Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Polacy za granicą - odc. 7

Polscy szczypiorniści występujący poza granicami kraju rozegrali kolejne mecze sezonu 2012/13. Ze zmiennym szczęściem radzili sobie grający w Lidze Mistrzów Jaszka, Jurkiewicz, Lijewski i Starczan.
Maciej Wojs
Maciej Wojs

Legenda:
Imię i nazwisko (Klub) - Łączna liczba bramek (występy)
Data następnego spotkania - Rywal (Dom/Wyjazd)

Liga Mistrzów:

Bartłomiej Jaszka (Füchse Berlin) - 8 (2)
* 3 bramki w przegranym 23:34 wyjazdowym meczu z FC Barceloną Intersport (2. kolejka)
14.10 - Pick Szeged (W) - 3. kolejka

Mariusz Jurkiewicz (BM Atletico Madryt) - 4 (2)
* 2 bramki w wygranym 28:22 wyjazdowym meczu z Celje Pivovarna Lasko (2. kolejka)
14.10 - MKB Veszprém (D) - 3. kolejka

Marcin Lijewski (HSV Hamburg) - 10 (2)
* 5 bramek w zremisowanym 27:27 meczu z Chekhovskie Medvedi (2. kolejka)
14.10 - Montpellier Agglomeration HB (W) - 3. kolejka

Leszek Starczan (Kadetten Schaffhausen) - 6 (2)
* 4 bramki w przegranym 29:30 wyjazdowym meczu z Pick Szeged (2. kolejka)
11.10 - RK Croatia Osiguranje Zagrzeb (D) - 3. kolejka

DKB Handball Bundesliga:

Paul Bar (HBW Balingen-Weilstetten) - 0 (0)
* poza kadrą w przegranym 26:27 wyjazdowym meczu z Füchse Berlin (7. kolejka)
13.10 - TUSEM Essen (D) - 8. kolejka

Bartłomiej Jaszka (Füchse Berlin) - 33 (8)
* 7 bramek w wygranym 27:26 meczu z HBW Balingen-Weilstetten (7. kolejka)
10.10 - TV Grosswallstadt (W) - 8. kolejka

Bartosz Jurecki (SC Magdeburg) - 24 (7)
* 4 bramki w wygranym 34:30 meczu z MT Melsungen (7. kolejka)
14.10 - TBV Lemgo (W) - 8. kolejka

Marcin Lijewski (HSV Hamburg) - 9 (6)
* 1 bramka w wygranym 35:31 wyjazdowym meczu z VfL Gummersbach (7. kolejka)
10.10 - GWD Minden (W) - 8. kolejka

Paweł Niewrzawa (TuS N-Lübbecke) - 6 (4)
* 3 bramki w przegranym 31:32 wyjazdowym meczu z GWD Minden (7. kolejka)
13.10 - TV 1893 Neuhausen (D) - 8. kolejka


Tomasz Tłuczyński (TuS N-Lübbecke) - 19 (6)
* 5 bramek w przegranym 31:32 wyjazdowym meczu z GWD Minden (7. kolejka)
13.10 - TV 1893 Neuhausen (D) - 8. kolejka

2. Bundesliga:

Łukasz Czertowicz (HG Saarlouis) - 9 (5)
* 4 bramki w przegranym 28:39 wyjazdowym meczu z HSG Nordhorn-Lingen (6. kolejka)
13.10 - ASV Hamm-Westfalen (D) - 7. kolejka

Bartosz Janiszewski (HG Saarlouis) - 3 (6)
* 1 bramka w przegranym 28:39 wyjazdowym meczu z HSG Nordhorn-Lingen (6. kolejka)
13.10 - ASV Hamm-Westfalen (D) - 7. kolejka

Tomasz Jeżewski (TV 05/07 Hüttenberg) - 2 (6)
* 1 bramka w przegranym 27:28 wyjazdowym meczu z TV Bittenfeld (5. kolejka)
* 1 bramka w wygranym 27:25 meczu z SC DHfK Leipzig (6. kolejka)
14.10 - HC Empor Rostock (W) - 7. kolejka

Eryk Kałuziński (ThSV Eisenach) - 9 (6)
* 1 bramka w przegranym 25:27 meczu z TSG Ludwigshafen-Friesenheim (6. kolejka)
13.10 - EHV Aue (D) - 7. kolejka

Denis Szczęsny (TV Bittenfeld) - 2 (5)
* bez bramki w wygranym 28:27 meczu z TV 05/07 Hüttenberg (5. kolejka)
* bez bramki w przegranym 24:32 wyjazdowym meczu z SG BBM Bietigheim (6. kolejka)
14.10 - HSG Nordhorn-Lingen (D) - 7. kolejka

3. Liga:

3. Liga Nord:

Arkadiusz Bosy (HSV Hannover) - 23 (5)
* 3 bramki w wygranym 29:21 meczu z Stralsunder HV (6. kolejka)
13.10 - TSV GWD Minden II (W) - 7. kolejka

Karol Mościński (HSV Insel Usedom) - 0 (0)
* poza kadrą w wygranym 30:25 meczu z VfL Fredenbeck (6. kolejka)
13.10 - TS Großburgwedel (W) - 7. kolejka

Mateusz Rydz (HSV Hannover) - 13 (6)
* bez bramki w wygranym 29:21 meczu z Stralsunder HV (6. kolejka)
13.10 - TSV GWD Minden II (W) - 7. kolejka

Konrad Subocz (1.VfL Potsdam) - 3 (6)
* 1 bramka w przegranym 23:26 wyjazdowym meczu z Oranienburger HC (6. kolejka)
14.10 - TSV Altenholz (D) - 7. kolejka

Maciej Tłuczyński (VfL Fredenbeck) - 52 (6)
* 7 bramek w przegranym 25:30 wyjazdowym meczu z HSV Insel Usedom (6. kolejka)
13.10 - HF Springe (D) - 7. kolejka

Adam Weiner (TSV Burgdorf II) - 0 (0)
* z powodu kontuzji nie wystąpił w wygranym 34:30 wyjazdowym meczu z SG Flensburg-Handewitt II (6. kolejka)
14.10 - SV Beckdorf (D) - 7. kolejka

3. Liga Ost:

Artur Gawlik (SV Anhalt-Bernburg) - 0 (6)
* wystąpił w zremisowanym 27:27 wyjazdowym meczu z LHC Cottbus (6. kolejka)
12.10 - HC Aschersleben (D) - 7. kolejka

Michał Panfil (HSC Bad-Neustadt) - 15 (6)
* 2 bramki w wygranym 30:13 meczu z HSG Pohlheim (6. kolejka)
13.10 - GSV Eintracht Baunatal (W) - 7. kolejka

Krzysztof Zart (SG LVB Leipzig) - 5 (3)
* nie wystąpił w wygranym 32:25 wyjazdowym meczu z HSG Gensungen/Felsberg (6. kolejka)
14.10 - ESV Lokomotive Pirna (D) - 7. kolejka

3. Liga West:

Maciej Dmytruszyński (VfL Eintracht Hagen) - 30 (6)
* 5 bramek w przegranym 28:34 wyjazdowym meczu z Wilhelmshavener HV (6. kolejka)
13.10 - TSV Bayer Dormagen (W) - 7. kolejka

Krzysztof Gąsiorowski (VfL Edewecht) - 0 (4)
* wystąpił w zremisowanym 22:22 meczu z HSG Varel (5. kolejka)
14.10 - OSC 04 Rheinhausen (W) - 7. kolejka

Artur Giela (Leichlinger TV) - 18 (6)
* 1 bramka w wygranym 30:22 meczu z TV Korschenbroich (6. kolejka)
13.10 - VfL Gladbeck (W) - 7. kolejka

Oliver Staszewski (HSG Varel) - 13 (6)
* 1 bramka w zremisowanym 22:22 wyjazdowym meczu z VfL Edewecht (6. kolejka)
13.10 - Wilhelmshavener HV (D) - 7. kolejka

3. Liga Süd:

Paul Bar (HBW Balingen-Weilstetten II) - 0 (6)
* wystąpił w wygranym 30:21 wyjazdowym meczu z TV Kirchzell (6. kolejka)
14.10 - TSV Friedberg (D) - 7. kolejka

David Twardoń (HSG Konstanz) - 0 (0)
* poza kadrą w wygranym 26:21 meczu z TSG Groß-Bieberau (6. kolejka)
13.10 - TV Hochdorf (W) - 7. kolejka

Division 1 - Francja:

Paweł Podsiadło (Sélestat Alsace Handball) - 11 (4)
* bez bramki w wygranym 28:24 wyjazdowym meczu z US Creteil HB (4. kolejka)
13.10 - Tremblay en France HB (D) - 5. kolejka

Michał Salami (Sélestat Alsace Handball) - 16 (4)
* 5 bramek w wygranym 28:24 wyjazdowym meczu z US Creteil HB (4. kolejka)
13.10 - Tremblay en France HB (D) - 5. kolejka

Asobal Liga:

Mariusz Jurkiewicz (BM Atletico Madryt) - 14 (5)
* 8 bramek w wygranym 28:25 meczu z Academia Octavio (5. kolejka)
10.10 - Fertiberia Puerto Sagunto (W) - 6. kolejka

SHL - Szwajcaria:

Roman Sidorowicz (GC Amicitia Zurych) - 14 (6)
* 1 bramka w przegranym 29:32 wyjazdowym meczu z Lakers Stäfa (6. kolejka)
13.10 - RTV 1879 Basel (D) - 7. kolejka

Leszek Starczan (Kadetten Schaffhausen) - 16 (5)
* nie wystąpił w przegranym 27:32 wyjazdowym meczu z TSV St. Otmar St. Gallen (6. kolejka)
13.10 - Lakers Stäfa (D) - 7. kolejka

Budapest Bank Liga - Węgry:

Piotr Wyszomirski (Csurgói KK) - 0 (7)
* całe spotkanie w wygranym 22:20 meczu z Orosházi FKSE Alexandra (6. kolejka)
22.10 - Pick Szeged (W) - 8. kolejka

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×