Wybierz zawodnika listopada PGNiG Superligi mężczyzn!

W listopadzie rozegrane zostały kolejne mecze sezonu 2014/15. Który z zawodników był najlepszym szczypiornistą trzeciego miesiąca zmagań? Przedstawiamy naszych kandydatów!

Maciej Wojs
Maciej Wojs

Redakcja SportoweFakty.pl wytypowała pięciu najbardziej wyróżniających się w naszej ocenie zawodników, którzy powalczą o tytuł najlepszego szczypiornisty listopada.


O tym, który z pięciu wyselekcjonowanych graczy wygra nasz plebiscyt zadecydujecie Wy, kibice, oraz redakcja naszego portalu. Jak można oddać głos? Wystarczy wybrać jednego z graczy w poniższej ankiecie!

Zasady:

Zawodnikowi, który w głosowaniu kibiców otrzyma najwięcej głosów, przyznane zostanie 50 pkt. Kolejny w klasyfikacji gracz dostanie o 10 pkt. mniej (2. miejsce - 40 pkt., 3. miejsce - 30 pkt. itd.). Dodatkowo swoje głosy odda trzech redaktorów portalu, a każdy z nich będzie miał natomiast do rozdysponowania po 15 pkt. W przypadku równej liczby głosów decydować będzie kolejność w głosowaniu kibiców. Gracz, który łącznie zgromadzi najwięcej punktów uzyska tytuł zawodnika miesiąca.

Termin:

Głosowanie kibiców rozpocznie się we wtorek, 2 grudnia, o godz. 11:30. Zakończone zostanie we wtorek, 9 grudnia, o godz. 11:30. Dzień później ogłoszone zostaną łączne wyniki.

Karol Bielecki zawodnikiem października PGNiG Superligi mężczyzn!

Kto był najlepszym zawodnikiem listopada?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (8)
 • and_m Zgłoś komentarz
  Cieszę się, że kibice doceniają Pawła Wilka ( bo nie sądzę , że tylko mielczanie na niego głosują ). Już od conajmniej zeszłego sezonu wraz z Łukaszem Janystem tworzyli parę
  Czytaj całość
  skrzydlowych o których ciężko było powiedzieć, który jest nr 1 a który zmiennikiem. Do tego to wychowanek Stali , który przeszedł cały szlak Stali z pierwszej ligi do extraklasy ( i to parę razy..:-) ,,) . No i ta niesamowita seria prawie trzech meczy bez pomyłki. CONGRATULATIONS !!!
  • Madridista Zgłoś komentarz
   Woles za tą serie 100% skuteczności
   • grolo Zgłoś komentarz
    Bartek Konitz ! Miał dużo trudniej niż inni zawodnicy w lepszych klubach, którzy mają duże wsparcie w drużynie
    • ZXS Mielec Zgłoś komentarz
     Zagłosowałem na Wilka gdyż w jego przypadku nie jest to wyczyn miesiąca a wyczyn całej kariery sportowej. Konitz poprostu trzyma swój stały bardzo dobry poziom i pewnie tak samo zagra w
     Czytaj całość
     grudniu.
     • miki Zgłoś komentarz
      Konitz, albo Wilk. Ciężko wskazać jednoznacznie, bo choć Woles grał na prawie 100% skuteczności to jednak Konitz sam ciągnął grę Pogoni, osiągając niesamowitą średnią bramek na
      Czytaj całość
      mecz.
      • GoldMielec Zgłoś komentarz
       Woles forma życiowa w listopadzie i on powinien wygrać.
       • Damian3555 Zgłoś komentarz
        Według mnie wygrać powinien konitz bo wyprawial cuda ale większość pewnie głosować będzie na zawodnik ze swojego klubu :)