2
3
2
89'

Trąbka oddał strzał z kompletnie nieprzygotowanej pozycji. To nie mogło się udać.

3
4
1
1
89'

Piłkarze Jagiellonii umiejętnie oddalają grę od własnej bramki, ŁKS bezradny.

6
4
2
2
87'

Sekulski złapany na spalonym.

3
2
1
3
85'

ŁKS w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Nieuchronnie zbliża się kolejna porażka łodzian.

8
2
1
1
84'

Ratajczyk na szczęście kontynuuje grę.

1
2
1
82'

Rezerwowy gospodarzy potrzebuje pomocy medyków.

1
1
1
2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień. Za faul na Ratajczyku.

Jagiellonia Białystok
2
1
1
81'

Węglarz odczytał zagranie jednego z łodzian i pewnie złapał futbolówkę.

3
1
1
1
80'

Runje wybił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu ze stojącej piłki.

2
1
78'

Potężne uderzenie Sekulskiego! Czujny Węglarz nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
74'

Węglarz uprzedził Pirulo. Ładne podanie z głębi poda jednego z piłkarzy ŁKS-u.

1
2
73'

Pirulo wkręcił piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego, ale wcześniej Szymon Marciniak użył gwizdka.

2
1
1
1
71'

Romanczuk ładnym podaniem uruchomił Puljicia. Napastnik gości nie wdał się jednak w drybbling z rywalem, tylko spowolnił akcję.

1
2
2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Tadej Vidmajer. Piłkarz ŁKS-u nie zagra w następnym meczu z powodu nadmiaru kartek.

5
1
3
69'

Gol! Strzelił Martin Pospisil.

Pospisil pewnie pokonuje bezradnego Malarza! Bramkarz rzucił się w prawy róg, piłka poleciała w lewy. 3:0 dla przyjezdnych!

35
18
4
2
7
68'

Rzut karny dla gości! Vidmajer faulował.

13
8
2
4
7
67'

Uderzenie Srnicia z dystansu, był lekki rykoszet, ale nie zmylił Węglarza.

3
1
1
66'

Malarz uratował ŁKS! Przepiękne podanie Romanczuka do Puljica. Snajper gości położył rywala, ale później Malarz nie dał się oszukać. Powinno być 3:0.

1
3
4
64'

Beznadziejne dośrodkowanie Wolskiego. Gra ŁKS-u może się podobać, ale kontaktowego gola wciąż nie ma. Czas ucieka.

3
2
1
1
63'

Dośrodkowanie Pirulo z prawej strony, Ratajczyk trącił piłkę głową, ale ta nieznacznie minęła słupek bramki Węglarza.

1
1
62'

Romanczuk pokusić się o uderzenie z dystansu prawą nogą. Nie zdołał jednak skierował piłki w światło bramki.

1
1
2
2
60'

Arsenić zauważył Puljicia i zagrał mu piłkę. Uderzenie napastnika Jagiellonii zostało zablokowane, po chwili sędzia Marciniak użył gwizdka. Najprawdopodobniej Puljić znajdował się na pozycji spalonej.

1
3
2
58'

Wolski dogrywał futbolówkę w pole karne białostoczan, ale nie zrobił tego dobrze. Piłka nie dotarła do żadnego piłkarza ŁKS-u.

5
2
1
57'

Puljić doszedł do okazji strzeleckiej, ale przestrzelił. Romanczuk miał pretensje, że nie zostawił mu piłki.

1
3
1
2
54'

Trąbka oddał strzał, piłkę z linii bramkowej wybił Puljić.

4
3
53'

Ofiarny wślizg Tiru. ŁKS coraz lepiej sobie radzi.

2
1
1
53'

Ładna akcja ŁKS-u, Borysiuk popisał się skutecznym wślizgiem i będzie korner dla łodzian.

2
1
3
50'

Przeciągnięte dośrodkowanie Sobocińskiego. Takimi zagraniami nie uda się stworzyć szansy do zdobycia kontaktowego gola.

5
2
50'

Guima oddał strzał zza pola karnego, piłka spadła na rzut rożny po rykoszecie.

1
1
2
48'

Kadlec zagrał piłkę w pole karne ŁKS-u, jednak w tym miejscu akurat stał Srnić.

4
5
46'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Pospisil. Za podcięcie Pirulo. Będzie pauzował w następnym meczu.

2
3
5
czas Druga połowa
45'

4
2
1
1
44'

Makuszewski zagrał piłkę z rzutu wolnego, Puljić oddał strzał, ale prosto w ręce Malarza.

3
5
43'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Dominguez. Za faul na Makuszewskim.

6
1
1
1
1
41'

Puljić strzelił z pierwszej piłki, ale wysoko w trybuny.

1
1
5
2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Andrej Kadlec. Za faul na Wróblu.

2
1
1
2
6
37'

Wślizg Sobocińskiego uratował ŁKS od groźnej kontry białostoczan.

4
2
5
20:11

1
2
35'

Makuszewski oddał strzał z woleja, na linii strzału stanął jednak jeden z obrońców ŁKS-u i uderzenie zostało zablokowane.

2
3
34'

Dobrze ustawił się Borysiuk, pomocnik gości oddalił zagrożenie od własnej bramki.

4
3
1
1
34'

Kolejna dłuższa akcja łodzian, Trąbka wywalczył rzut rożny.

2
30'

Guima ambitnie walczył o piłkę, nie miał jednak szans w walce z Tiru.

4
3
1
1
27'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Arkadiusz Malarz.

Makuszewski otrzymał podanie na prawym skrzydle, wywalczył teren i zdecydował się na strzał. Trafił w słupek, wielkiego pecha miał Malarz, ponieważ piłka odbiła się od pleców bramkarza i wpadła do bramki. Gol samobójczy i 2:0 dla białostoczan!

58
40
5
7
11
26'

Niedokładne podanie Trąbki w kierunku Wolskiego. Kolejna akcja ŁKS-u, kolejny zawód.

5
1
4
20:11

1
23'

Puljić bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, jednak trafił tylko w mur.

1
1
2
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Dragoljub Srnić. Za faul na Romańczuku. Kapitan gości przejął piłkę i popędził pod bramkę ŁKS-u. Następnie został sfaulowany.

2
1
2
19'

Piłkarze gości mają wynik, więc czekają na ruch gospodarzy. ŁKS dłużej przy piłce, lecz brakuje dogodnych sytuacji.

1
1
17'

Techniczny strzał Pirulo z rzutu wolnego, minimalnie chybił.

3
1
1
1
16'

Tiru sfaulował Pirulo przed własnym polem karnym. Może być groźnie.

1
1
2
16'

ŁKS po starcie gola mocniej przycisnął, białostoczanie ratują się przewinieniami.

2
2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Mystkowski.

2
3
1
7
12'

Gol! Strzelił Jakov Puljić.

Jagiellonia prowadzi! Puljić popędził z piłką przez kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał z dystansu. Uderzenie było świetne i Malarz wyciąga futbolówkę z siatki. 1:0 dla Jagiellonii!

44
22
4
5
9
11'

Ładna akcja beniaminka! Pierwszy strzał Pirulo został zablokowany, ale do odbitej piłki dopadł Guima. Jego uderzenie zdołał obronić Węglarz.

2
2
1
2
10'

Dośrodkowanie Klimczaka z lewego skrzydła. Wróbel nie dopadł jednak do piłki, tylko sfaulował obrońcę gości.

2
1
1
8'

Kadlec ładnie wybiegł na pozycję. Makuszewski jednak zbyt mocno posłał do niego piłkę. Ta akcja powinna zostać zakończona przynajmniej dośrodkowaniem.

3
1
1
20:11

1
1
5'

Spokojniejsze fragment spotkania. Gra teraz toczy się w okolicach środka boiska. Raz mają piłkę jedni, raz drudzy.

1
1
1
3'

Pirulo wbiegł w pole karne Jagiellonii, lecz nie poradził sobie z jej obrońcami.

3
3
1
2'

Runje wyskoczył najwyżej do piłki, ale nie był w stanie skierować jej w światło bramki.

1
3
1
2'

Mamy pierwsze uderzenie w tym meczu. Makuszewski oddał strzał z dystansu, na linii strzału stanął jednak Sobociński i za chwilę białostoczanie będą wybijać rzut rożny.

3
1
2
2
1'

ŁKS po kilkunastu sekundach stracił piłkę. Wróbel próbował ją odebrać, jednak przesadził i sfaulował rywala.

1
2
czas Start meczu
20:11

Oba zespoły już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek Szymona Marciniaka.

4
1
1
1
20:11

Do rozpoczęcia meczu został już tylko kwadrans!

5
1
19:35

19:35

Rezerwowi Jagiellonii: Gostomski, Szymonowicz, Imaz, Prikryl, Wdowik, Bida, Olszewski, Kostal, Kwiecień.

2
1
19:35

Rezerwowi ŁKS-u: Budzyński, Bogusz, Ratajczyk, Grzesik, Sekulski, Sajdak, Piątek, Rozwandowicz, Vidmajer.

08:43

ŁKS Łódź zagra na własnym boisku z Jagiellonią Białystok. Początek meczu o godzinie 20:30.