Chrobry lepszy w Świdnicy

Pierwszy kontrolny mecz po przyjeździe z obozu w Zieleńcu rozegrali zawodnicy Chrobrego Głogów. Rywalem głogowian był ŚKPR Świdnica, który na co dzień gra w II lidze. Ekipa z Głogowa bez większych problemów rozgromiła zespół ŚKPR 46:27.

Bartosz Krysztofiak

Spotkanie rozegrano w trzech tercjach. Pierwsze dwie trwały 25 minut, a trzecia 20 minut. Głogowianie od początku dominowali na parkiecie. Pierwszą część spotkania wygrali 18:3. W drugiej i trzeciej tercji świdniczanie zaprezentowali się dużo lepiej niż w pierwszej części. Druga tercja zakończyła się już tylko 5-bramkowym zwycięstwem SPR-u, a trzecią tercję wygrali zawodnicy ŚKPR 14:13. Cały mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Chrobrego Głogów 46:27 (18:3, 15:10, 13:14).