WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Zarzuty MKS-u Selgrosu Lublin w stosunku do Iwony Niedźwiedź

MKS Selgros Lublin, czwarty zespół ostatniego sezonu w PGNiG Superlidze Kobiet, wydał komunikat, w którym wyjaśnił dlaczego przedwcześnie rozwiązał kontrakt z doświadczoną polską rozgrywającą Iwoną Niedźwiedź.
Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
WP SportoweFakty / ANNA DEMBIŃSKA

We wtorek (11 lipca) MKS Selgros ogłosił, iż w kolejnym sezonie Niedźwiedź nie będzie reprezentowała jego barw. To wywołało wiele spekulacji dotyczących przyczyn jej odejścia z drużyny, a w związku z tym, lubelski klub zdecydował się przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie.

Komunikat MKS-u Selgrosu Lublin ws. rozwiązania kontraktu z Iwoną Niedźwiedź (pisownia oryginalna):

W związku z pojawiającymi się z w mediach nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi ustania współpracy pomiędzy SPR LUBLIN SPORTOWA S.A z/s w Lublinie (dalej, jako "Klub") a Panią Iwoną Niedźwiedź, które mogą wprowadzać w błąd co do rzeczywistego stanu faktycznego, Klub informuje, iż współpraca pomiędzy Klubem a Panią Iwoną Niedźwiedź ustała na skutek wypowiedzenia umowy dokonanego przez Klub ze skutkiem na dzień złożenia oświadczenia woli.


Przyczyną rozwiązania umowy z Panią Iwoną Niedźwiedź było stwierdzone przez Klub uporczywe naruszanie przez nią istotnych postanowień umowy oraz Regulaminu Klubu, w tym niestawianie się na zaplanowanych treningach i zajęciach szkoleniowych.


Z uwagi na zgłoszenie szeregu roszczeń związanych z ustaniem umowy, obejmujących również roszczenia finansowe, Klub nie będzie udzielał żadnych dalszych informacji co do przebiegu współpracy z Panią Iwoną Niedźwiedź oraz kwestii związanych z jej ustaniem ze względu na prawdopodobieństwo wystąpienia sporu sądowego.

ZOBACZ WIDEO Przemysław Rosiak: Obrońca bez kolegów nie zrobi nic (WIDEO)

Czy MKS Selgros Lublin postąpił słusznie, rozwiązując kontrakt z Iwoną Niedźwiedź?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
mks.lublin.pl

Komentarze (9):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • 54321 0
  Niektóre komentarze są mało obiektywne... Iwona to profesjonalistka z długim stażem. Wiem jak te dziewczyny poświęcają się na boisku ale jeśli grozi komuś amputacja kciuka to wybaczcie...Nie wierzę by ktokolwiek z piszących tutaj wolał aby Iwona trenowała i grała kosztem utraty palca. A skoro jej L-4 trwało kilka miesięcy to miała siedzieć i płakać?? żadna ambitna osoba tak nie zrobi. Chcieli ją do komentowania w tv, miała na to zgodę i wykorzystała to. Chyba nic dziwnego. A o jakiej tu konkurencji mowa to zupełnie nie wiem bo to przecież dwie różne działki - trenowanie i granie a komentowanie w tv. Jedno drugiemu nie wchodzi w drogę.
  Sprawa ma pewnie inne ukryte dno. Ale zostawmy to stronom zainteresowanym. I nie bluzgajmy bo komentarze, że Ivo zna się na piłce męskiej jak jeden z komentujących na marsjanach naraża tego piszącego na śmieszność. Sprawa jest mega dziwna ale nie odzierajmy z godności tych, których w innych sytuacjach nosimy na rękach.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Monter77 0
  Moim zdaniem oczywiście kontraktu trzeba było nie prolongować, ale wtedy gdy była ku temu możliwość (a była). Obecne działanie klubu to amatorszczyzna i błazenada. Ciekawe kiedy był ostatni trening, na którym rzekomo nie stawiła się Iwona Niedźwiedź? W połowie maja??? W ramach oszczędności próbowano nieudolnie znaleźć jakiś pretekst do rozwiązania kontaktu, zajęło to klubowym wodzom 2 miesiące, a efekt jest tragiczny., zęby bolą jak się czyta ten psuedoprawniczy bełkot (oświadczenie klubu).
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Wielbuond 0
  Usłyszałem przez telefon piękny tekst. Klub stracił jedyną szansę, by się nie odzywać.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (6)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Pokaż więcej komentarzy (9)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×