Sparing: Zwycięstwo Warmii w Elblągu

W piątkowym meczu sparingowym Warmia Anders Group Społem Olsztyn pokonała w Elblągu tamtejszą pierwszoligową drużynę Wójcik Meble Techtrans 29:19.

Sabina Szydłowska

W pierwszych 30 minutach elblążanie dotrzymywali kroku wyżej notowanemu rywalowi, do przerwy przegrywając jedynie 2 bramkami. W drugiej połowie drużyna Warmii zdominowała poczynania na parkiecie i ostatecznie pewnie pokonała pierwszoligowy zespół 29:19.

W "siódemce" Zbigniewa Tłuczyńskiego zabrakło dwóch nowych, pozyskanych z ekipy Vive Targi Kielce, zawodników: Kazimierza Kotlińskiego oraz Daniela Żółtaka.

Wójcik Meble Techtrans Elbląg - Warmia AndersGroup Społem Olsztyn 19:29 (12:14)

Wójcik Meble Techtrans Elbląg: Henryk Rycharski, Mateusz Zimakowski - Leszek Michałów 4, Grzegorz Perwenis 1, Kamil Dukszto 1, Maciej Borsukowicz 3, Michał Gryz, Maciej Dawidowski, Tomasz Kwiatkowski 2, Maciej Wasilenko 1, Tomasz Maluchnik 2, Jacek Krawczyk, Jakub Fonferek, Grzegorz Szczepański 2, Krzysztof Kłosowski 2

Warmia AndresGroup Społem Olsztyn: Sebastian Sokołowski, Wojciech Boniecki - Paweł Ćwikliński 5, Damian Moszczyński 3, Mateusz Jankowski 3, Mariusz Gujski 2, Bartosz Wuszter 3, Tomasz Garbacewicz 3, Mateusz Kopyciński 1, Michał Bartczak 2, Sebastian Rumniak 1, Dominik Płócienniczak 2, Michał Krawczyk 2, Marcin Malewski 2