Strzał Chamberlaina tuż obok słupka bramki Davida de Gei!

5
5
11
90+1'

Manchester United już tylko broni remisu. Liverpool FC szuka bramki na wagę trzech "oczek".

9
8
3
6
11
90'

Sędzia doliczył pięć minut!

12
8
12
1
2
88'

Trent Alexander-Arnold pokusił się o uderzenie. Piłka leciała obiecująco, ale przeleciała zbyt wysoko. Wciąż 1:1.

12
4
6
5
9
88'

Napór przyjezdnych! Manchester United ma w tej chwili mało do powiedzenia na boisku.

17
9
5
9
14
88'

Fred sfaulował Lallanę. Liverpool jeszcze może wygrać ten mecz!

25
12
6
6
15
85'

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Andrew Robertson.

Lallana z najbliższej odległości trafia do bramki United! Bardzo dobrze podał mu piłkę Andrew Robertson. Mamy remis!

70
44
15
23
44
84'

. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Anthony Martial.

83'

Strzał Freda obok słupka.

8
4
3
4
8
83'

James odebrał futbolówkę Matipowi i pobiegł po lewym skrzydle. Podanie skrzydłowego było jednak bardzo niedokładne.

1
82'
79'

To nie była wymarzona piłka dla Roberto Firmino. Alex Oxlade-Chamberlain zagrał mu za plecy i kolejna stracona szansa.

6
6
1
6
3
78'

Błąd w przyjęciu Chamberlaina. Rezerwowy Liverpoolu chciał odzyskać piłkę i sfaulował Freda.

6
2
3
2
2
76'

Świetne wyjście z bramki Davida de Gei. Hiszpan pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu jednego z piłkarzy gości.

7
8
1
3
5
75'

Fatalne dośrodkowanie Trenta Alexandra-Arnolda. Młodemu piłkarzowi Liverpoolu brakuje precyzji.

5
10
3
3
4
73'

Rojo nieprzepisowo zatrzymał Fabinho. Sędzia nie pokazał obrońcy United żółtej kartki.

11
4
4
3
8
73'

Uderzenie Freda pozostawiało wiele do życzenia. Niecelna próba Brazylijczyka.

4
6
4
5
5
71'
70'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.Zawodnik gości przerwał akcję Jamesa faulem.

Liverpool FC
6
2
1
2
9
69'

James wywierał presję na Alissonie. Bramkarz Liverpoolu spokojnie rozegrał piłkę i nie popełnił żadnego błędu.

7
5
2
3
4
67'

Indywidualna akcja Marcusa Rashforda. Znalazł przestrzeń i oddał strzał. Piłka nie została jednak przez niego skierowana w światło bramki.

4
3
1
6
3
66'

Sprytny Aaron Wan-Bissaka odebrał futbolówkę Robertsonowi. Miejscowi byli w posiadaniu piłki tylko na chwilę.

2
3
1
1
1
64'

Alex Oxlade-Chamberlain strzelił zza pola karnego. Piłka przeleciała jednak obok bramki David de Gei.

6
3
2
2
4
63'

Goście bardzo wolno rozgrywają piłkę. Miejscowi czekają na własnej połowie.

4
2
1
4
3
61'

Marcos Rojo bezbłędny w defensywie. Godzina gry za nami, a Manchester United prowadzi. Liverpool FC w coraz większych tarapatach.

6
2
1
3
7
59'

James wrócił na plac gry. Manchester United gra w komplecie.

5
2
1
4
7
58'

Kolejna przerwa w grze. James znowu potrzebuje pomocy medycznej.

3
3
2
3
3
57'

Na murawie leży Daniel James. Piłkarze gości nie wybili futbolówki poza boisko.

1
2
1
2
1
56'

W drugiej połowie Liverpool ma wielką przewagę w posiadaniu piłki. Niewiele z tego wynika. Juergen Klopp musi coś zrobić ze swoim zespołem.

5
1
2
1
2
54'

Atak pozycyjny Manchesteru United. Harry Maguire jednak niecelnie podał futbolówkę do Ashleya Younga.

3
2
1
2
3
53'

Rashford rozpędził się po prawym skrzydle, ale został zatrzymany przez Virgila van Dijka. Nadal gospodarze dobrze wyglądają

1
51'

James potrzebuje pomocy medycznej. Wpadł na biodro holenderskiego stopera.

4
5
3
5
1
48'

Świetne zagranie Trenta Alexandra-Arnolda do Sadio Mane. Senegalczyk jednak nie przedarł się przez obronę gospodarzy.

1
1
2
8
6
46'

Zobaczymy, czy Manchester United w drugiej połowie zagra tak samo dobrze, W obecnym sezonie za często im to się nie zdarzało.