Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Mecz Piotrkowianina z Orlen Wisłą pod znakiem Różowej Wstążki

8 marca, w Dzień Kobiet, mecz Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i Orlen Wisły Płock będzie miał wyjątkową oprawę. Hala Relax wypełni się różowym kolorem.
Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock WP SportoweFakty / SZYMON ŁABIŃSKI / Na zdjęciu: Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock

Oczywiście głównym powodem, dla którego hala w Piotrkowie nabierze kobiecych barw, będzie święto wszystkich Pań. PGNiG Superliga wykorzysta ten dzień do przypomnienia o tym, że kobiety powinny pamiętać o swoim zdrowiu. Motywem przewodnim będzie różowa wstążka - międzynarodowy symbol walki z rakiem.

Jakie elementy różu pojawią się hali? - Na środku parkietu zobaczymy różową wstążkę, ceremonia rozpoczęcia meczu będzie w blasku różowych świateł, a sami zawodnicy wystąpią oczywiście w różowych koszulkach - mówi Ewelina Semik, manager ds. marketingu i sprzedaży PGNiG Superligi - Wszystkie panie wejdą na mecz za darmo, a będzie warto, bo szykujemy jeszcze wiele niespodzianek.

Piotrkowianin i Wisła w różowych koszulkach? To możliwe! - Po raz pierwszy w historii rozgrywek zawodnicy zagrają w takim kolorze, to wyjątkowy gest, który pokazuje zaangażowanie klubów i ligi w promowaniu profilaktyki choroby, która jest bardzo niebezpieczna - tłumaczy Łukasz Gontarek, prezes PGNiG Superligi.

Patronat merytoryczny objęło Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek "Kamilki", powstałe w 2007 roku Tworzą je sprawne i aktywne kobiety, które nie tylko pokonują codzienne kłopoty, własne słabości, ale też starają się nieść pomoc innym kobietom w znalezieniu motywacji powrotu do zdrowia oraz uzyskaniu możliwie najlepszej jakości życia po pokonaniu choroby.

ZOBACZ WIDEO Zmiana opon na letnie. Kierowco, nie daj się oszukać pogodzie

Aktualnie zrzeszają 37 Amazonek z Piotrkowa Trybunalskiego oraz okolic. Przedstawicielki przed meczem będą dostępne dla wszystkich pań, które chciałyby zasięgnąć porady.

Specjalne, różowe stroje dla zespołu Piotrkowianina przygotuje firma Feel+, dla Wisły o koszulki postara się Select. Mecz będzie transmitowany na żywo w Canal+Sport, początek transmisji o 18.15.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×