Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Ważą się losy Tadeusza Jednoroga

Wiele wskazuje na to, że trener Piotrkowianina Tadeusz Jednoróg może pożegnać się ze swoją posadą. Nad przyszłością szkoleniowca dyskutować będą działacze podczas wtorkowego posiedzenia zarządu.
Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk

Piotrkowianin w obecnym sezonie spisuje się fatalnie. Jeden remis i siedem porażek to smutny bilans zespołu, który okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Kibice, którzy liczyli na zwycięstwo w sobotnim meczu z MMTS Kwidzyn czekał spory zawód. Piotrkowscy szczypiorniści zaprezentowali się bardzo słabo, przegrywając pierwszą połowę aż 11:24.

- Z przykrością patrzyłam na to co działo się na boisku. Nasze porażki na początku sezonu można było tłumaczyć silnymi rywalami. Kwidzyn miał być w naszym zasięgu. Tymczasem goście okazali się drużyną znacznie lepszą i nie dali nam żadnych szans - przyznała po spotkaniu Bogumiła Szczukocka, prezes piotrkowskiego klubu.

- Na pewno trzeba coś zmienić, aby spróbować ratować ten sezon. We wtorek usiądziemy wraz z zarządem i na pewno będziemy długo dyskutować o tym co trzeba poprawić. Być może kilku zawodników zostanie odsuniętych od pierwszej drużyny, porozmawiamy również na temat przyszłości w naszym klubie trenera Jednoroga. Jedno jest pewne - z taką grą jak dzisiaj nie mamy szans na utrzymanie w lidze - dodała Szczukocka.

Co na to trener Jednoróg?

- Na pewno nie zamierzamy się poddawać i będziemy walczyć dalej. Ten zespół ma potencjał i na pewno jestem w stanie z niego dużo więcej wykrzesać. Sezon się jeszcze nie zakończył i przed nami jeszcze dużo meczów. To od dziennikarzy dowiaduję się tego, że mogę stracić pracę. Nie chcę tego komentować, pozostaje tylko czekać na decyzje działaczy - powiedział piotrkowski szkoleniowiec.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (19)
 • Manolo-Mariachi Zgłoś komentarz
  -Nie podoba się Pani Prezes? Wal Nosorożec na kolana i cytuj za klasykiem ... -"Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej
  Czytaj całość
  krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzyliśmy".
  • Rafix95 Zgłoś komentarz
   Straszny ból dupy macie :)
   • affwfwef Zgłoś komentarz
    Nie, nie i jeszcze raz nie! Pan Jedonróg musi zostać. Po ostatnim "meczu" w Płocku tłumacząc się mętnie mówił coś tam o lekceważeniu takich "zespołów" jak Piotrków, więc teraz
    Czytaj całość
    mógłby doświadczyć jak to jest, gdy jego "zespół" nie jest lekceważony ani przez przeciwnika, ani przez kibiców przeciwnika. Wspomnienia do końca życia.
    • GRZECHO77 Zgłoś komentarz
     Jednoroga na roga !!! Najlepiej po meczu w Płocku :)
     • Wisła Płock Zgłoś komentarz
      Kurcze fatalna wiadomość, jeszcze nie teraz! Poczekajcie do meczu w Płocku. Przecież kibice Wisły muszą godnie podziękować panu Tadziowi za wszystko. Niech chłopina jeszcze trochę
      Czytaj całość
      potrenuje, chociaż do połowy lutego. Da radę, dobry jest ....
      • Johson Zgłoś komentarz
       Niech pan zachowa resztki honoru i sam się pan poda do dymisji. Może pan już się chwalić że sprowadził pan Piotrkowianina do I Ligi. Wstyd.
       • kvc30 Zgłoś komentarz
        W sumie dobrze się dzieje - dla takich sportowcow jak jednoróg i jego drużyna nie powinno być miejsca w najwyższej klasie rozgrywek. Inna sprawa to fakt, że nie mają kadry na
        Czytaj całość
        ekstraklasę. Poziom ligi - sportowy, finansowy i organizacyjny -się podnosi , poziom drużyny Piotrkowa obniża - przyszedł więc moment załamania - bo przyjść musiał. Jednoróg - mimo swoich innych grzechów - akurat tu nic nie zawinił. Śmieszne jest stwierdzenie że " zbierze się zarząd i postanowi" , " odsunie od pierwszego zespołu" itp. Jeśli lekarstwem na problemy piotrkowa miałoby być zebranie zarządu i "podjęcie decyzji" to można to było zrobić na początku sezonu. Problemem piotrkowa jest odstawanie sportowe od reszty ligi. Tego się nie nadrobi poprzez "posiedzenie zarządu", "odsunięcie od drużyny" czy zwolnienie trenera / nawet kiepskiego/.
        • Marcin Messi Stępień Zgłoś komentarz
         Ten Trener to parodia ... Dlugo bym się nie zastanawiał na ich miejscu i od razu bym go zwolnil...tylko czy to cos da ?? Kiper ma najgorsza ekipe w lidze . a co do zaglebia to wcale nie maja
         Czytaj całość
         takiego zlego stanu ludzkiego(Szymyślik, Stankiewicz , Gumiński ) jak by sie sprezyli to mogli by byc nawet na 8-9 miejscu..
         • hbll Zgłoś komentarz
          Podobna sytuacja jak w Lubinie - trenerowi daje się materiał ludzki taki, który nie daje wielkich szans na wygrane z kimkolwiek, a następnie chce sie go zwalniać. Nie wiem czy Bobrek i
          Czytaj całość
          Jednoróg dobrze prowadzą swoje zespoły, ale z tym potencjałem kadrowym, który im dano, oczekiwanie dobrych wyników jest średnio uzasadnione. Kto przed sezonem wzmocnił Piotrków i Lubin? Od początku było wiadomo, że te zespoły będą walczyć o utrzymanie, ale jednak ich rywale - Legionowo i Gwardia przygotowały się na tę walkę w postaci transferów tj. Titov, Gawęcki,Zapora, Lasoń, Malcher - czyli graczy z jakąś marką na naszą ligę. Niestety - Lubin i Piotrków zaniedbały okienko transferowe, a teraz szuka się winnych wśród trenerów.
          • morus_WP Zgłoś komentarz
           To było do przewidzenia. Po takim numerze musiała zawiązać się spółdzielnia. Mam nadzieję, że Jednorożec dostanie wilczy bilet obowiązujący na terenie całego kraju.
           • ktos inny Zgłoś komentarz
            Ale trener nie odejdzie bo pani prezes niema nic do powiedzenia tak jak bylo w Płocku
            • żółty kieł Zgłoś komentarz
             Panie trenerze życzę więcej takich ucieczek do szatni jak w Płocku może wtedy punktów więcej będzie.
             • MaciekZKS Zgłoś komentarz
              Tylko pan Nosorożec potrafi zmotywować swoich "zawodników" tak, aby nie wyszli na parkiet. Do meczu z Wisłą musi zostać.
              Zobacz więcej komentarzy (2)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×