KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Ruszają mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej

W dniach 21-22 czerwca 2014 r. w Kazimierzu Dolnym odbędzie się turniej Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej - BH Kazimierz Cup' 2014.
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Turniej odbywa się w ramach European Beach Handball Tour. W turnieju Mistrzostw Polski weźmie udział 13 zespołów:

DRUŻYNY ŻEŃSKIE:

  1. BHT PIOTRKOWIANIN JUKO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  2. WARSZAWA SKŁAD
  3. KS RED HOT CZILI BUK
  4. REFLEX AZS AWF VOLKSWAGEN POZNAŃ
  5. KPR RUCH CHORZÓW
  6. RELAX AZS AWF WARSZAWA
  7. BHT BYCZKI OLIMPIJCZYK KOWALEWO POMORSKIE

DRUŻYNY MĘSKIE:

  1. BHT PIOTRKOWIANIN JUKO PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
  2. HANDBALL 2013 KOSZALIN
  3. BHT DAMY RADĘ INOWROCŁAW
  4. BHT AUTO FORUM PETRA PŁOCK
  5. BHT VAMBRESIA - REFLEX WĄBRZEŹNO
  6. BHT ORŁY OLSZTYN
  7. TEAM UKRAINA

Godzinowa rozpiska meczów

Sobota 21.06.2014
Godz. 10.00 - Piotrków - Kowalewo
Godz. 10.00 - Płock - Wąbrzeźno
Godz. 10.40 - W-wa Skład - Poznań
Godz. 10.40 - Inowrocław - Ukraina
Godz. 11.20 - Chorzów - Relax W-wa
Godz. 11.20 - Koszalin - Piotrków
Godz. 12.00 - Uroczyste otwarcie zawodów

Godz. 12.20 - Płock - Olsztyn
Godz. 12.20 - Piotrków - Buk
Godz. 13.00 - Wąbrzeźno - Inowrocław
Godz. 13.00 - Kowalewo - W-wa Skład
Godz. 13.40 - Ukraina - Koszalin
Godz. 13.40 - Poznań - Chorzów
Godz. 14.20 - Relax W-wa - Buk
Godz. 14.20 - Piotrków - Olsztyn

Godz. 15.00 - Piotrków - W-wa Skład
Godz. 15.00 - Płock - Inowrocław
Godz. 15.40 - Kowalewo - Poznań
Godz. 15.40 - Wąbrzeźno - Ukraina
Godz. 16.20 - Inowrocław - Koszalin
Godz. 16.20 - W-wa Skład - Chorzów
Godz. 17.00 - Ukraina - Piotrków
Godz. 17.00 - Poznań - Relax W-wa
Godz. 17.40 - Koszalin - Olsztyn
Godz. 17.40 - Chorzów - Buk
Godz. 18.20 - Kowalewo - Relax W-wa
Godz. 18.20 - Wąbrzeźno - Piotrków

Niedziela 22.06.2014
Godz. 10.00 - Płock - Ukraina
Godz. 10.00 - Piotrków - Poznań
Godz. 10.40 - Inowrocław - Olsztyn
Godz. 10.40 - W-wa Skład - Buk
Godz. 11.20 - Wąbrzeźno - Koszalin
Godz. 11.20 - Kowalewo - Chorzów
Godz. 12.00 - W-wa Skład - Relax W-wa
Godz. 12.00 - Inowrocław - Piotrków
Godz. 12.40 - Poznań - Buk
Godz. 12.40 - Ukraina - Olsztyn
Godz. 13.20 - Piotrków - Chorzów
Godz. 13.20 - Płock - Koszalin
Godz. 14.00 - Wąbrzeźno - Olsztyn
Godz. 14.00 - Kowalewo - Buk
Godz. 14.40 - Płock - Piotrków
Godz. 14.40 - Piotrków - Relax W-wa
Godz. 15.30 - Zakończenie turniej

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×