WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Idzie nowe w sądeckim szczypiorniaku. Olimpia-Beskid ma nowe władze!

Walne zgromadzenie stowarzyszenia przyniosło duże zmiany. Dotychczasowy zarząd podał się do dymisji i wiadomo już, kto teraz będzie rządził klubem. Na czele nowych władz zasiadł sądecki biznesmen.
Krzysztof Niedzielan
Krzysztof Niedzielan

Tegoroczne lato jest dla Olimpii-Beskidu Nowy Sącz wyjątkowo gorące. Kadra zespołu uległa diametralnej zmianie, ale na tym nie koniec. Od wtorku działa nowy zarząd Miejskiego Klubu Sportowego. Na jego czele stanął Wiesław Pazgan, na co dzień pełnomocnik prezesa zarządu do spraw handlu, transportu i logistyki znanej sądeckiej firmy Konspol i prywatnie brat jej założyciela i właściciela Kazimierza Pazgana.


Żaden z dotychczasowych działaczy nie zachował swojej posady. Obok nowego prezesa zarząd tworzą Monika Fikiel-Szkarłat i trenerka I zespołu Lucyna Zygmunt. Przez ostatnie 3 lata superligowym klubem kierował Wiesław Rutkowski. Przez ten czas Olimpia-Beskid dwukrotnie walczyła w play-off, a w rozgrywkach 2014/2015 zapewniła sobie utrzymanie po walce w play-out. Zespół z Nowego Sącza w lipcu rozpocznie przygotowania do czwartego z kolei sezonu w ligowej elicie.

Olimpia-Beskid się zbroi, ale ma też zaległości

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • DZIDZIUŚ 5 0
  Z tymi problemami finansowymi to tak do końca nie wierzę bo przecież ta pani działaczka już była wcześniej i narobiła długów bo nie ma pojęcia o działalności klubu i były zarząd musiał do dzisiaj po nie sprzątać dlatego szacunku dla byłego zarządu od kibiców i dziewczyn dziękujemy za trzy lata SUPERLIGI DLA NOWEGO SĄCZA
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • garbik_fajeczka_i_poleciało 0
  Jak zawsze życie pokaże. Super, że nie będzie problemów finansowych. A jak to będzie ogarnięte organizacyjnie? Dużo znaków zapytania.
  oko-21 Ja mam mieszane uczucia. Jeżeli to wszystko będzie miało stabilne fundamenty finansowe i stworzone zostaną fundamenty organizacyjne to jest szansa na sukces sportowy. Jeżeli nowy Prezes się zaangażuje w Klub lub komuś to zadanie powierzy (mam na myśli nową twarz) to jest szansa. Bo pozostali członkowie nowego Zarządu absolutnie gwarancji organizacyjnej nie dają. Członek Zarządu - Trener, to nie dość, że konflikt interesów, nie dość że to co najmniej trzeci etat ( a jak wiadomo jak ktoś ma trzy etaty - to, z całym szacunkiem, żadnego dobrze nie wypełni ) to jeszcze prawie cała drużynę ma do zgrania w dwa miesiące. Druga Członkini Zarządu figurowała długo jako Sekretarz Zarządu OB tylko praktycznie się nie angażowała w pracę w Klubie. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach poznamy nowe osoby zaangażowane w KLUB OB. No i z ogromnymi nadziejami czekam na nowy sezon.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • oko-21 0
  Ja mam mieszane uczucia. Jeżeli to wszystko będzie miało stabilne fundamenty finansowe i stworzone zostaną fundamenty organizacyjne to jest szansa na sukces sportowy. Jeżeli nowy Prezes się zaangażuje w Klub lub komuś to zadanie powierzy (mam na myśli nową twarz) to jest szansa. Bo pozostali członkowie nowego Zarządu absolutnie gwarancji organizacyjnej nie dają. Członek Zarządu - Trener, to nie dość, że konflikt interesów, nie dość że to co najmniej trzeci etat ( a jak wiadomo jak ktoś ma trzy etaty - to, z całym szacunkiem, żadnego dobrze nie wypełni ) to jeszcze prawie cała drużynę ma do zgrania w dwa miesiące. Druga Członkini Zarządu figurowała długo jako Sekretarz Zarządu OB tylko praktycznie się nie angażowała w pracę w Klubie. Mam nadzieję, że w najbliższych dniach poznamy nowe osoby zaangażowane w KLUB OB.
  No i z ogromnymi nadziejami czekam na nowy sezon.
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×