Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Joanna Obrusiewicz: Ludzie zapewniają mnie, że będą chodzić na mecze

Klub kibica KGHM Metraco Zagłębia Lubin rośnie w siłę. Akcje marketingowe oraz współpraca z lokalną drużyną rugbystów sprawiają, że na mecze przychodzi coraz więcej osób.

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk

Znacznie więcej kibiców zaczęło dopingować KGHM Metraco Zagłębie Lubin. W sobotę kolejny raz hala została wypełniona do ostatniego miejsca. Osoby, które przyszły kupić bilety tuż po siedemnastej, musiały wrócić do swoich domów i obejrzeć mecz w telewizji. Oczywiście nie jest to wielkim wyczynem, ponieważ lubiński obiekt sportowy liczy niespełna sześćset miejsc, ale niejednokrotnie zdarzało się, że trybuny nie zapełniały się nawet w połowie.

Lubinianie niecierpliwie czekają aż nowa hala zostanie oddana do użytku. Sympatycy klubu z Dolnego Śląska skarżą się głównie na ograniczoną widoczność z trybun, gdzie znacznie przeszkadzają w oglądaniu sportowych widowisk filary. Osoby, które chcą kibicować drużynie wicemistrzyń kraju, nie mogą doczekać się dnia, kiedy nie będą martwić się o to, czy zdążą jeszcze kupić bilet.

- Podchodzą do mnie ludzie na ulicy i zapewniają, że będą chodzić na mecze, gdy zaczniemy grać na nowym obiekcie, bo wtedy nie będą martwić się o miejsca. Zwracają uwagę na to, że dużym problemem jest widoczność z górnych trybun - powiedziała Joanna Obrusiewicz.

W sobotę klub kibica KGHM Metraco Zagłębia Lubin, który podrywał do dopingu nawet biernych obserwatorów, liczył około czterdzieści osób. - Cieszymy się, gdy hala zostaje wypełniona do ostatniego miejsca. Tak się stało także tydzień temu, gdy mierzyłyśmy się z Gdynią. Już na rozgrzewce mówiłyśmy między sobą, że towarzyszy nam całkiem inna atmosfera, a w takiej lepiej się gra. Od razu mamy więcej sił, ponieważ doping kibiców dodaje nam skrzydeł - dodała rozgrywająca wicemistrzyń kraju.
Zawodniczki KGHM Metraco Zagłębia Lubin dziękują kibicom za wsparcie Zawodniczki KGHM Metraco Zagłębia Lubin dziękują kibicom za wsparcie


Bilety na MŚ 2023 do kupienia za pośrednictwem Eventim!
Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×