Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Storhamar Handball wygrywa turniej w Gdyni

Zwycięstwem norweskiej drużyny Storhamar Handball zakończył się międzynarodowym turnieju w Gdyni. Na 2. miejscu została sklasyfikowana Piotrcovia Piotrków Trybunalski, 3. miejsce przypadło zawodniczkom Politechniki Koszalin.
Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Piątek 22.08.2008 r.
Frankfurter Handball Club - Storhamar Handball 29:30
Storhamar: Tove Elisabeth Rise 2, Inger Senstad 3, Daria Bołtromiuk, Guro Jakobsen, Anette Linaker Olsen, Marthe Johansen, Izabela Duda 9, Marita Brennodden 5, Maja Jakobsen 2, Lise Løke 1, Anja Edin 5, Betina Riegelhuth 3.
KS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KS Zgoda Ruda Śląska 19:23
Piotrcovia: Kowalczyk, Skura - Polenz 6, Kornacka 3, Barylska 2, Chudzik 2, Wypych 2, Mijas 1, Dominiak 1, Podrygała 1, Szczecina 1.
AZS Politechnika Koszalin - KS Łaczpol Gdynia 24:20
KS Piotrcovia Piotrków Tryb. - Storhamar Handball 26:27
Piotrcovia: Kowalczyk, Skura - Polenz 13, Mijas 4, Chudzik 2, Podrygała 2, Wypych 2 Owczarek 2, Kornacka 1.
Storhamar: Tove Elisabeth Rise 3, Daria Bołtromiuk 3, Anette Linaker Olsen1, Marthe S. Johansen1, Izabela Duda 8, Marita Brennodden 3, Maja Jacobsen 2, Lise Løke 1, Anja Edin 3, Betina Riegelhuth 2, Guro Jacobsen 0 Inger Senstad 0.
Frankfurter Handball Club - KS Łaczpol Gdynia 25:19
AZS Politechnika Koszalin - KS Zgoda Ruda Śląska 23:20

Sobota 23.08.2008 r.
KS Piotcovia Piotrków Tryb. - AZS Politechnika Koszalin 24:20
Piotrcovia: Kowalczyk, Skura - Polenz 7, Mijas 5, Kornacka 5, Podrygała 3, Wypych 2, Owczarek 2.
Frankfurter Handball Club - KS Zgoda Ruda Śląska 28:24
Storhamar Handball - KS Łaczpol Gdynia 23:17
Storhamar: Inger Senstad 2, Marthe S. Johansen 2, Izabela Duda 2, Marita Brennodden 4, Maja Jacobsen 3, Lise Løke 2, Anja Edin 5, Betina Riegelhut 3, Guro Jacobsen 0, Anette Linaker Olsen 0, Daria Bołtromiuk 0, Tove Elisabeht Rise 0, Guro Jacobsen 0.
Frankfurter Handball Club - KS Piotrcovia Piotrków Tryb. 22:29
Piotrcovia: Kowalczyk - Wypych 10, Polenz 6, Szafnicka 5, Barylska 3, Mijas 2, Dominiak 2, Podrygała 1.
Storhamar Handball - AZS Politechnika Koszalin 24:17
Storhamar: Marthe S. Johansen: 1, Inger Senstad 1, Daria Bołtromiuk 2, Izabela Duda 6, Marita Brennodden 3, Anja Edin 5, Betina Riegelhut 4, Guro Jacobsen 0, Tove Elisabeth Rise 0, Maja Jacobsen 0, Lise Løke 0.
KS Zgoda Ruda Śląska - KS Łaczpol Gdynia 16:27

Niedziela 24.08.2008 r.
Frankfurter Handball Club - AZS Politechnika Koszalin 20:24
Storhamar Handball - KS Zgoda Ruda Śląska 29:12 (13:7)
Storhamar: Guro Jacobsen 1, Tove Elisabeth Rise 2, Inger Senstad 4, Daria Bołtromiuk 0, Anette Linaker Olsen 3, Marthe S. Johansen 1, Izabela Duda 5, Marita Brennodden 6, Maja Jacobsen 0, Lise Løke 1, Anja Edin 4, Betina Riegelhuth 2.
KS Piotrcovia Piotków Tryb. - KS Łaczpol Gdynia 22:17 (12:11)
Piotrcovia: Skura, Kowalczyk - Polenz 5, Wypych 5, Chudzik 4, Barylska 2, Kornacka 2, Szafnicka 2, Owczarek 2.

Klasyfikacja końcowa:
1 .Storhamar Handball
2. KS Piotrcovia Piotrków
3. AZS Politechnika Koszalin
4. Frankfuter Handball Club
5. KS Łączpol Gdynia
6. KS Zgoda Ruda Śląska

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna / ks.laczpol.pl / piotrcovia.com
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×