WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

El. ME 2014: Znany terminarz spotkań; pierwszy mecz Polaków w Płocku

Znany już jest szczegółowy terminarz eliminacji do mistrzostw Europy szczypiornistów, które w 2014 roku odbędą się w Danii. Biało-czerwoni swoje pierwsze spotkanie rozegrają w płockiej Orlen Arenie.
Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska

Reprezentacja Polski w walce o udział w czempionacie Starego Kontynentu w 2014 roku trafiła do grupy 5., w której rywalizować będzie z Holandią, Ukrainą oraz Szwecją.
Na inaugurację eliminacji biało-czerwoni zagrają z Holandią. Spotkanie to odbędzie się 31.10.2012 o godz. 18:00 w Płocku. Orlen Arena po raz pierwszy będzie gościć mecz polskiej kadry. Cztery dni później polska drużyna uda się na Ukrainę, gdzie w Zaporożu zmierzy się z tamtejszą reprezentacją.

Do mistrzostw Europy w Danii, które odbędą się w dniach 13-27.01.2014, zakwalifikują się dwa najlepsze zespoły z grupy.

Terminarz grupy 5
:
1. kolejka (31.10.2012): Polska - Holandia; (31.10-01.11.2012): Szwecja - Ukraina
2. kolejka (03.11.2012): Holandia - Szwecja; (04.11.2012): Ukraina - Polska
3. kolejka (03-04.04.2013): Szwecja - Polska; Ukraina - Holandia
4. kolejka (06-07.04.2013): Polska - Szwecja; Holandia - Ukraina
5. kolejka (12-13.06.2013): Holandia - Polska; Ukraina - Szwecja
6. kolejka (15-16.06.2013): Polska - Ukraina; Szwecja - Holandia

Polecamy:
2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - KUP BILETY >>>
Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
ZPRP / inf. własna

Komentarze (12):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • ZKS 1
  Przede wszystkim to chorym założeniem jest że selekcjoner kadry wybiera sobie gdzie chce grać a gdzie nie.Kadra to nie jest jego prywatny folwark i ma psi obowiązek grać tam gdzie kadra będzie miała najlepsze warunki / największe szanse / najlepsze wsparcie.Już samo to co piszesz świadczy o tym jak głęboką patologią stało się całe otoczenie kadry przez to idiotyczne łączenie funkcji.Poza tym to Wisła tylko celnie sprowadziła do parteru Wentę po tym jak darł się o "p**** Płocku".Przykozaczył,dostał prztyczka w nos bardzo boleśnie i schował się do nory.Ale jak widać pochodzenie ze wsi rodem dało o sobie znać -"chłop żywemu nie przepuści" i nosi zadrę w sercu do dziś.
  Varsovia Zabawne. To Wenta miał wybrać halę w Płocku gdzie go notorycznie obrażano (Wenta, co...)? Gratuluję obiektywizmu. Nie chcieli go w Płocku to i Płock omijał. Logiczne. Jak widać po ostatnich meczach w Gdańsku, Katowicach jest w czym wybierać.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Varsovia 3
  Zabawne. To Wenta miał wybrać halę w Płocku gdzie go notorycznie obrażano (Wenta, co...)? Gratuluję obiektywizmu. Nie chcieli go w Płocku to i Płock omijał. Logiczne. Jak widać po ostatnich meczach w Gdańsku, Katowicach jest w czym wybierać.
  ZKS Niestety jak na dłoni widać dlaczego kadra nie grała w Płocku gdzie mecze miałyby najbardziej godną oprawę ze wszystkich miast w których istnieje ręczna na jako takim poziomie - przez Wentę.Nie najlepiej świadczy to o tym człowieku jeśli przedkładał osobiste animozje i własne kompleksy nad obiektywizm którym przecież powinien cechować się selekcjoner kadry.Bardzo dobrze że już go nie ma w reprezentacji:)
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • ZKS 1
  Niestety jak na dłoni widać dlaczego kadra nie grała w Płocku gdzie mecze miałyby najbardziej godną oprawę ze wszystkich miast w których istnieje ręczna na jako takim poziomie - przez Wentę.Nie najlepiej świadczy to o tym człowieku jeśli przedkładał osobiste animozje i własne kompleksy nad obiektywizm którym przecież powinien cechować się selekcjoner kadry.Bardzo dobrze że już go nie ma w reprezentacji:)
  [ 2 komentarze w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)
Pokaż więcej komentarzy (12)