrywają piłkę na środku boiska. Pomysłu na budowanie składnych akcjiwciąż nie widać.

2
1
1
4
5
48'

Więcej powinniśmy oczekiwać przede wszystkim od Lechii. Jeden z faworytów do mistrzostwa Polski przegrywa na własnym terenie i nie potrafi odpowiedzieć.

3
2
1
2
2
46'

Strzał Patryka Szysza z woleja! Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką bramki Kuciaka.

komentarz

Piłkarze wracają na boisko. W pierwszej połowie nie był to porywający mecz. Liczymy na więcej po przerwie!

2
45+1'

Augustyn wybił piłkę po dośrodkowaniu Starzyńskiego.

4
1
6
45'

Doliczona została jedna minuta.

2
1
2
45'

Kubicki podał piłkę prosto pod nogi rywala.

2
1
1
2
4
43'

Odważna próba Karola Fili. Strzelił z dalszej odległości, lecz niecelnie.

6
1
1
4
1
42'

Kapitalny rajd Peszki. Były reprezentant Polski minął kilku rywali, ale zabrakło mu siły w momencie strzału. Uderzył lekko, po ziemi i prosto w ręce Dominika Hładuna.

6
3
1
1
2
40'

Peszko szukał kolegów w polu karnym, ale świetnie ustawił się Tosik. Kilka sekund później nie popisał się Fila. Młody obrońca Lechii niecelnie dośrodkował.