0:0
Zakończony
Cracovia
90+4'

Płocczanie poradzili sobie we własnym polu karnym. Cracovia ma chrapkę jeszcze powalczyć o zwycięstwo.

9
9
3
1
6
90+3'

Dośrodkowanie Cracovii, ale dobrze na przedpolu spisał się Thomas Daehne.

11
6
1
5
6
90+3'

Zawada przesadził i sfaulował przeciwnika. Czas leci...

5
4
1
8
90+1'

Strzał Zawady zablokowany. Wydawało się, że rezerwowy może zdobyć bramkę.

13
3
6
2
7
90+1'

Korner dla Wisły. W rzutach rożnych jest 15:1.

14
10
2
3
5
90'

Doliczone zostały cztery minuty.

5
2
2
2
90'
5
3
3
3
2
89'

Ambrosiewicz zagrał piłkę Tomasikowi za plecy i akcja straciła tempo.

3
8
4
3
7
88'

Niecelny strzał Janusza Gola z dystansu. Optyczna przewaga jest po stronie gości.

10
6
3
2
4
86'

Cornel Rapa dośrodkował piłkę na głowę van Amersfoorta. Piłkarz Cracovii nie trafił w światło bramki.

3
1
2
2
4
84'

Zostaje żółta kartka. Oba zespoły w komplecie.

7
5
4
4
9
84'

Wideoweryfikacja. Sędzia chyba sprawdza, czy Tomasik nie zasłużył na czerwoną kartkę.

5
2
2
5
9
83'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik.Tomasik kopnął Dimuna. Fatalnie to wyglądało.

Wisła Płock
8
3
3
2
6
82'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

11
2
2
5
81'

Dobrze w obronie zachował się Stefańczyk. Przeszkodził Lopesowi w spokojnym oponowaniu futbolówki.

7
1
1
80'

Przeciągnięte dośrodkowanie Wdowiaka. Chwilę później jeden z piłkarzy Cracovii sfaulował rywala i sędzia przerwał akcję.

1
79'

Odbiór i szybka kontra gospodarzy. Kluczowa interwencja Helika. Gdyby nie on, byłoby groźnie.

5
73'

Dimun posłał piłkę do Lopesa, ale ten źle ją opanował.

3
4
1
2
72'
70'

Wisła Płock prowadzi w tym meczu, lecz tylko w dośrodkowaniach. Jest 28:12.

5
4
1
2
2
69'
68'

Uryga oddał strzał zza pola karnego. Uwaga - celny. Uderzenie było jednak lekkie i spokojnie interweniował Pesković.

5
1
1
3
67'

Płocczanie na połowie gości. Tysiące dośrodkowań jednak nie dają żadnego efektu. Wrzutki Furmana nie są tego dnia najlepsze.

6
3
1
2
2
64'

Szwoch na pozycji spalonej. Opóźniona reakcja sędziego liniowego.

4
6
9
3
5
63'

Asystent Michała Probierza obejrzał żółty kartonik.

8
5
1
2
4
63'

Nareszcie coś się działo! Szwoch dośrodkował piłkę na głowę Michalskiego. Obrońca Wisły zgrał ją pod bramkę, ale w ostatniej chwili interweniował Helik.

7
4
4
3
5
61'

Ucierpiał Rasak. Na szczęście defensywnemu pomocnikowi Wisły nic sie nie stało.

1
1
2
4
5
60'

Co my tutaj mamy? Rzut rożny i dośrodkowanie Furmana. Poradzili sobie krakowianie.

3
2
1
1
2
59'

Kontra przyjezdnych. Lopes fantastycznie podał piłkę do Wdowiaka, ale rezerwowego Cracovii uprzedził Thomas Daehne.

2
2
1
3
58'

Dośrodkowanie Furmana. Najwyżej skoczył Helik, który wybił futbolówkę na korner.

1
2
1
57'

Furman napędził akcję i podał piłkę do Kwietniewskiego. Zabrakło jednak dośrodkowania. Początek drugiej połowy niestety nie jest najlepszy.

1
1
1
1
2
54'

Michał Marcjanik faulował Lopesa. Piłkarz Cracovii domagał się żółtej kartki dla rywala, ale bez skutku.

2
1
1
1
53'

Lopes opanował piłkę i oddał strzał. Futbolówka minęła jednak prawy słupek bramki Wisły.

2
1
1
2
1
14:17

52'

Lusiusz wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, ale w jego zagraniu brakowało siły i precyzji.

1
2
1
1
3
48'

Dośrodkowanie Furmana na dalszy słupek. Jego koledzy przegrali jednak walkę o piłkę.

2
3
2
47'

Małe problemy Peskovicia. Bramkarz Cracovii wybił piłkę na rzut rożny.

4
4
2
3
2
Czy druga połowa będzie lepsza niż pierwsza?
3
2
1
46'
czas Druga połowa
14:17

Oba zespoły znowu na boisku. Za chwilę druga połowa.

1
14:17

Wisła Płock - Cracovia 0:0. Kwadrans odpoczynku i wracamy!

3
1
1
1
45+2'

Jablonsky sfaulował Kwietniewskiego na własnej połowie. To już trzeci faul tego obrońcy. Wciąż bez kartonika.

3
4
3
1
5
45+1'

Furman uderzył z dystansu. Skierował piłkę w światło bramki, ale Pesković nie miał problemów. Wcześniej Szwoch ładnym zwodem minął rywala i napędził akcję. To był pierwszy celny strzał w tym spotkaniu.

6
3
3
2
3
45'

Arbiter doliczył trzy minuty.

7
2
1
1
1
44'

Gol chciał odebrać piłkę Szwochowi, ale sfaulował rywala na środku boiska.

4
1
3
43'

Ostatnie minuty pierwszej połowy. Dodajmy, że bardzo słabej połowy. Pozytyw jest taki, że druga na pewno będzie lepsza.

4
4
2
2
3
41'

Przechwyt Stefańczyka. Płocczanie rozgrywali piłkę ma połowie gości, ale bardzo daleko od bramki. Jak to się skończyło? Wycofali ją do bramkarza.

1
4
1
1
2
40'

Dłuższa wymiana podań piłkarzy Cracovii. Dośrodkowanie, ale najlepszy w powietrzu okazał się Michalski. Aut dla przyjezdnych.

6
6
3
3
6
38'

Kwietniewski oddał lekki strzał, ale został zablokowany.

2
3
3
2
6
36'

Popisał się teraz Hanca. Świetnie dośrodkował piłkę, ale Pelle van Amersfoort tylko ją trącił!

5
6
3
6
7
35'

Dośrodkowanie Kwietniewskiego, ale do piłki nie zdążył Szwoch.

6
6
4
5
5
34'

Dośrodkowanie Furmana z narożnika, ale świetnie poradzili sobie goście.

5
3
2
2
6
33'

Żółty kartonik obejrzał też... Michał Probierz.

13
7
1
5
14:17

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka.

Noga podniesiona na wysokości głowy rywala i zasłużona żółta kartka.

4
30'

Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego. Piłka spadła na rzut rożny i za chwilę lider gospodarzy będzie mógł raz jeszcze dośrodkować.

5
2
1
1
29'

Płocczanie długo rozgrywają piłkę w środkowej części boiska.

6
3
1
27'

Szczęśliwa interwencja Stefańczyka. Nie wyglądało to najlepiej, ale udało mu się zgrać piłkę do bramkarza Wisły.

4
1
1
25'

Niezła wrzutka Furmana. Michalski strącił piłkę w kierunku dalszego słupka, ale później nikt do niej nie dopadł.

2
1
1
2
2
24'

Angel Garcia się rozpędził i dośrodkował w pole karne. David Jablonsky wybił futbolówkę na rzut rożny.

4
23'

Dobrze ustawiony Furman we własnym polu karnym. Cracovia gra lepiej, ale konkretów brakuje.

2
2
Czy w pierwszej połowie zobaczymy chociaż jednego gola?
4
2
1
20'

Dużo przerw, mało składnych akcji, dwie dobre szanse gości - tak można podsumować początek tego meczu. Liczymy na więcej!

2
2
1
3
20'

Cracovia. Schodzi: Michal Siplak. Wchodzi: Kamil Pestka.

2
1
2
3
1
19'

Do wejścia na boisko przygotowuje się Kamil Pestka.

2
2
1
18'

To chyba koniec gry Michala Siplaka. Piłkarz siedzi na murawie. Wydaje się, że doznał kontuzji.

3
1
2
2
4
17'

Druga szansa Cracovii! Lopes znalazł się w bardzo dobrej okazji, ale nie trafił z kilku metrów.

2
2
1
3
3
16'

Thomas Daehne nie chciał ryzykować i wybił piłkę na aut. Pressing Piszczka bardzo udany.

3
1
1
15'

Wisła w końcu coś zrobiła w ofensywnie. Furman krótko rozegrał rzut rożny. Udało się dośrodkować, ale bez zarzutu spisali się przyjezdni.

2
1
1
2
13'

Piszczek wywierał presję na Urydze. Piłkarz z Płocka posłał piłkę w kierunku pola karnego Pasów, ale zrobił do bardzo niedokładnie. Futbolówka w rękach bramkarza.

2
1
1
2
11'

Krakowianie zdecydowali się jednak na dośrodkowanie. Pelle van Amersfoort na pozycji spalonej.

3
1
1
1
1
10'

Piszczek faulowany na połowie gospodarzy. Za chwilę będzie szansa na strzał z dystansu.

3
2
2
1
3
10'

Cracovia w posiadaniu piłki. Płocczanie czekają na własnej połowie.

2
8'

Krakowianie mają więcej do powiedzenia w pierwszych minutach. Hanca szukał kolegów w polu karnym, lecz świetnie ustawili się gospodarze.

2
2
1
1
3
6'

Gramy dalej. Oba zespoły za chwilę będą w pełnych składach.

1
1
1
1
1
5'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.Piłkarz z Krakowa obejrzał żółty kartonik za faul w środku pola. Ucierpiał właśnie w tej akcji.

3
3
1
3
1
4'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medyków potrzebuje Sergiu Hanca.

2
2
1
4
1
3'

Rzut rożny rozegrany po ziemi sprawił miejsowym dużo problemów. Piłka spadła prosto pod nogi Michała Helika, ale obrońca nie trafił w światło bramki.

3
3
2
3
1
2'

Rafael Lopes dośrodkował piłkę w pole karne miejscowych, ale piłkę zdołał wybić Cezary Stefańczyk.