Chcieliśmy dobrze się zaprezentować - wypowiedzi po meczu Vive Targi Kielce - Tauron Stal Mielec

W rozegranym awansem meczu 5. kolejki Vive Targi Kielce pokonało Tauron Stal Mielec 39:33. W opinii trenera gości, zadaniem mielczan było jak najlepiej pokazać się na tle mistrza Polski.

Łukasz Wojtczak

Ryszard Skutnik (trener Tauron Stali Mielec): Przyjechaliśmy do Kielc z nastawieniem, żeby pokazać się z jak najlepszej strony na tle Vive. Po sobotnim spotkaniu chciałem zobaczyć jak będzie wyglądała nasza gra. Do 25 minuty wyglądała ona dobrze, ale w ostatnich 5 minutach zabrakło koncentracji i popełniliśmy dużo błędów. Na początku drugich 30 minut zmieniłem zespół i przez 10 minut nie mogliśmy rzucić bramki. Kielczanie odeszli na 10 goli i zaczęli kontrolować spotkanie. Następnie zniwelowaliśmy straty i z tego jestem zadowolony. Przed nami europejskie puchary i chcemy zaprezentować się w nich z dobrej strony.

Adam Babicz  (zawodnik Tauron Stali Mielec): Przyjechaliśmy tu powalczyć. W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze, w drugiej pogubiliśmy się i kielczanie osiągnęli 10 bramek przewagi. Z końcowego wyniku możemy być zadowoleni.

Bogdan Wenta (trener Vive Targów Kielce): Naszym założeniem, było żeby każdy wyszedł na boisko, Ivan Cupić odpoczywał. Wygraliśmy i z tego jestem zadowolony. Odnośnie Marcusa to prawdopodobnie uraz biodra. Czekamy jeszcze na dokładną analizę ale przerwa potrwa około dwóch miesięcy.

Kamil Buchcic (zawodnik Vive Targów Kielce): Cieszymy się ze zwycięstwa. Dziękuję trenerowi Wencie, że daje mi możliwość gry. Na początku popełniliśmy kilka prostych błędów, które nie powinny nam się zdarzać. Musimy w przyszłości je wyeliminować.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Stali Mielec był świetnie znany w Kielcach Rafał Gliński Najskuteczniejszym zawodnikiem Stali Mielec był świetnie znany w Kielcach Rafał Gliński