Sześć nowych zawodniczek w Piotrcovii

Aż sześć nowych zawodniczek pozyskał dziesiąty zespół minionego sezonu w żeńskiej PGNiG Superlidze. Piotrcovia prowadzi jeszcze rozmowy z dwiema innymi piłkarkami.

Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk

Piotrkowscy działacze pozyskali dwie zawodniczki z Pogoni Baltica Szczecin: rozgrywającą Aleksandrę Kucharską i skrzydłową Katarzynę Pasternak. Z KSS Kielce do Piotrkowa przychodzi rozgrywająca Alina Nowak, a z KPR Jelenia Góra kołowa Natalia Tórz. Warto wspomnieć, że zawodniczka ta jest siostrą występującego w drużynie Piotrkowianina Marcina.

Po rocznym wypożyczeniu z AZS Warszawa do Piotrkowa wraca wychowanka Piotrcovii Zuzanna Olejnik. Piotrkowski zespół zasili także Violetta Staniczek. To piłkarka, która nie grała ostatnio w żadnym klubie. Może występować na rozegraniu lub skrzydle.

Nadal nie wiadomo czy piotrkowską drużynę poprowadzi w przyszłym sezonie Henryk Rozmiarek. Szkoleniowiec nie podpisał jeszcze nowego kontraktu.

Wiadomo, że Piotrcovia przygotowywać się będzie do nowego sezonu między innymi na zgrupowaniu w Sarbinowie (22-31 lipca).

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×