Orlen Wisła Płock osłabiona w Gdyni. Przemysław Krajewski zawieszony

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Pawel Andrachiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Przemysław Krajewski
Newspix / Pawel Andrachiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Przemysław Krajewski
zdjęcie autora artykułu

Trzech ważnych zawodników Orlenu Wisły Płock nie zagra w 7. kolejce PGNiG Superligi z Arką Gdynia. Do wcześniej nieobecnych dołączył zawieszony za faul Przemysław Krajewski.

Reprezentacyjny lewoskrzydłowy musi odpokutować jedno z przewinień, popełnionych w poprzedniej kolejce z Górnikiem Zabrze. Krajewski został zawieszony na jeden mecz za faul, który uszedł uwadze sędziów. Jego miejsce w kadrze zajął 18-letni Maciej Fabianowicz.

Nadal poza składem Nafciarzy są Igor Źabić i Mateusz Góralski. Słoweniec pojechał do ojczyzny, gdzie oczekuje na narodziny potomka. Góralski z kolei nie wrócił do gry po kontuzji mięśniowej.

W porównaniu do wyjazdu na spotkanie Ligi Mistrzów w Leon, wśród Nafciarzy doszło do jeszcze jednej zmiany. Xavier Sabate zostawił w domu będącego ostatnio bez formy bramkarza Adama Borbelya. Węgra zastąpił Adam Morawski, którego hiszpański szkoleniowiec często sadzał w tym sezonie na trybunach.

Operowane kolano rehabilituje jeszcze Tomasz Gębala. Reprezentant Polski najprawdopodobniej nie wróci na parkiet przed końcem 2018 roku.

Początek spotkania w Gdyni 9 października o godz. 18.00.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: desperacki strzał w końcówce meczu. A jaki efekt!

Źródło artykułu: