Ostatnia minuta. Czy Lech zagrozi jeszcze bramce Hładuna?

3
3
5
90+4'

Ramirez stracił piłkę, momentalnie próbował ją odebrać, ale przesadził i sfaulował rywala.

7
6
5
11
12
90+3'

Lechici są na połowie gospodarzy. To oni bardziej chcą zdobyć trzy punkty.

37
19
8
6
10
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba.

Poręba ucierpiał w starciu z Rogne. Ale to on przewinił i obejrzał żółty kartonik.

KGHM Zagłębie Lubin
20
9
3
5
9
90'

Sędzia doliczył sześć minut. Będzie jeszcze się działo!

19
12
6
2
7
88'

Gol! Strzelił Dani Ramirez.

I mamy 3:3! Ramirez wytrzymał próbę nerwów i zmylił Hładuna. Bramkarz rzucił się w lewo, a strzelający skierował piłkę tuż przy prawym słupku. A to nie koniec meczu!

Lech Poznań
116
50
9
17
28
87'

Rzut karny! Piłka trafiła Guldana w rękę!

58
26
2
7
25
86'

A jednak będzie wideoweryfikacja! Sędzia pobiegł do minotora.

31
13
4
5
18
85'

Poznaniacy zgłaszają sędziemu, że Guldan odbił piłkę ręką, ale arbiter nie wskazał na jedenasty metr.

11
9
5
2
19
84'

Rogne oddał strzał po dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska, ale nie trafił w bramkę. Na tablicy wyników wciąż 3:2 dla lubinian.

7
2
4
4
6
83'

Ramirez ładnie wypatrzył Kostewycza, lewemu obrońcy Lecha zabrakło jednak dokładnego dogrania.

4
2
2
3
5
81'

Było groźnie! Kostewycz do Marchwińskiego, młody piłkarz z Poznania jednak minimalnie przestrzelił! Hładun nie miałby nic do powiedzenia.

6
1
4
2
5
79'

Pakulski ucierpiał w starciu z rywalem. Sędzia nie dopatrzył się faulu, więc akcję rozpocznie jeden z piłkarzy Lecha.

5
2
5
3
7
78'
6
2
7
1
5
76'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński. Asystował mu Wołodymyr Kostewycz. Kamiński kapitalnie się odwrócił i strzelił swojego pierwszego gola w PKO Ekstraklasie. Zagłębie prowadzi już tylko 3:2. Asysta Kostewycza.

52
30
7
16
28
74'

Moder potwiedził, że ma silne uderzenie. Strzelił z rzutu wolnego w słupek! Nie ma kontaktowego trafienia.

7
4
2
4
6
73'
72'

Dośrodkowanie Kostewycza, ale Guldan wyjaśnił sytuację. Zagłębie cofnęło się do defensywny. Czy nie za szybko?

4
5
4
1
5
69'

Przerzut Ramireza na lewą stronę, lecz Czerwiński nie popełnia tego dnia wielu błędów.

9
3
4
7
6
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla trenera Lecha Poznań - Dariusz Żuraw musi udać się na trybuny.

18
15
12
7
21
67'

Dośrodkowanie Starzyńskiego ze stojącej piłki, Kopacz zgrywał piłkę, lecz nie dotarła ona do Białka.

3
4
2
5
66'

Głośny krzyk Drazicia. Butko i Satka atakowali rywala i sędzia dopatrzył się przewinienia.

3
1
6
2
2
65'

Moder szukał w polu karnym Gytkjaera, ale lepszy w starciu powietrznym okazał się Kopacz. Ofiarna interwencja stopera Zagłębia.

6
1
2
4
3
63'

Fatalna wrzutka Kostewycza. Piłka minęła wszystkich rywali i wypadła poza plac gry. W taki sposób nie da się odrobić straty dwóch goli.

5
3
1
3
5
61'

Kostewycz dośrodkował piłkę z lewej strony, Kopacz jednak nie popełnił błędy i wybił piłkę poza własne pole karne. Zagrożenie oddalone.

4
3
5
6
5
60'

Szybka odpowiedź Lecha. Ramirez sprawdził czujność Hładuna, bramkarz Zagłębia jednak sobie poradził.

10
4
3
3
5
59'

Zakotłowało się w polu karnym Lecha. Van der Hart pewnie złapał lekkie uderzenie Białka.

4
2
2
4
4
58'

Zivec faulowany przez Marchwińskiego. Tym razem sędzia nie pokazał żółtej kartki.

1
3
4
5
6
57'

Satka popełnił prosty błąd, ale po chwili go naprawił, zatrzymując kontrę Zagłębia. Przeczytał zagranie Białka.

2
5
1
3
5
56'

Tiba popędził z piłką, ale w obronie na posterunku był Czerwiński.

3
3
1
2
5
55'

Gytkjaer trafił do siatki, ale był na wyraźnym spalonym.

4
6
2
4
10
54'

Kopacz wślizgiem wybił piłkę spod własnej bramki. Za jego plecami czekał Marchwiński na błąd obrońcy lubinian.

2
3
1
1
4
53'

Dobra akcja Czerwińskiego po prawej stronie, dośrodkował piłkę do Zivca, ale ten nie trafił czysto i z perspektywy kibiców Lecha skończyło się tylko na strachu.

2
5
3
7
50'

Kamiński uderzył w długi róg, ale w jego strzale zabrakło precyzji.

7
4
5
6
4
49'

Starzyński dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a Rogne uprzedził rywala i wybił futbolówkę na korner.

6
4
1
4
5
48'

Żółty kartonik zobaczył też... trener Dariusz Żuraw.

15
11
4
4
5
47'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Rogne.Zivec faulowany bez Rogne. Obrońca Lecha nie zagra w następnym meczu, gdy rywalem Kolejorza będzie Pogoń Szczecin.

Lech Poznań
19
12
3
4
6
47'

Zbyt mocne podanie Ramireza w kierunku Kamińskiego. Młody piłkarz gości był bez szans.

8
5
1
1
3
czas Druga połowa

Lech Poznań. Schodzi: Karlo Muhar. Wchodzi: Jakub Moder.

11
4
1
1
1
45+2'

Poprzeczka po strzale Satki! Ile teraz szczęścia miało Zagłębie. Później kolejne dwa strzały gości, jednak Hładun nie dał się zaskoczyć.

15
8
3
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jewgienij Baszkirow.

Baszkirow taktycznie sfaulował Ramireza.

9
6
1
4
11
45'

Doliczona została jedna minuta.

6
1
4
2
45'

Kamiński nabił Gytkjaera. Piłka minęła bramkę w znacznej odległości.

1
2
2
2
5
44'

W końcu odpowiedź Lecha. Tiba strzelił z 30. metrów, ale piłka minęła bramkę.

6
6
2
2
8
43'

Lubinianie utrzymują się przy piłce, Lechici nie potrafią jej odebrać.

13
10
1
5
9
40'

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

Starzyński znowu się nie myli z jedenastu metrów! Van der Hart wyczuł intencje strzelca, jednak nie sięgnął piłki. Zagłębie podwyższa prowadzenie, jest już 3:1!

45
25
7
25
42
39'

Kolejny rzut karny dla Zagłębia! Kostewycz zagrał piłkę ręką po wrzutce Czerwińskiego!

13
8
4
9
31
38'

Lech powoli rozgrywa piłkę. Jeszcze kilka minut do końca pierwszej części gry.

1
34'

Balić zablokował strzał Puchacza. Hładun powalczył do końca o piłkę i pozbawił Kolejorza rzutu rożnego.

9
3
2
5
7
33'

Van der Hart poradził sobie z uderzeniem Białka. Tylko korner dla lubinian.

8
3
2
3
33'

Tiba podał piłkę do Puchacza, jednak jeden ze stoperów Zagłebia przeczytał zagranie piłkarza Lecha.

3
3
1
2
3
30'

Zivec szuka następnego gola! Rogne jednak nie dał się oszukiwać i zablokował aktywnego piłkarza Zagłębia.

9
4
5
7
28'

4
26'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Alan Czerwiński. Zagłębie po raz drugi wychodzi na prowadzenie. Guldan ładnie napędził akcję zagrywając piłkę do Czerwińskiego. Prawy obrońca lubinian dośrodkował piłkę do Zivca, który celnym strzałem głową wpisał się na listę strzelców. 2:1 dla miejscowych!

41
27
8
18
41
24'

Odpowiedź Zagłębia, Bohar jednak odpuścił i akcja spaliła na panewce.

9
11
2
6
21'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Dani Ramirez.

Lech dopiął swego! Piękna asysta Ramireza do Gytkjaera. Snajper Kolejorza dostał ładne prostopadłe podani, zaprezentował ładną podcinkę i pokonał Hładuna. 1:1!

70
41
2
17
27
20'

Kolejny raz Butko szukał ofensywnych kolegów. Gytkjaer minął się jednak z piłką.

7
3
4
7
3
19'

Trzecie dośrodkowanie Butki. Gytkjaer i Puchacz walczyli o przejęcie piłki, jednak ten drugi pomógł sobie ręką i sędzia przerwał akcję.

4
3
4
8
18'

Ramirez zaprosił od akcji Kostewycza. Lewy obrońca się podłączył, zagrał piłkę w pole karne miejscowych, ale obrońcy z Lubina stanęli na wysokości zadania. Lech złapał odpowiednie tempo.

9
2
16'

Kolejny mocny strzał i kolejna skuteczna obrona bramkarza Zagłębia. Hładun ma swoje minuty!

10
3
3
4
4
15'

Ponownie Hładun! Dośrodkowanie Butki prosto na głowę Gytkjaera. Bramkarz zbił piłkę na korner!

9
3
1
1
3
14'

Ramirez odpalił petardę! Piekielnie mocne uderzenie obronił Hładun. Chwilę później zablokowany został strzał Puchacza.

9
3
1
1
2
13'

Przeciągnięte dośrodkowanie Butki. Prawy obrońca Lecha powinien się bardziej postarać.

3
1
1
7
8
11'

Atak pozycyjny przyjezdnych, jednak Kamiński stracił piłkę i Zagłębie ruszyło z kontratakiem. Zabrakło jednak strzału.

6
5
1
7
7
10'

Lech musi zaatakować. Goście na początku byli tylko tłem dla gospodarzy.

15
7
4
5
5
8'

Poszkodowany Starzyński wymierzył sprawiedliwość! Pomocnik Zagłębia skierował piłkę przy prawym słupku i całkowicie zmylił bramkarza Lecha. Mocny początek lubinian! 1:0.

38
23
13
27
37
8'

Karny dla Zagłębia! Starzyński został sfaulowany przez Kamińskiego!

16
7
5
15
22
7'

Drazić szukał podaniem Bohara, jednak na posterunku jeden ze stoperów.

3
1
1
2
1
5'

Czerwiński przedarł się w pole karne Lecha, piłkę wybił Rogne, lecz ta spadła pod nogi jednego z gospodarzy. Zivec otrzymał podanie i niecelnie strzelił. Ciekawy początek meczu. Oby tak dalej.

2
4'

Lekki strzał Tiby zza pola karnego. Hładun spokojnie złapał futbolówkę.

3
3
2
3
3
4'

Efektowna piętka Drazicia. Zagłębie jednak nie zyskało terenu i po chwili piłkarze z Poznania odebrali piłkę.

3
1
1
3
2
2'

Lubinianie dłużej przy piłce. Miejscowi spokojnie rozgrywają futbolówkę, lecz nie potrafią przedostać się na połowę Lecha.

2
1
1
3
3
1'

Podanie z głębi pola w kierunku Drazicia. Piłkarz Zagłębie wystartował do piłki, lecz nie miał szans do niej dojść.