Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Terminarz Ekstraklasy Kobiet

 Redakcja
Redakcja

Kolejka 1 - 2008-09-06
Interferie Zagłębie Lubin - SPR Asseco BS Lublin
AZS AWF Warszawa - Piotrcovia Piotrków Tryb.
Politechnika Koszalińska - Ruch Chorzów
AZS AWFiS Gdańsk - Słupia Słupsk
Carlos-Astol Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
Łączpol Gdynia - Start Elbląg

Kolejka 2 - 2008-09-13
Start Elbląg - Słupia Słupsk
Ruch Chorzów - AZS AWFiS Gdańsk
SPR Asseco BS Lublin - Carlos-Astol Jelenia Góra
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Politechnika Koszalińska
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - AZS AWF Warszawa
1Łączpol Gdynia - Interferie Zagłębie Lubin

Kolejka 3 - 2008-09-20
Interferie Zagłębie Lubin - Start Elbląg
AZS AWFiS Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb.
AZS AWF Warszawa - SPR Asseco BS Lublin
Politechnika Koszalińska - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
Słupia Słupsk - Ruch Chorzów
Carlos-Astol Jelenia Góra - Łączpol Gdynia

Kolejka 4 - 2008-09-24
SPR Asseco BS Lublin - Politechnika Koszalińska
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Słupia Słupsk
Łączpol Gdynia - AZS AWF Warszawa
Interferie Zagłębie Lubin - Carlos-Astol Jelenia Góra
1Start Elbląg - Ruch Chorzów
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - AZS AWFiS Gdańsk

Kolejka 5 - 2008-09-27
Politechnika Koszalińska - Łączpol Gdynia
Słupia Słupsk - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
AZS AWF Warszawa - Interferie Zagłębie Lubin
Carlos-Astol Jelenia Góra - Start Elbląg
AZS AWFiS Gdańsk - SPR Asseco BS Lublin
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb.

Kolejka 6 - 2008-10-04
SPR Asseco BS Lublin - Słupia Słupsk
Interferie Zagłębie Lubin - Politechnika Koszalińska
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Ruch Chorzów
Carlos-Astol Jelenia Góra - AZS AWF Warszawa
Łączpol Gdynia - AZS AWFiS Gdańsk
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb.

Kolejka 7 - 2008-10-11
Słupia Słupsk - Łączpol Gdynia
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
Politechnika Koszalińska - Carlos-Astol Jelenia Góra
Ruch Chorzów - SPR Asseco BS Lublin
AZS AWF Warszawa - Start Elbląg
AZS AWFiS Gdańsk - Interferie Zagłębie Lubin

Kolejka 8 - 2008-10-25
Interferie Zagłębie Lubin - Słupia Słupsk
AZS AWF Warszawa - Politechnika Koszalińska
SPR Asseco BS Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
Carlos-Astol Jelenia Góra - AZS AWFiS Gdańsk
Łączpol Gdynia - Ruch Chorzów 22:22 (13:13)
Start Elbląg - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice

Kolejka 9 - 2008-11-05
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - SPR Asseco BS Lublin
Ruch Chorzów - Interferie Zagłębie Lubin
Słupia Słupsk - Carlos-Astol Jelenia Góra
Politechnika Koszalińska - Start Elbląg
AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Warszawa
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Łączpol Gdynia

Kolejka 10 - 2008-11-08
Łączpol Gdynia - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
Interferie Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
AZS AWF Warszawa - Słupia Słupsk
Politechnika Koszalińska - AZS AWFiS Gdańsk
Start Elbląg - SPR Asseco BS Lublin
Carlos-Astol Jelenia Góra - Ruch Chorzów

Kolejka 11 - 2008-11-15
Słupia Słupsk - Politechnika Koszalińska
Ruch Chorzów - AZS AWF Warszawa
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Carlos-Astol Jelenia Góra
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Interferie Zagłębie Lubin
AZS AWFiS Gdańsk - Start Elbląg
SPR Asseco BS Lublin - Łączpol Gdynia

Kolejka 12 - 2008-12-06
SPR Asseco BS Lublin - Interferie Zagłębie Lubin
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Carlos-Astol Jelenia Góra
Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS AWF Warszawa
Start Elbląg - Łączpol Gdynia
Ruch Chorzów - Politechnika Koszalińska
Słupia Słupsk - AZS AWFiS Gdańsk

Kolejka 13 - 2008-12-13
AZS AWF Warszawa - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
AZS AWFiS Gdańsk - Ruch Chorzów
Interferie Zagłębie Lubin - Łączpol Gdynia
Carlos-Astol Jelenia Góra - SPR Asseco BS Lublin
Słupia Słupsk - Start Elbląg
Politechnika Koszalińska - Piotrcovia Piotrków Tryb.

Kolejka 14 - 2008-12-20
Start Elbląg - Interferie Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów - Słupia Słupsk
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Politechnika Koszalińska
Łączpol Gdynia - Carlos-Astol Jelenia Góra
Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS AWFiS Gdańsk
SPR Asseco BS Lublin - AZS AWF Warszawa

Kolejka 15 - 2009-01-03
Ruch Chorzów - Start Elbląg
Słupia Słupsk - Piotrcovia Piotrków Tryb.
AZS AWFiS Gdańsk - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
Politechnika Koszalińska - SPR Asseco BS Lublin
AZS AWF Warszawa - Łączpol Gdynia
Carlos-Astol Jelenia Góra - Interferie Zagłębie Lubin

Kolejka 16 - 2009-01-10
Interferie Zagłębie Lubin - AZS AWF Warszawa
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Słupia Słupsk
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów
Łączpol Gdynia - Politechnika Koszalińska
SPR Asseco BS Lublin - AZS AWFiS Gdańsk
Start Elbląg - Carlos-Astol Jelenia Góra

Kolejka 17 - 2009-01-17
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg
Ruch Chorzów - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
AZS AWF Warszawa - Carlos-Astol Jelenia Góra
Słupia Słupsk - SPR Asseco BS Lublin
Politechnika Koszalińska - Interferie Zagłębie Lubin
AZS AWFiS Gdańsk - Łączpol Gdynia

Kolejka 18 - 2009-01-24
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Piotrcovia Piotrków Tryb.
Carlos-Astol Jelenia Góra - Politechnika Koszalińska
Interferie Zagłębie Lubin - AZS AWFiS Gdańsk
SPR Asseco BS Lublin - Ruch Chorzów
Start Elbląg - AZS AWF Warszawa
Łączpol Gdynia - Słupia Słupsk

Kolejka 19 - 2009-01-31
AZS AWFiS Gdańsk - Carlos-Astol Jelenia Góra
Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Asseco BS Lublin
Ruch Chorzów - Łączpol Gdynia
Politechnika Koszalińska - AZS AWF Warszawa
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Start Elbląg
Słupia Słupsk - Interferie Zagłębie Lubin

Kolejka 20 - 2009-02-07
SPR Asseco BS Lublin - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
Carlos-Astol Jelenia Góra - Słupia Słupsk
Interferie Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Start Elbląg - Politechnika Koszalińska
Łączpol Gdynia - Piotrcovia Piotrków Tryb.
AZS AWF Warszawa - AZS AWFiS Gdańsk

Kolejka 21 - 2009-02-14
Słupia Słupsk - AZS AWF Warszawa
Ruch Chorzów - Carlos-Astol Jelenia Góra
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Interferie Zagłębie Lubin
SPR Asseco BS Lublin - Start Elbląg
AZS AWFiS Gdańsk - Politechnika Koszalińska
Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice - Łączpol Gdynia

Kolejka 22 - 2009-02-21
Łączpol Gdynia - SPR Asseco BS Lublin
Interferie Zagłębie Lubin - Zgoda Ruda Śląska - Bielszowice
Carlos-Astol Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb.
AZS AWF Warszawa - Ruch Chorzów
Politechnika Koszalińska - Słupia Słupsk
Start Elbląg - AZS AWFiS Gdańsk

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×