KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ciężko cokolwiek powiedzieć, gdy się popełnia dziecinne błędy - wypowiedzi po meczu Polska - Czarnogóra

Reprezentacja Polski w pierwszym pojedynku, którego stawką jest awans do Mistrzostw Europy doznała srogiej nauczki w starciu z Czarnogórą, przegrywając 31:21. Prawdę mówiąc nikt nie spodziewał się takiego wyniku, gdyż Czarnogóra nie jest zbyt wygórowanym przeciwnikiem. - W tym spotkaniu po prostu my zagraliśmy gorzej - ocenił szkoleniowiec reprezentacji Polski – Krzysztof Przybylski.

Kamila Ziobro
Kamila Ziobro

Małgorzata Majerek (skrzydłowa reprezentacji Polski): Bardzo szeroko i piłki do skrzydeł praktycznie nie dochodziły. Męczyłyśmy się w środku, a przede wszystkim błędy zaważyły o tym, że spotkanie wyglądało tak a nie inaczej. Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że te dwa punkty uciekły i że będzie bardzo trudno awansować, lecz mimo wszystko nie poddajemy się. Ja sądzę, że Polska reprezentacja ma potencjał. Dzisiaj Czarnogóra zagrała po prostu lepsze spotkanie a nas wykończyły proste błędy.

Joanna Dworaczek (kołowa reprezentacji Polski): Nie wiem co się stało, na pewno obejrzymy nagrania z tego meczu. Najwyraźniej nie funkcjonowało u nas prawie wszystko, gdyż przy takiej ilości błędów technicznych jakie popełniłyśmy dzisiaj, bardzo ciężko jest wygrać mecz. Myślę jednak, że teraz z każdym treningiem będzie trochę lepiej, bo dopiero wczoraj dołączyła do nas Karolina Kudłacz i Lucyna Wilanowska i zawsze trzeba na to trochę czasu, by dobrze się poczuć. Wczoraj miałyśmy bardzo krótki czas i może w tym tkwi przyczyna. Na pewno wyciągniemy wnioski i zmobilizujemy się do dalszej gry, żeby wygrać ze Słowacją.

Karolina Kudłacz (rozgrywająca reprezentacji Polski): W naszej dzisiejszej grze, wkradły się przede wszystkim proste błędy i my nie potrafiłyśmy zagrać szybkiej piłki jaką potrafimy grać. To wszystko leży w naszych głowach ale mimo wszystko uważam, że potrafimy wygrywać. Miejmy nadzieję, że ze Słowacją będzie lepiej, wiadomo że wiele czasu nie ma, a na treningu przez trzy dni nie można wiele poprawić. Musimy się przełamać, jakość przysiąść. Ciężko powiedzieć cokolwiek, jak się popełnia dziecinne błędy.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×