PGNiG Superliga w liczbach - odc. 3
Za nami trzecia kolejka PGNiG Superligi Kobiet i Mężczyzn. Podobnie jak to miało miejsce po wcześniejszych seriach spotkań, prezentujemy Państwu klasyfikacje najlepszych strzelców i najczęściej karanych zawodników oraz zawodniczek obu lig.
Maciej Wojs
Klasyfikacja strzelców PGNiG Superligi MężczyznP | Zawodnik | Klub | Mecze | Bramki | Średnia |
---|---|---|---|---|---|
1 | Stojković Rastko | Vive Targi Kielce | |||
2 | Bartczak Michał | Warmia AGS Olsztyn | |||
3 | Ścigaj Maciej | SPR Chrobry Głogów | |||
4 | Nat Witalij | NMC Powen Zabrze | |||
- | Szyba Michał | Azoty Puławy | |||
6 | Prątnicki Michał | PBS Jurand Ciechanów | |||
7 | Babicz Adam | SPR Stal Mielec | |||
- | Malesa Tomasz | PBS Jurand Ciechanów | |||
- | Skrabania Adam | MSPR Miedź Legnica | |||
- | Wiśniewski Adam | SPR Orlen Wisła | |||
- | Zinchuk Dmytro | Azoty Puławy | |||
12 | Bushkov Aleksandr | NMC Powen Zabrze | |||
- | Gierak Łukasz | Nielba Wągrowiec | |||
14 | Krajewski Przemysław | Nielba Wągrowiec | |||
- | Rajković Vukasin | SPR Orlen Wisła | |||
- | Seroka Mateusz | MMTS Kwidzyn | |||
- | Spanne Christian | SPR Orlen Wisła | |||
- | Świątek Adam | MSPR Miedź Legnica | |||
19 | Kubisztal Michał | SPR Orlen Wisła | |||
- | Paluch Jarosław | MSPR Miedź Legnica | |||
- | Szymyślik Mikołaj | MKS Zagłębie Lubin |
Klasyfikacja strzelców PGNiG Superligi Kobiet
P | Zawodnik | Klub | Mecze | Bramki | Średnia |
---|---|---|---|---|---|
1 | Cebula Agata | Pogoń Baltica Szczecin | |||
2 | Majerek Małgorzata | SPR Lublin | |||
- | Rostankowska Anna | Pogoń Baltica Szczecin | |||
4 | Repelewska Kristina | SPR Lublin | |||
5 | Kocela Agnieszka | SPR Lublin | |||
- | Pietras Grażyna | AZS AWF Wrocław | |||
- | Załoga Joanna | KPR Jelenia Góra | |||
8 | Dworaczyk Joanna | AZS Politechnika Koszalin | |||
9 | Agowa Stefka | KSS Kielce | |||
- | Całużyńska Kamila | AZS Politechnika Koszalin | |||
- | Jasinowska Karolina | Ruch Chorzów | |||
- | Odrowska Monika | KPR Jelenia Góra | |||
13 | Żakowska Lidia | AZS AWF Wrocław | |||
14 | Migdaliowa Alesia | SPR Lublin | |||
- | Obrusiewicz Joanna | KGHM Zagłębie Lubin | |||
16 | Duran Katarzyna | Vistal Łączpol Gdynia | |||
- | Frąckiewicz Anna | Start Elbląg | |||
- | Kasprzak Karolina | UKS Finepharm Polkowice | |||
- | Knoroz Jewgienija | Piotrcovia Piotrków Tryb. | |||
- | Polenz Kinga | Ruch Chorzów | |||
- | Sulżycka Karolina | Vistal Łączpol Gdynia |
P | Zawodnik | Klub | Mecze | Minuty | Średnia |
---|---|---|---|---|---|
1 | Gowin Grzegorz | Azoty Puławy | |||
- | Kus Mateusz | Azoty Puławy | |||
- | Mogielnicki Dariusz | NMC Powen Zabrze | |||
4 | Paluch Jarosław | MSPR Miedź Legnica | |||
- | Siemionow Oleg | PBS Jurand Ciechanów | |||
- | Witkowski Bartosz | Nielba Wągrowiec | |||
7 | Jędrzejewski Wiktor | SPR Stal Mielec | |||
- | Orzłowski Paweł | MKS Zagłębie Lubin | |||
- | Płócienniczak Jakub | Nielba Wągrowiec | |||
10 | Babicz Adam | SPR Stal Mielec | |||
- | Grabarczyk Piotr | Vive Targi Kielce | |||
- | Gumiński Wojciech | MKS Zagłębie Lubin | |||
- | Kubisztal Michał | SPR Orlen Wisła | |||
- | Kwiatkowski Zbigniew | SPR Orlen Wisła | |||
- | Różański Sebastian | SPR Chrobry Głogów | |||
- | Skrabania Adam | MSPR Miedź Legnica | |||
- | Stodtko Łukasz | NMC Powen Zabrze | |||
- | Szymyślik Mikołaj | MKS Zagłębie Lubin | |||
- | Zaremba Mateusz | Vive Targi Kielce | |||
20 | Bartczak Michał | Warmia ASG Olsztyn |
Najczęściej karane - PGNiG Superliga Kobiet
P | Zawodnik | Klub | Mecze | Minuty | Średnia |
---|---|---|---|---|---|
1 | Matouskova Iveta | UKS Finepharm Polkowice | |||
2 | Buklarewicz Małgorzata | KPR Jelenia Góra | |||
3 | Całużyńska Kamila | AZS Politechnika Koszalin | |||
- | Fursewicz Anna | KPR Jelenia Góra | |||
- | Kopertowska Monika | Piotrcovia Piotrków Tryb. | |||
- | Pietras Grażyna | AZS AWF Wrocław | |||
7 | Aleksandrowicz Monika | Start Elbląg | |||
- | Danielczuk Edyta | SPR Lublin | |||
- | Galińska Emilia | KPR Jelenia Góra | |||
- | Jakubowska Dorota | Pogoń Baltica Szczecin | |||
- | Kasprzak Karolina | UKS Finepharm Polkowice | |||
- | Lesik Marlena | Ruch Chorzów | |||
- | Pawliszak Agata | UKS Finepharm Polkowice | |||
- | Piontke Sylwia | Pogoń Baltica Szczecin | |||
- | Sucheta Żaneta | Ruch Chorzów | |||
- | Ziółkowska Agnieszka | KGHM Zagłębie Lubin | |||
17 | Agowa Stefka | KSS Kielce | |||
- | Bilenia Tatiana | AZS Politechnika Koszalin | |||
- | Chmiel Joanna | AZS Politechnika Koszalin | |||
- | Dworaczyk Joanna | AZS Politechnika Koszalin |