Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Kolejne wzmocnienie KPR-u Legionowo

Powoli klaruje się kadra KPR-u Legionowo. Nowym zawodnikiem beniaminka pierwszej ligi został były gracz Siódemki Miedź Legnica, Michał Prątnicki.
Kamil Kołsut
Kamil Kołsut

26-latek wzmocni legionowską drugą linię, gdzie o miejsce w składzie będzie rywalizował z doświadczonym Pawłem Albinem. Prątnicki to trzeci zawodnik, który zasilił tego lata ekipę beniaminka. Wcześniej kontrakty z KPR-em podpisali bramkarz Sebastian Zapora i skrzydłowy Radosław Dzieniszewski.

Rozgrywający w poprzednim sezonie występował w Legnicy, rzucając na parkietach PGNiG Superligi blisko osiemdziesiąt bramek. Na Dolny Śląsk Prątnicki trafił rok wcześniej z PBS Juranda Ciechanów. Po zakończeniu sezonu wśród jego potencjalnych pracodawców wymieniano między innymi SPR Chrobrego Głogów i Gwardię Opole, wybór ostatecznie padł jednak na Legionowo.

Kadra, z jaką beniaminek przystąpi jesienią do ligowych rozgrywek, powoli się klaruje. - W ostatnim czasie pracowaliśmy nad ustaleniem, kto z zawodników, którzy wywalczyli awans z nami pozostanie i będzie walczył na parkietach PGNiG Superligi. Możemy już przedstawić niemal pewną listę zawodników, którzy pozostają z nami na kolejny rok - ogłosił legionowski klub.

W zespole będą niemal wszyscy zawodnicy, którzy w poprzednim sezonie znacząco przyczynili się do wywalczenia awansu. Nowych pracodawców w najbliższym czasie szukać będą między innymi Piotr Olęcki, Łukasz Lisicki i Paweł Kwiatkowski, dla których w ekipie miejsca zabrakło. Obecnie w składzie zespołu znajduje się szesnastu zawodników, w ciągu najbliższych dni powinien on jednak zostać uzupełniony o kilka kolejnych ciekawych nazwisk. Pod znakiem zapytania stoi ponadto sytuacja Mikołaja Milewskiego.

Kadra KPR-u Legionowo

Bramkarze: Tomasz Szałkucki, Tomasz Rybicki, Adam Kardyka, Sebastian Zapora
Skrzydłowi: Mateusz Szmulik, Łukasz Kolczyński, Mateusz Zasikowski, Tomasz Bulej, Radosław Dzieniszewski, Damian Suliński
Rozgrywający: Mateusz Wiak, Paweł Albin, Tomasz Pomiankiewicz, Kamil Ciok, Michał Prątnicki
Obrotowi: Tomasz Kasprzak

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (13):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×