KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Marka Lirene Partnerem Superligi Kobiet przez kolejne dwa sezony

Superliga sp. z.o.o. przedłużyła umowę sponsorską z marką Lirene, która od sezonu 2020/21 jest Oficjalnym Partnerem PGNiG Superligi Kobiet. To marka kosmetyków tworzonych przez kobiety z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych innych kobiet.

MG
Kinga Jakubowska odbierająca nagrodę od Lirene Materiały prasowe / Na zdjęciu: Kinga Jakubowska odbierająca nagrodę od Lirene
Na mocy nowej umowy, współpraca Superligi sp. z.o.o. z Lirene będzie obowiązywać przez kolejne dwa sezony, do końca czerwca 2023 roku. Marka Lirene, jako Oficjalne Kosmetyki Superligi Kobiet, nabyła szereg praw i świadczeń marketingowych. Marka kosmetyczna będzie eksponowana m.in. na bandach wideo, w mediach digitalowych PGNiG Superligi Kobiet oraz podczas transmisji meczów na antenie TVP Sport.

- Marka Lirene od lat wspiera kobiety, nie tylko tworząc innowacyjne, doskonałej jakości kosmetyki i dbając o środowisko naturalne, ale również angażując się w projekty i działania, dzięki którym życie innych kobiet staje się lepsze. Zachęcamy kobiety do rozwoju, motywujemy do zmian, pomagamy przekazując darowizny fundacjom i organizacjom zaangażowanym w pomoc kobietom. Od 2020 roku wspieramy również zawodniczki PGNiG Superligi Kobiet, podziwiając ich determinację, kibicując im podczas rozgrywek i z dumą obserwując ich sukcesy. Zapał, ambicja i chęć rozwoju, którymi kierują się zawodniczki to wartości bardzo bliskie marce Lirene - mówi Joanna Orfinger, Global Marketing Manager Lirene.

Marka Lirene nadal będzie towarzyszyć wyborowi najlepszych zawodniczek każdego meczu rozgrywanego w PGNiG Superlidze Kobiet. Wyboru MVP już w tym sezonie będą mogli dokonywać kibice bezpośrednio w aplikacji mobilnej Superligi. Partner PGNiG Superligi weźmie również czynny udział w uhonorowaniu najlepszych zawodniczek sezonu, które otrzymają na koniec rozgrywek statuetkę w ramach plebiscytu Gladiatory.

- PGNiG Superliga Kobiet systematycznie buduje silną pozycję wśród damskich lig sportowych w Polsce. Mecze ogląda już blisko 1,5 miliona telewidzów, a zasięgi w mediach digitalowych to kilkanaście milionów. Niezwykle się cieszę, że rozpoczęta przed rokiem współpraca będzie kontynuowana i nadal możemy liczyć na wsparcie Lirene. To tym bardziej cenne, że kosmetyki Lirene doskonale wpisują się w świat PGNiG Superligi Kobiet. To przecież produkty stworzone przez kobiety z myślą o kobietach. Zawodniczki PGNiG Superligi Kobiet udowadniają w każdej serii jak łączyć kobiece piękno z wysiłkiem, determinacją, dążeniem do celu i realizacją własnych marzeń. Wspólnie z Lirene chcemy je w tym wspierać - mówi Piotr Należyty, Prezes Superligi sp. z.o.o.

Czytaj także: 
Bolesna weryfikacja kadry w Szwecji
Zobacz siódemkę PGNiG Superligi Kobiet 

ZOBACZ WIDEO: Mistrzyni olimpijska rozgrzała internautów! Była na rajskich wakacjach
Czy PGNiG Superliga Kobiet idzie do przodu pod względem marketingowym?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×