1
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Grabowski za nieprzepisowe powstrzymanie ataku Miedzi.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
1
2
84'

W odpowiedzi Feiz Shamsin mógł praktycznie zamknąć oficjalną część zawodów w Legnicy, ale Łukasz Załuska nie dał się zaskoczyć jego uderzeniem z bliska. Interweniował równie pewnie co bramkarz po przeciwnej stronie boiska.

1
1
1
84'

Łukasz Budziłek popracował na linii bramkowej. Pewna interwencja piłkarskiego obieżyświata po uderzeniu Joana Romana i zaledwie kilku minut brakuje mu, żeby zejść z boiska z czystym kontem.

2
2
80'

Końcówka rywalizacji w pochmurnej dziś Legnicy.

1
1
77'

Pozostało kilkanaście minut gospodarzom. Miedź Legnica napiera i spędza sporo czasu na połowie preciwnika, ale jeden strzał celny przez pięć kwadransów to jednak trochę mało. Skuteczność podopiecznych Dominika Nowaka na razie zawodzi.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Marquitos za ostre przewinienie.

Miedź Legnica
72'

Łukasz Budziłek niezmiennie z czystym kontem.

69'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Feiz Shamsin.

wchodzi Wchodzi
Feiz Shamsin #17
schodzi Schodzi
69'

Rewelacyjna szansa na doprowadzenie do remisu! Nie wykorzystał jej Kacper Kostorz. Trudno w to uwierzyć legniczanom na trybunach. Już ominął Łukasza Budziłka, ale nie przymierzył do odsłoniętej bramki niecieczan.

1
1
1
komentarz

67'

Marquitos zabrał się za wykonanie rzutu wolnego. Wrzutka poskromiona przez defensywę, którą dowodzi Artem Putiwcew. Ciasno w polu karnym przyjezdnych, ale zazwyczaj to oni dopadają do futbolówki.

65'

Jakub Łukowski pokazał się na lewej stronie boiska. Dośrodkowanie dynamicznego piłkarza nie doczekało się podsumowania już w polu karnym Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Ucieka czas gospodarzom.

1
62'

Sytuacja na boisku zgodnie z planem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, choć z drugiej strony, niewykorzystane sytuacje podbramkowe doskwierają przyjezdnym. Wynik wciąż na styku.

1
57'

Florin Purece przegrał pojedynek z Łukaszem Załuską! Bramkarz Miedzi Legnica utrzymuje swój zespół na powierzchni w tym meczu, a niecieczanie zaczynają się obawiać, czy porzekadło o niewykorzystanych i mściwych sytuacjach podbramkowych sprawdzi się.

2
56'

Piłka w siatce przyjezdnych, ale nie ma gola. Wcześniej sędzia asystent zobaczył na spalonym Kacpra Kostorza, a Sylwester Rasmus przerwał grę. Miedź Legnica musi szukać sposobu na wyrównanie zgodnego z przepisami.

56'

Już drugi zmiennik delegowany na boisko przez trenera Dominika Nowaka. Joan Roman za Adriana Purzyckiego, który jest pomocnikiem o bardziej defensywnych inklinacjach, a także od kilku minut był obciążony żółtym kartonikiem.

1
1
54'
51'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Purzycki za faul i to pierwszy napomniany kartonikiem gracz Miedzi Legnica.

1
50'

Próba uruchomienia dalekim podaniem Kacpra Kostorza, który zameldował się na desancie w Miedzi Legnica. Przed nowego napastnika na murawie wskoczył Łukasz Budziłek i nie pozwolił na oddanie uderzenia.

1
1
48'

Ekipa spod Tarnowa zapewnia więcej zadań Łukaszowi Załusce niż gospodarze Łukaszowi Budziłkowi. Przed momentem doświadczony bramkarz Miedzi Legnica popisał się robinsonadą po strzale.

1
46'

Druga połowa i pytania, czy Miedź Legnica nastawiła celownik w czasie kwadransu spędzonego w szatni i czy Bruk-Bet Termalica będzie równie starannie bronić dostępu do własnej bramki.