El. MŚ 2015: Szeroki skład reprezentacji Polski na czerwcowe mecze

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Selekcjoner reprezentacji Polski Michael Biegler podał szeroki skład na czerwcowe mecze drużyny narodowej w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2015 z Niemcami oraz towarzyskie spotkania z Hiszpanią.

W tym artykule dowiesz się o:

Biało-czerwoni konsultację szkoleniową przed kluczowymi grami tego roku rozpoczną 26 maja w Płocku. Po pięciu dniach wspólnych treningów reprezentanci dostaną kilka dni wolnego i 2 czerwca ponownie zameldują się na zgrupowaniu, tym razem w Gdańsku.  [ad=rectangle] To właśnie w położonej na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie 4 czerwca biało-czerwoni zmierzą się w meczu towarzyskim z reprezentacją Hiszpanii, a trzy dni później spotkają się z Niemcami w pierwszym starciu w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2015.

Po meczach w Gdańsku kadra powróci do Płocka, gdzie 10 czerwca ponownie zmierzy się w towarzyskim starciu z Hiszpanią. Na 14 czerwca zaplanowany został zaś rewanżowe spotkanie z Niemcami w Magdeburgu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

W porównaniu z powołanym przez Michaela Bieglera składem na zaplanowaną na początek maja konsultację (nie doszła do skutku - przyp. red.), w szerokiej kadrze na czerwcowe mecze zabrakło miejsca dla Rafała Glińskiego. Swoją szansę otrzymają zaś Przemysław Krajewski i Damian Krzysztofik, nieobecni na poprzedniej liście. W gronie powołanych nadal nie ma m.in. Tomasza Rosińskiego, Mateusza Jachlewskiego i Bartłomieja Tomczaka.

Szeroka kadra reprezentacji Polski na czerwcowe mecze:

Źródło artykułu: