Raków dobrze oddalił grę od własnego pola karnego. Gospodarze mają rzut rożny.

5
2
9
90+2'

Wrocławianie ruszyli teraz do ataku. Gra toczy się na połowie drużyny z Częstochowy.

14
8
5
4
13
90'

Doliczone cztery minuty.

19
5
7
5
19
90'

Gol! Strzelił Piotr Malinowski. Asystował mu Michał Skóraś.

1:0 dla Rakowa! Michał Skóraś płasko zagrał piłkę w pole karne. Nie trafił w nią Felicio Brown Forbes, ale ta trafiła do Malinowskiego. Ten z 11 metrów strzelił przy słupku!

106
52
19
14
38
88'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Kamil Piątkowski. Wchodzi: Sebastian Musiolik.

87'

Blisko było o gola dla Rakowa! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zgranie piłki... przewrotką! W dobrej sytuacji chwilę później znalazł się Tomas Petrasek, lecz oddał niecelny strzał głową.

17
7
3
5
5
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubambo Musonda.

Śląsk Wrocław
9
3
5
3
7
82'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Michał Skóraś. Chwilę wcześniej groźna akcja Rakowa, ale po dośrodkowaniu w pole karne zabrakło uderzenia na bramkę.

80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Sapała.

Raków Częstochowa
12
12
2
2
6
79'

A Raków szuka swojej szansy na gola. Gra toczy się na połowie Śląska.

1
77'
77'

Filip Marković na noszach opuszcza boisko.

3
4
1
5
4
76'

W Śląsku szykuje się kolejna zmiana z powodu kontuzji.

3
3
6
5
6
75'

Pomocy medycznej tym razem potrzebuje Filip Marković.

5
5
3
5
6
75'

W odpowiedzi na bramkę Rakowa niecelnie uderzał Lubambo Musonda.

4
73'

Miłosz Szczepański po szybkiej akcji oddał strzał z około 17 metrów. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Groźna akcja Rakowa.

4
3
3
4
72'

Śląsk Wrocław. Schodzi kontuzjowany Israel Puerto. Wchodzi: Mateusz Hołownia.

71'

Israel Puerto nie będzie w stanie wrócić do gry. W Śląsku potrzebna będzie zmiana.

3
1
3
4
6
71'

Gra wznowiona.

7
5
1
2
2
70'

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Piotr Malinowski.

68'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Israel Puerto.

3
2
5
5
5
67'

Z rzutu wolnego strzelał Jarosław Jach. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

6
8
6
2
3
66'

Daniel Bartl faulowany przed polem karnym Śląska. Dobra okazja na uderzenie z rzutu wolnego na bramkę dla Rakowa.

7
3
3
1
10
61'

Ładnie z dystansu uderzył Igor Sapała. Znów dobrze interweniował Matus Putnocky.

13
4
5
1
1
59'

Zanosiło się na groźną akcję Śląska, ale Przemysław Płacheta zagubił się w polu karnym Rakowa i ostatecznie podał niedokładnie.

2
55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Tomas Petrasek.

6
6
6
3
6
55'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Kamil Piątkowski. Raków wywalczył rzut rożny.

8
1
2
1
5
52'

Od początku drugiej połowy spora przewaga Śląska. Przed chwilą z dystansu strzelał Przemysław Płacheta, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

12
6
5
2
5
50'

Z ostrego kąta po indywidualnej akcji niecelnie strzelał Przemysław Płacheta.

4
2
2
2
2
48'

Śląsk od początku drugiej połowy znów ruszył do ataku. Sporo dośrodkowań w pole karne Rakowa.

10
4
4
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

9
4
4
2
2
45'

Doliczona jedna minuta.

7
4
1
1
1
42'

Dino Stiglec dośrodkował w pole karne Rakowa, skąd piłkę wybił Jarosław Jach.

7
3
1
2
3
39'

Szybka akcja Śląska Wrocław: Filip Marković dograł do Lubambo Musondy. Ten dryblował w polu karnym, odgrywał do Markovicia, ale całą akcję przerwał wracający zawodnik Rakowa.

10
2
1
2
2
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Zawodnicy WKS-u wybili piłkę, ale Raków wciąż rozgrywa ją na połowie drużyny z Wrocławia.

3
1
1
35'

Znów pokazał się Felicio Brown Forbes, z upilnowaniem którego ogromne problemy mają wrocławianie. Strzelał z ostrego kąta, ale znów dobrze spisał się Matus Putnocky.

1
31'

Piłkę przed bramkę Rakowa wstrzelił teraz Filip Marković. Pewnie interweniował Jakub Szumski.

2
1
1
1
2
30'

Sporo zamieszanie przed bramką Śląska. W pole karne WKS-u wpadł Felicio Brown Forbes, zagrywał przed bramkę i blisko było o gola samobójczego. Wrocławianie ostatecznie zdołali jednak wybić piłkę.

4
2
1
26'

Diego Żivulić wrócił na boisko.

5
5
2
1
25'

Diego Żivulić został trafiony w nos, a sztab medyczny Śląska stara się zatrzymać krwawienie.

2
2
1
24'

Wrocławianie cały czas w osłabieniu, ale dobrze się bronią.

5
3
2
1
2
22'

Poza boiskiem opatrywany jest Diego Żivulić, który ucierpiał w starciu z Felicio Brown Forbesem.

2
2
3
1
3
22'

7
1
2
1
20'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników WKS-u.

1
1
2
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Felicio Brown Forbes.

10
7
5
4
4
18'

Felicio Brown Forbes dryblował w polu karnym Śląska. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

8
3
2
2
1
16'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska. Teraz przy piłce zawodnicy WKS-u.

5
1
13'

Groźnie w polu karnym Śląska. Po dośrodkowaniu niecelnie uderzył jednak Tomas Petrasek.

9
5
4
5
7
12'

Bartl dobrze zagrał do Felicio Brown Forbesa. Ten w polu karnym oddał groźny strzał, po którym jednak dobrze interweniował Matus Putnocky.

6
2
4
1
1
9'

Nieco spokojniejsza gra. Piłkarze wymieniają podania w okolicy linii środkowej boiska.

2
7
3
6'

Daniel Bartl zbiegł ze skrzydła i oddał strzał z około 17 metrów. Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

6
2
3
1
1
5'

Do ofensywy ruszył teraz Raków Częstochowa. Piłkarze beniaminka rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
2'

Przemysław Płacheta dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę wybił Szumski. Jeszcze z dystansu strzelał Krzysztof Mączyński, lecz tym razem Jakub Szumski złapał już piłkę.

3
3
3
1
2
2'

Wrocławianie od pierwszych minut ruszyli do ataku. Śląsk szuka dośrodkowań w pole karne Rakowa.