Tomasz Kasprzak: Jesteśmy w stanie się odbić

Niezła postawa Tomasza Kasprzaka nie wystarczyła do tego, by KPR RC Legionowo zwyciężył w Gdańsku. Drużyna z Mazowsza przegrała 20:26 i oddaliła się od trzeciego miejsca w grupie.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski

KPR RC Legionowo grał w Gdańsku wąskim składem i przegrał z Wybrzeżem 20:26. - O tym czy to się mogło, czy nie mogło udać, zadecydowały szczegóły. Generalnie graliśmy wąskim składem i kombinowaliśmy. 5-6 chłopaków narzeka na większe lub mniejsze urazy. Rzeźbiliśmy ile się da - powiedział Tomasz Kasprzak.

Czy porażka różnicą sześciu bramek ze względu na to, że wygrana była dalej boli mniej, niż przegrana po bardziej zaciętej walce? - Ja w ogóle nie lubię przegrywać. Dla mnie nie ma żadnej różnicy, czy przegramy dziesięcioma bramkami z Pogonią, czy jedną z Vive Tauronem. Chciałbym zawsze kończyć jako zwycięzca - ocenił kołowy.

Legionowski zespół po ostatniej przegranej ma cztery punkty straty do Wybrzeża. - Patrząc na nowy system, to zarówno dużo, jak i mało. Jak Wybrzeże nie wygra w dwóch kolejnych spotkaniach, a my zwyciężymy, to ich dogonimy. Teraz ciężko jest mówić o meczach za cztery punkty, bo może się to różnie ułożyć - stwierdził Kasprzak.

Drużynie z Mazowsza brakuje serii kilku zwycięstw z rzędu. Czy przełamanie może nastąpić nawet mimo kontuzji? - Każdy wolałby wygrywać. My wiemy na co nas stać. Myślę, że w końcu znajdziemy rytm meczowy i szczęście nam dopisze. Wiemy na co nas stać. Jesteśmy w stanie się odbić - zdeklarował zawodnik KPR-u RC.

ZOBACZ WIDEO Wyszomirski: Byłem już załamany... (źródło TVP)
Czy KPR RC Legionowo awansuje do play-offów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×