Wybryk Timura Dibirowa w Kielcach. Środkowy palec w kierunku kibiców

Ordynarne zachowanie Timura Dibirowa w Kielcach. Skrzydłowy Vardaru Skopje po przegranym spotkaniu Ligi Mistrzów (27:31) pokazał kibicom PGE VIVE środkowy palec.

Marcin Górczyński
Timur Dibirow Materiały prasowe / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: Timur Dibirow
Występek Rosjanina uwiecznił fotoreporter Tomasz Fąfara. Po przegranym spotkaniu Dibirow nie utrzymał nerwów na wodzy i zaprezentował obraźliwy gest w reakcji na gwizdy kieleckich kibiców.

W rywalizacji nie brakowało spięć. Już po kilkunastu minutach na trybunach musiał usiąść Vuko Borozan, który wymierzył cios Michałowi Jureckiemu. Od tego czasu non stop iskrzyło, litewscy sędziowie rozdali mnóstwo kar.

Po przerwie konflikt zaognił się po czerwonej kartce dla Alexa Dujshebaeva. Hiszpan został złapany w pół przez Daniiła Sziszkariewa, po faulu sam ruszył w kierunku Rosjanina i odepchnął go. Na parkiecie zrobiło się bardzo gorąco, Borozan prawie wbiegł na boisko i musiały powstrzymywać go osoby ze sztabu Vardaru, a po konsultacji Litwini wyrzucili Dujshebaeva z parkietu.

Co do Dibirowa, to jest dość konfliktowym graczem. Przez scysję z selekcjonerem Rosjan zrezygnował z występu na ME 2014, nie po drodze było mu też z kolejnymi trenerami.

Czy Dibirow powinien dostać karę od EHF?