KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Handball Typer: Kolejna runda dla Team SportoweFakty.pl!

Team SportoweFakty.pl okazał się bezkonkurencyjny w trzeciej odsłonie Handball Typera. Typujący w imieniu redakcji Paweł Nowakowski poprawnie wskazał zwycięzców wszystkich sześciu weekendowych meczów!

 Redakcja
Redakcja
Nowakowski jako jedyny przewidział domowe zwycięstwo beniaminka z Wrocławia oraz wyjazdowy triumf zabrzańskiego Górnika w Mielcu. Dzięki temu (oraz postawieniu na wygrane Orlen Wisły, Vive Tauronu, Nielby i Gaz-System Pogoni) Team SportoweFakty.pl zdobył w trzeciej odsłonie typowania aż piętnaście punktów, o siedem oczek wyprzedzając drugi Team Trenerski.
Drużyna Bogdana Kowalczyka i Marka Motyczyńskiego drugie miejsce w ostatniej serii Handball Typera zawdzięcza postawieniu na zwycięstwo Nielby nad Zagłębiem Lubin. Wojciech Nowiński (Team Polsat Sport) i Robert Lis (Team nc+) w roli faworytów widzieli Miedziowych, co było jednym z trzech nietrafionych przez nich rezultatów. Dzięki kapitalnej passie Nowakowskiego Team SportoweFakty.pl umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej Handball Typera. Redakcja ma na swym koncie już 39 punktów, o dwanaście więcej od drugiego Teamu Polsatu Sport.
Bogdan Kowalczyk Bogdan Kowalczyk
Dzięki przyzwoitej serii Bogdana Kowalczyka (osiem punktów w weekend) na trzecie miejsce wskoczył Team Trenerski, wyprzedzając Team nc+ o dwa punkty. Do liderującego Teamu SportoweFakty.pl obie ekipy tracą jednak kolejno czternaście i szesnaście punktów. Klasyfikacja generalna:

M Zespół Trafione mecze (łącznie) Punkty za ZM Punkty za MK Bonus Punkty
1 Team SportoweFakty.pl 16 26 9 4 39
2 Team Polsat Sport 12 22 3 2 27
3 Team Trenerski 12 24 0 1 25
4 Team nc+ 11 22 0 1 23

   (Wyjaśnienie skrótów: ZM - zwykłe mecze, MK - mecze kolejki) Handball Typer: Trzecia odsłona typowania - PGNiG Superliga mężczyzn i Liga MistrzówZa co przyznajemy punkty:

Zwykłe Mecze:
- prawidłowe wskazanie zwycięzcy - 2 pkt
- prawidłowe wytypowanie remisu - 5 pkt

Mecz Kolejki:
- prawidłowe wytypowanie zwycięzcy/remisu - 3 pkt
- prawidłowe wskazanie wygranej dokładną liczbą bramek (np. 3 bramkami) - 5 pkt

Punkty bonusowe:
- prawidłowe wytypowanie wyników wszystkich spotkań kolejki - 2 pkt
- prawidłowe wytypowanie wyników pięciu spotkań kolejki - 1 pkt

Punkty ujemne:
- błędne wytypowanie wyników wszystkich spotkań kolejki - -10 pkt

W przypadku takiej samej liczby punktów o pozycjach w tabeli w pierwszej kolejności decydują: liczba punktów za mecz kolejki, liczba trafionych meczów, liczba punktów za zwykłe mecze, liczba punktów bonusowych.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×