ŁKS znalazł się na połowie Lechii, ale długo akcja beniaminka nie trwała.

3
1
3
90+5'

Sobiech przewrócił się w okolicach pola karnego łodzian, ale nie ma mowy o przewinieniu.

3
2
3
1
5
90+3'

Strzał Araka zablokowany. ŁKS nie istnieje w drugiej połowie.

12
3
1
2
4
90+2'

Pełna kontrola gospodarzy. Haraslin dośrodkował piłkę w kierunku Sobiecha, ale jako pierwszy dopadł do niej Malarz.

4
1
5
90'

Sędzia doliczył siedem minut.

9
2
2
1
5
90'
89'

Lechiści cały czas na połowie ŁKS-u.

15
6
1
1
87'
86'

Peszko próbował zagrać piłkę w pole karne łodzian, ale podanie zablokował Piątek.

3
1
1
3
84'

Pyrdoł popisał się prostopadłym podaniem w kierunku Bryły, lecz zabrakło trochę precyzji.

1
6
3
1
2
83'

Strzał Ricardo Guimy z dystansu zablokowany. To nie miało szans powodzenia.

1
4
1
1
3
82'

Chaotyczna ta druga połowa. Piłka teraz jest rozgrywana w środkowej części boiska.

1
5
4
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Dragoljub Srnić.Faulowany był Jarosław Kubicki. Świetnie gra pomocnik Lechii.

11
6
1
1
79'

Sędzia doliczy trochę minut. Długo trwały te przerwy.

1
3
3
1
5
76'

komentarz

Trzecia decyzja na korzyść ŁKS-u. NIE MA KARNEGO! Sędzia dopatrzył się spalonego po wideoweryfikacji!

12
6
4
14
35
74'

Podchodzi Paixao. Będzie ten hat-trick?

34
15
3
4
6
74'

5
74'

Rzut karny! Bryła sfaulował Mladenovicia!

12
5
2
2
6
74'

Wydawało się, że Haraslin rozpocznie kontrę, ale zatrzymał go skutecznie Klimczak.

3
3
2
1
6
71'

Mladenović dośrodkował piłkę na dalszy słupek. Dobrze spisał się Malarz, który wypiąstkował futbolówkę.

4
4
2
2
3
70'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Klimczak.Klimczak sfaulował Peszkę. Zasłużona żółta kartka.

8
6
2
1
1
70'

Cały czas ŁKS nerwowo w defensywie. Lechia dominuje.

6
1
1
3
1
68'
2
7
4
3
2
65'
64'

Teraz już nikt nie ma wątpliwości! Trzecia asysta Kubickiego! Do siatki trafia Wolski, Malarz bez szans. 4:1!

A JEDNAK SPALONY. DRUGA BRAMKA ANULOWANA PO WIDEOWERYFIKACJI!

29
16
6
7
23
59'

4:1 dla Lechii! Kubicki odebrał piłkę i zagrał ją na prawe skrzydło do Peszki. Uderzenie Paixao zostało zablokowane, ale przy dobitce dopełnił formalności. Jeden z obrońców gości próbował wybić piłkę, ale minęła całym obwodem linię. Hat-trick Portugalczyka! BRAMKA ANULOWANA! NA POZYCJI SPALONEJ BYŁ SŁAWOMIR PESZKO.

43
21
4
10
25
58'

Dłuższa akcja łodzian. Makowski poradził sobie do spółki z Łukasikiem.

10
6
1
2
56'

Dobra interwencja Sobocińskiego. Mladenović długim podaniem szukał kolegów, ale stoper ŁKS-u przejął piłkę.

6
1
5
1
55'

Lechia spokojnie rozgrywa piłkę. Nie dzieje się nic ciekawego na boisku.

5
6
4
1
52'

Ricardo Guima faulowany przez Wolskiego. Nie ma żółtego kartonika dla piłkarza gospodarzy.

6
3
1
7
52'

Haraslin wyrzucił piłkę z aut aż w pole karne ŁKS-u. Tam poradzili sobie defensorzy gości.

1
49'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Jarosław Kubicki. Lechia podwyższa prowadzenie! Druga asysta Kubickiego i drugi gol Paixao! Piękne podanie pomocnika. Nie było spalonego, ponieważ został Rozwandowicz. Kapitan Lechii przelobował Malarza. 3:1!

46
20
13
5
6
48'

Płaskie uderzenie Haraslina. Słowak skierował piłkę w światło bramki, ale taka próba nie mogła zaskoczyć Arkadiusza Malarza.

3
5
4
48'

Dośrodkowanie Ramireza, ale świetnie ustawił się Mario Maloca.

2
5
3
2
2
46'

Odważne wejście Trąbki. Odebrał mu jednak piłkę Mladenović.

1
2
2
3
46'
czas Druga połowa
19:04

Piłkarze już na boisku. Za chwilę rozpocznie się druga połowa.

2
45+2'

Dani Ramirez trafił prosto w mur z rzutu wolnego.

7
9
4
1
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki.Kubicki zatrzymał faulem szybkiego Ramireza. Wcześniej fatalnie piłkę stracił Wolski.

Lechia Gdańsk
2
2
4
2
8
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

4
2
6
3
1
45'

Bardzo dobry odbiór Kubickiego.

5
4
1
1
2
44'

Klimczak dogrywał piłkę w pole karne Lechii, ale dobrze ustawili się defensorzy z Gdańska.

6
4
2
1
4
42'

Ponownie na murawie leży Fila. To chyba koniec meczu dla prawego obrońcy Lechii.

1
6
14
9
Czy zobaczymy jeszcze bramkę w pierwszej połowie?
1
40'

Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Ricardo Guimy.

2
4
4
3
40'

Dani Ramirez dośrodkował z rzutu wolnego. Było groźnie, ale Nalepa stanął na wysokości zadania.

3
4
5
39'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa.Pirulo faulowany przez Nalepę. Zasłużona żółta kartka.

4
1
2
3
5
38'

Haraslin przeczytał zamiary Rozwandowicza. Stoper łodzian ma szczęście, że Słowak szybko stracił piłkę.

2
5
3
37'

Młodzieżowy reprezentant Polski pozostał na boisku. Gramy dalej.

2
6
3
36'

Mamy przerwę w grze. Pomocy lekarzy potrzebuje Karol Fila.

6
5
4
35'

Paixao oddał niecelny strzał po dośrodkowaniu Mladenovicia z rzutu rożnego.

4
3
3
34'

Bardzo dobra wrzutka Mladenovicia z lewej strony. Pojedynek powietrzny wygrał jednak Sobociński.

3
1
4
32'

Strzał Flavio został zablokowany. Dopiero po zakończeniu akcji sędzia użył gwizdka - Portugalczyk znajdował się na spalonym.

2
3
19:04

2
2
30'

Dośrodkowanie Wolskiego nie było najwyższych lotów. To nie mogło sprawić kłopotów ŁKS-owi.

2
3
2
1
28'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Zabójcze pięć minut Lechii! Świetnie podanie Kubickiego do Flavio. Portugalczyk przypomniał, że potrafi skutecznie strzelać. Piłka w siatce, 2:1 dla gospodarzy!

39
18
8
5
8
27'

Gra teraz toczy się w środkowej części boiska.

5
3
6
2
2
23'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin. Asystował mu Sławomir Peszko. Mamy 1:1! Kubicki dośrodkował piłkę w pole karne. Dobrze zachował się Peszko, który przedłużył futbolówkę, a następnie dopadł do niej Haraslin. Świetny strzał Słowaka zostrego kąta. Remis!

52
26
10
7
15
23'

Więcej czasu przy piłce są gdańszczanie, ale to łodzianie mieli więcej konkretnych sytuacji. Ten wynik to najniższy wymiar kary dla Lechii.

6
1
3
1
3
21'

Ładna akcja piłkarzy Stokowca. Sławomir Peszko jednak zawiódł, ponieważ nie trafił w światło bramki.

3
2
5
2
2
20'

W końcu więcej do powiedzenia mają gospodarze. Kubicki nie zdołał jednak wywalczył nawet rzutu rożnego. Defensywa ŁKS-u się nie myli.

2
17'

Wolski posłał piłkę w kierunku Paixao. Kapitan Lechii dograł w pole karne, ale Sławomir Peszko nie doszedł do futbolówki.

1
6
2
15'

Fatalna pomyłka Łukasika i Malocy. Kontra łodzian została zakończona strzałem Ramireza. Okazja była znakomita, ale Hiszpan nie trafił w bramkę.

5
3
5
1
3
14'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Piątek.Peszko ruszył z kontratakiem i został sfaulowany przez Piątka.

3
3
5
14'

Piłkarze Lechii odważnie rozpoczęli mecz, ale teraz na murawie rządzi ŁKS.

3
4
6
2
3
13'

Pirulo miał kłopoty z opanowaniem piłki, ale zdołał wywalczył rzut rożny. Jako ostatni futbolówkę odbił Fila.

1
2
1
12'

Gdańszczanie mogą mówić o wielkim szczęściu! Dwa uderzenia zablokowane. Najpierw strzelał Pirulo, a później Grzesik.

2
1
3
9'

Gol! Strzelił Jan Sobociński.

ŁKS prowadzi! Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego odbiła się od jednego z gdańszczan i wpadła prosto pod nogi Jana Sobocińskiego. Obrońca z Łodzi popisał się przepięknym uderzeniem, Alomerović bezradny. 1:0!

32
15
15
13
20
8'

Pirulo zatrzymany faulem przez Kubickiego. Szansa na wrzutkę ze stojącej piłki.

1
2
3
2
1
7'

Będzie rzut rożny. Flavio dośrodkował piłkę w pole karne łodzian, ale jeden z defensorów zablokował zagranie.

1
4
1
5'

Lukas Haraslin doszedł do okazji strzeleckiej, ale fatalnie przestrzelił. To była dobra szansa.

1
4
2
5'

Długa piłka w kierunku Flavio Paixao, lecz obrońcy ŁKS-u na początku meczu są bezbłędni.

2
2
2
4'

Miejscowi szybko odbierają piłkę. Tym razem niecelnie jednak zagrał Jarosław Kubicki.

3
1
2
2'

Aktywni są gospodarze. Dośrodkowanie w pole karne gości, ale łodzianie sobie poradzili.

2
1
4
1
1'

Pierwsza ofensywna akcja gdańszczan. Fila podał piłkę do Peszki, ale skrzydłowy wygonił się poza boisko. Od bramki Malarz.

3
2
4
1
czas Start meczu
19:04

Lechia Gdańsk zagra na biało-zielono, ŁKS Łódź na czarno.

2
3
2
19:04

Oba zespoły wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy!