Polscy juniorzy ulegli Hiszpanii

Reprezentacja Polski juniorów (U-19), która przygotowuje się do sierpniowych mistrzostw świata, przegrała w Komprachcicach pierwszy z dwóch meczów towarzyskich z Hiszpanią.

W tym artykule dowiesz się o:

Biało-Czerwoni do przerwy przegrywali z Hiszpanami różnicą 5 bramek (11:16), jednakże po zmianie stron podopieczni Rafała Kuptela potrafili podjąć rękawicę i w 52. minucie objęli prowadzenie 22:20. Ostatecznie Orły źle rozegrały ostatnie fragmenty potyczki i poległy 23:27. [ad=rectangle] - Ośmiominutowy przestój spowodował, że rywale zakończyli występ zwycięstwem. Popełniliśmy za dużo błędów technicznych, w sumie 16. Jak na tak dobry zespół, jakim jest Hiszpania, to zdecydowanie za dużo - powiedział po konfrontacji trener Kuptel.

Rewanż odbędzie się w niedzielę (26 lipca 2015) w Opolu.

Polska - Hiszpania 23:27 (11:16)

Polska: Skrzyniarz, Foluszny, Skrzypek - Salacz, Kowalczyk 1, Bis 1, Kawka, Biernacki, Netz 5, Skiba 2, Sićko 5, Jarosiewicz 4, Mauer 2, Moryto 3, Bekisz, Moryń.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty