Komentarze (7)
  • rekju Zgłoś komentarz
    Panowie w dwumeczu jak umie liczyć jest 3x3 z + dla nas 1 bramka na wyjeżdzie u nas to my bylismy lepsi u nich to oni byli lepsi żadnej pokory to nam się należy szacunek za postawę.
    • GD Zgłoś komentarz
      Obrona nasza grała bardzo słabo jednak na tle mistrza świata nie można miec większych pretensji . Jedno po czym mam lekki niedosyt to ,że przy stanie 1-0 trzeba było pograc tak ....
      Czytaj całość
      ,że powinny nawet kości trzeszczec . Wygrac tego nie było koniecznoscia ale ... pokazac wiecej agresywnosci w grze . Ogólnie nie jest wstyd przegrac z lepszym .
      • Klaudia Dziklińska Zgłoś komentarz
        o czym my tu mówimy. Niemcy pokazali naszym piłkarzom jak się gra w piłkę i gdzie ich miejsce, tylko na dole tabeli. Teraz otrzymamy baty od Gibraltaru, bo remis też kwalifikuje nas do
        porażki. Z kiepską obroną nie ma wygranej. Obronę trzeba wzmocnić do 5 - 3 pomocników - 2 napastników. Obrońcy nie mają prawa dopuścić do utraty bramki, szybcy pomocnicy z z napastnikami powinni doprowadzać przeciwników do szału i pomyłek. Natomiast naszych gwiazdorów wygonić z boiska. Bez powoływania do kadry RP stracą w oczach obecnych ich klubów a to odbije się na ich kasie. Bo cały czas jestem zdania, że mamy bardzo dobrych zawodników. I dzięki nim powinniśmy się liczyć w świeci piłki nożnej. Pozdrawiam.
        • Gary Grygorewicz Zgłoś komentarz
          "Przy odrobinie szczęścia mogliśmy zejść na przerwę z remisem - dodał."- Panie Glik, ma Pan rację, ale było BARDZO DUŻO BŁĘDÓW w obronie, o piszczku nie będę wspominał. PISZCZEK
          gwiazdorzy a jest miernym piłkarzem- łaske robi że gra w reprezentacji Polski!!Piszczek to ŻENADA!!