Kolejne ruchy PGE Stali - Marko Davidović odchodzi, Jakub Kłoda zostaje

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Kolejne ruchy kadrowe w PGE Stali Mielec. Po dziewięciu miesiącach pobytu w klubie, drużynę opuszcza Marko Davidović. Nowy kontrakt podpisał z kolei Jakub Kłoda.

Davidović trafił do Mielca w październiku 2015 roku z rumuńskiego CSU Suceava. Serb do końca rozgrywek pełnił ważną rolę w drużynie, występując na środku rozegrania lub na lewym skrzydle. Wystąpił w 23 meczach, rzucając 61 bramek.

Kłoda z kolei dołączył do mieleckiej drużyny jeszcze przed startem rozgrywek 2015/16. Rosły rozgrywający w Stali występował głównie jako defensor. Na Podkarpacie przeniósł się z Gwardii Opole, w sezonie 2014/15 zaliczając jeszcze epizod w pierwszoligowym ŚKPR Świdnica.

Kłoda to czwarty zawodnik, który przedłużył umowę z klubem. Wcześniej podpisy pod kontraktami złożyli Michał Chodara, Łukasz Janyst i Paweł Wilk. Z zespołu oprócz Davidovicia odchodzą też Damian Kostrzewa, Damian Krzysztofik oraz Nebojsa Nikolić.

Stal kompletuje kadrę na nowy sezon. Klub o postępach swoich prac będzie informował regularnie za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych.

ZOBACZ WIDEO Piotr Gruszka: nie zostało wiele czasu na poprawę (źródło TVP)

{"id":"","title":""}

Źródło artykułu: