KPR RC Legionowo sparaliżowany. "To było niemożliwe"

KPR RC Legionowo wyraźnie przegrał na własnym parkiecie z Orlen Wisłą Płock. - Przestraszyliśmy się rywala. Źle podeszliśmy do meczu i musimy wyciągnąć z tego wnioski - mówi rozgrywający, Paweł Gawęcki.

Kamil Kołsut
Beniaminek PGNiG Superligi w starciu z wicemistrzami Polski nie miał szans na korzystny wynik. Pierwszą bramkę legionowianie zdobyli dopiero w czternastej minucie. - Wyszliśmy na parkiet sparaliżowani. Zaczęliśmy od wyniku 0:10, choć graliśmy u siebie. To było niemożliwe - przyznaje Gawęcki w rozmowie z WP SportoweFakty.

Legionowianie przegrali z Orlen Wisłą w szatni. - To tylko ludzie i powinniśmy walczyć z nimi od początku, a nie budzić się tylko momentami - nie kryje doświadczony zawodnik. - My tymczasem przestraszyliśmy się rywala. Źle podeszliśmy do meczu. Po tym nieudanym początku później było już za późno, żeby gonić wynik.

Środowy mecz był dla zawodników KPR-u RC cenną lekcją. - Musimy wyciągnąć wnioski. Jeżeli tak zaczniemy mecz z Mielcem czy Lubinem, to już w pierwszej połowie będzie po zawodach - mówi Gawęcki. Legionowianie kolejne ligowe spotkanie rozegrają w sobotę. Ich rywalem będzie PGE Stal.