Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

Piotrcovia na drodze MKS-u Selgros. "Nie wolno nam lekceważyć przeciwniczek"

[tag=2675]MKS Selgros Lublin[/tag] wygrał rundę zasadniczą Superligi Kobiet. W pierwszej rundzie play-off mistrzynie Polski zmierzą się z ósmą Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski

Jak tego rywala ocenia Małgorzata Majerek, czołowa szczypiornistka MKS-u Selgros? - Na pewno lepszy od KPR Jelenia Góra. Poza tym czeka nas dużo krótszy wyjazd, a to jest również bardzo istotne. Nie wolno nam jednak lekceważyć przeciwniczek, bo przykład Zagłębia Lubin pokazał czym może się to skończyć - powiedziała Majerek w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim.

Majerek ma ostatnio problemy zdrowotne, ale w spotkaniu z Ruchem Chorzów zdobyła siedem bramek. - Z moim zdrowiem bywa ostatnio bardzo różnie. W ostatnim czasie ćwiczyłam nieregularnie. Zdarzało się, że dwa dni trenowałam, a później przez kilka dni musiałam odpoczywać. Dopiero w poprzednim tygodniu zaczęłam pojawiać się na zajęciach regularnie - poinformowała.

Bardzo dobry występ skrzydłowej MKS-u Selgros zaowocował nominacją do Siódemki Kolejki naszego portalu. "Doświadczona skrzydłowa mistrzyń Polski pojawiła się na parkiecie w drugiej połowie meczu MKS Selgros Lublin - Ruch Chorzów, ale nie przeszkodziło jej to w zdobyciu siedmiu efektownych bramek. Od niej powinny niewątpliwie uczyć się młodsze koleżanki. Szybka i precyzyjna, a do tego niezwykle pracowita" - oceniono występ Majerek.

Pierwsze spotkanie lublinianek z Piotrcovią zaplanowano na 5 kwietnia.

Cała rozmowa w Dzienniku Wschodnim.

Bilety na MŚ 2023 do kupienia za pośrednictwem Eventim!

Czy MKS Selgros obroni mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
Dziennik Wschodni
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×