Sławomir Bromboszcz
Serbia pokonała Polskę 20:19.
Skomentuj 12
  • yes Zgłoś komentarz
    Mszczą się niewykorzystane okazje. Trochę ostro powiedziane, lecz takie właśnie jest powiedzenie. Doświadczają tego polscy piłkarze, ręczni też.
    • Manhattan Zgłoś komentarz
      Jak zespół karnych nie wykorzystuje, to przegrywa mecz, a 3 nie wykorzystali.
        Przegrali. A mogło być dobrze ;(
        Zobacz więcej komentarzy (9)
        59 min. - 20:19 - Polacy w przewadze. Kto będzie rzucał? Przemysław Krajewski bał się rzucać. Koniec meczu.
        Skomentuj 5
        Zobacz więcej komentarzy (2)
        59 min. - 20:19 - Dwie minuty kary dla Serbów. 17 sekund do końca. Polacy w ataku.
        Skomentuj 0
        59 min. - 20:19 - To będzie decydująca akcja. Polacy nie mogą teraz stracić bramki. Niestety rzut karny dla Serbii. Marko Vujin nieskutecznie, broni Sławomir Szmal!
        Skomentuj 1
        59 min. - 20:19 - Serbowie w ataku, do zakończenia spotkania 70 sekund. Czas dla Serbii.
        Skomentuj 1
        • GoVika Zgłoś komentarz
          Sławomir Szmal - bohater Polskiej Reprezentacji! Nerwy ze stali i zawsze daje nadzieje
          59 min. - 20:19 - Serbowie będą teraz długo rozgrywać akcje. Marko Vujin rzuca nieskutecznie. Mamy jeszcze szansę. Trafia ze skrzydła Robert Orzechowski!
          Skomentuj 1
        • 58 min. - 20:18 - Polacy muszą teraz zdobyć bramkę, jeśli nie chcą tego spotkania zakończyć porażką. Krzysztof Lijewski rzuca jednak nieskutecznie. Broni Darko Stanić.
          Skomentuj 0
          57 min. - 20:18 - Tym razem rzut karny dla Serbów. Marko Vujin rzuca skutecznie. Czas dla reprezentacji Polski.
          Skomentuj 1
          56 min. - 19:18 - Tym razem Bartosz Jurecki na linii siódmego metra. Nie myli się doświadczony kołowy!
          Skomentuj 1
          56 min. - 19:17 - Rewelacyjna interwencja Sławomira Szmala. Faulowany Robert Orzechowski i dwie minuty kary dla Ivana Nikcevicia. Mamy rzut karny.
          Skomentuj 0
          55 min. - 19:17 - Faulowany Jakub Łucak i mamy rzut karny. Tym razem na linii siódmego metra Robert Orzechowski. Nieskutecznie, drugi zmarnowany karny tego zawodnika. To już trzeci zmarnowany karny Polaków.
          Skomentuj 1
          54 min. - 19:17 - Niestety dość szczęśliwa bramka Serbów. W odpowiedzi szybko chciał akcję skończyć Krzysztof Lijewski, jednak świetną interwencją popisał się Darko Stanić.
          Skomentuj 2
          54 min. - 18:17 - Teraz musimy zagrać dobrze w obronie. Serbowie w najmocniejszym składzie. Świetna interwencja Sławomira Szmala, jednak piłka dla Serbów.
          Skomentuj 1
          52 min. - 18:17 - Faul w ataku Serbów. Polacy ponownie w ataku przed szansą zdobycia bramki kontaktowej. Mamy na środku rozegrania Mariusza Jurkiewicza, a na lewym rozegraniu Michała Jureckiego. Bramkę zdobywa Przemysław Krajewski!
          Skomentuj 0
          51 min. - 18:16 - Polacy w ataku, jednak grają wolno i bez pomysłu. Mamy rzut karny i dwie minuty kary dla Serbów. W końcu udana akcja Bartłomieja Jaszki. Na linii siódmego metra Przemysław Krajewski i rzuca niecelnie.
          Skomentuj 2
          49 min. - 18:16 - Serbowie tracą piłkę w ataku. Polacy ponownie w ataku pozycyjnym. Niestety biało-czerwoni nieskutecznie. Michał Jurecki wykluczony na dwie minuty za przerwanie kontrataku rywali.
          Skomentuj 2
          49 min. - 18:16 - Na parkiecie pojawił sie Michał Jurecki, może on pociągnie grę biało-czerwonych. Ze skrzydła fatalnie przestrzelił Przemysław Krajewski.
          Skomentuj 5
          47 min. - 18:16 - Polacy już w komplecie. Z Bartłomiejem Jaszką na środku rozegrania. Dwie minuty kary dla Rastko Stojkovicia.
          Skomentuj 0
          47 min. - 18:16 - Serbowie w natarciu. Przechwyt Polaków, jednak biało-czerwoni nie potrafili wyprowadzić kontrataku. Czas dla Michaela Bieglera.
          Skomentuj 0
          46 min. - 18:16 - Do bramki Serbów trafia Mariusz Jurkiewicz, jednak sędziowie dopatrzyli się kroków.
          Skomentuj 1
          46 min. - 18:16 - Rastko Stojković trafia z koła, ponownie rośnie przewaga Serbów.
          Skomentuj 1
          45 min. - 17:16 - Polacy w ataku pozycyjnym. Krzysztof Lijewski starał się minąć rywali, jednak nieskutecznie. Bartłomiej Jaszka rzuca po gwizdu i otrzymuje dwie minuty kary.
          Skomentuj 0
          44 min. - 17:16 - Niestety nieudana akcja Polaków w ataku. Serbowie przed szansą na objęcie prowadzenia. Momir Rnić zdobywa bramkę z drugiej linii.
          Skomentuj 5
          43 min. - 16:16 - W bramce kolejna parada Sławomira Szmala. Kontratak w drugie tempo Polaków, ze skrzydłą myli się jednak Adam Wiśniewski. Serbowie doprowadzają do remisu.
          Skomentuj 0
          40 min. - 15:16 - Niestety po powrocie na parkiet Bartłomieja Jaszki gra Polaków znowu zaczęła wyglądać słabo. Serbowie doprowadzają do remisu. Bramkę w odpowiedzi zdobywa Piotr Chrapkowski.
          Skomentuj 1
          38 min. - 14:15 - Kolejna znakomita akcja Mariusza Jurkiewicza. Polacy graja teraz na prawdę dobrze.
          Skomentuj 1
          36 min. - 13:14 - Kolejna znakomita interwencja Sławomira Szmala. W ataku pozycyjnym Polacy. Z koła trafia Kamil Syprzak. Znakomity początek drugiej połowy biało-czerwonych. Czas dla Serbii.
          Skomentuj 3
          35 min. - 13:13 - Znakomity przechwyt Mariusza Jurkiewicza i kontratak na bramkę zamienia Piotr Chrapkowski. Mamy remis, a karą dwóch minut ukarany został Rastko Stojković.
          Skomentuj 3
          34 min. - 13:12 - Błąd w ataku Serbów. Kolejny kontratak Polaków. Jakub Łucak faulowany i mamy rzut karny. Przemysław Krajewski skutecznie z linii siódmego metra. Straty niemal odrobione!
          Skomentuj 2
          33 min. - 13:11 - Kolejna udana interwencja w bramce Sławomira Szmala. Kontratak Polaków na bramkę zamienia Mariusz Jurkiewicz!
          Skomentuj 2
          31 min. - 13:10 - Dwie minuty kary dla Serbów po faulu na Kamilu Syprzaku. Polacy zdobywają bramkę w przewadze, trafia Krzysztof Lijewski.
          Skomentuj 1
          31 min. - 13:9 - Na środek rozegrania powrócił Mariusz Jurkiewicz, na lewym rozegraniu występować będzie Piotr Chrapkowski.
          Skomentuj 1
          Początek drugiej połowy.
          Skomentuj 0
          Polacy po pierwszej połowie przegrywają z Serbią czterema bramkami. Cieszyć może znakomita postawa Sławomira Szmala, gdyby nie świetne interwencje polskiego bramkarza mogłoby być już po meczu. Martwi natomiast fatalna gra w ataku pozycyjnym, gra skrzydłami nie istnieje, Bartłomiej Jaszka słabo rozprowadza piłkę. Polakom brakuje zagrożenia rzutem z drugiej linii. Może po przerwie na parkiecie pojawił się Michał Jurecki?
          Skomentuj 4
          • mitek-nar Zgłoś komentarz
            aj, impotencja w ataku pozycyjnym na całego, skandal z karnymi, mamy dwóch wspaniałych zawodników oraz Krzyska Lijewskiego nie powiem ambitnie walczącego oraz Piotrka Chrapkowskkiego,
            Czytaj całość
            reszta tło, marne, balde tło... oni jacyś tacy przemęczeni, bez ikry, polotu...
            • kibiCK Zgłoś komentarz
              Chorwacja - Białoruś 16:11 po pierwszej połowie. Co do oceny naszych to poczekajmy z tym do końca meczu.
              • Wisła Płock Zgłoś komentarz
                Kurcze sam Jurkiewicz nam meczu nie wygra. Zostawić Kaczkę na środku, wprowadzić Dzidziusia, Lijka i jedziemy. Mecz jest do wygrania. Serbowie nie grają rewelacji.
                Zobacz więcej komentarzy (1)
                Koniec pierwszej połowy. Serbia prowadzi z Polską 13:9.
                Skomentuj 24
                • nafciarz_zks Zgłoś komentarz
                  Jurkiewicz na trenera! Biegler dzis bezradny.
                  • onereds Zgłoś komentarz
                    Ja wierze w chrapka ;) i zobaczycie po meczu ;).
                    • sonszaj Zgłoś komentarz
                      myślę, że w tym meczu dużo lepiej od chrapkowskiego spisałaby się Alina Wojtas. Napewno jest lepsza w obronie, a i pewnie rzut ma mocniejszy
                      Zobacz więcej komentarzy (21)
                      29 min. - 13:9 - Udany atak Polaków, bramkę zdobywa Michał Szyba.
                      Skomentuj 0
                      29 min. - 13:8 - Serbowie długo rozgrywają akcję. Skutecznym rzutem popisał się Momir Ilić.
                      Skomentuj 0
                      28 min. - 12:8 - Polacy starają się grać indywidualnie. Mariusz Jurkiewicz wywalczył rzut karny. Przemysław Krajewski zdobywa bramkę z linii siedmiu metrów.
                      Skomentuj 0
                      27 min. - 12:7 - Kolejna strata Polaków. Kontratak efektowną wkrętką kończy Rastko Stojković.
                      Skomentuj 2
                      27 min. - 11:7 - Polacy jeśli myślą o pokonaniu dziś Serbów musza zdecydowanie poprawić swoją grę w ofensywie. Brakuje gry ze skrzydłami oraz rzutów z drugiej linii. Tracimy piłkę w ataku. Serbowie karcą nas kontratakiem.
                      Skomentuj 1
                      • blue heart Zgłoś komentarz
                        dopóki nie było Jaszki na parkiecie, to jeszcze jakoś szło, ale z Jaszką to cudu nie będzie w tym meczu
                        26 min. - 10:7 - Niestety tracimy kolejną bramkę. Czas dla Michaela Bieglera.
                        Skomentuj 2
                        26 min. - 9:7 - Polacy teraz będą musieli radzić sobie w osłabieniu. Rzut Adama Wiśniewskiego nieskuteczny.
                        Skomentuj 1
                        • Eder Zgłoś komentarz
                          Ktos ma jakis pomysł, dlaczego Jaszka gra juz ze 2 razy dłuzej od Jurkiewicza? Przeciez ten zawodnik to jakas porazka :/
                          25 min. - 9:7 - W ataku Serbowie. Trzeba teraz zagrać dobrze w obronie. Niestety tracimy bramkę. Biało-czerwoni ponownie w ataku pozycyjnym. Błąd Bartosza Jureckiego, nieudana akcja. Dwie minuty kary dla Piotra Chrapkowskiego.
                          Skomentuj 0
                          23 min. - 8:7 - Czas dla reprezentacji Serbii.
                          Skomentuj 0
                          23 min. - 8:7 - Kolejna udana interwencja Sławomira Szmala. Szkoda, że nie potrafimy tego wykorzytać. W końcu zdobywamy bramkę. Z koła trafia Bartosz Jurecki.
                          Skomentuj 0
                          21 min. - 8:6 - Rzut karny dla Polski. Robert Orzechowski rzuca wysoko nad bramką Darko Stanicia.
                          Skomentuj 1
                          20 min. - 8:6 - Kolejny błąd Polaków w ataku pozycyjny. Biało-czerwoni nie mają ana razie pomysłu na sforsowanie obrony rywali. Po raz kolejny niecelnie rzuca Marko Vujin.
                          Skomentuj 2
                          20 min. - 8:6 - Obok bramki Polaków rzuca Marko Vujin. Błąd kroków Piotra Chrapkowskiego. Kolejny kontratak Serbów zatrzymuje Sławomir Szmal!
                          Skomentuj 0
                          18 min. - 8:6 - Bramkę z koła zdobywa Alem Toskic, chwilę później serbski kołowy został wykluczony na 2 minuty. Biało-czerwony znowu zagrają w przewadze. Bartłomiej Jaszka  rzuca nieskutecznie.
                          Skomentuj 0
                          16 min. - 7:6 - Kontratak Serbów zatrzymuje Sławomir Szmal, kolejna znakomita interwencja polskiego bramkarza. Polacy w ataku. Bramkę zdobywa Krzysztof Lijewski.
                          Skomentuj 1
                          15 min. - 7:5 - Polacy w dalszym ciągu mają spore problemy ze sforsowaniem serbskiej defensywy. Rzut z drugiej linii Karola Bieleckiego niecelny. Faul w ataku Bartłomieja Jaszki.
                          Skomentuj 1
                          14 min. - 7:5 - Momir Ilić nie dał szans polskiemu bramkarzowi. Polacy w ataku pozycyjnym. Na czasie neiskutecznie rzuca Bartłomiej Jaszka. W odpowiedzi łatwą bramkę zdobywa Marko Vujin.
                          Skomentuj 0
                          12 min. - 5:5 - Udana akcja Polaków w obronie. W sytuacji sam na sam pomylił się jednak Krzysztof Lijewski. Wielka szkoda.
                          Skomentuj 0
                          11 min. - 5:5 - Kolejne trafienie Mariusza Jurkiewicza. Polski rozgrywający widać po kontuzji nadal znajduje się w znakomitej formie.
                          Skomentuj 0
                          10 min. - 5:4 - Mamy kolejny rzut karny dla Serbii. Marko Vujin nie dał szans Sławomirowi Szmalowi.
                          Skomentuj 1
                          9 min. - 4:4 - Polacy w ataku pozycyjnym. Fantastyczna indywidualna akcja Krzysztofa Lijewskiego, który wymanewrował obrońców rywali.
                          Skomentuj 0
                          8 min. - 4:3 - Polacy na razie nie zdobyli bramki z ataku pozycyjnego. To może martwić. Na szczęście w bramce świetnie spisuje się Sławomir Szmal.
                          Skomentuj 0
                          7 min. - 4:3 - Firmowa akcja Mariusza Jurkiewicza. Po udanej akcji w obronie rozgrywający skutecznie zakończył kontratak. Szybko jednak odpowiadają Serbowie.
                          Skomentuj 0
                          6 min. - 3:2 - Polacy gubią piłkę w ataku. Nie potrafimy wykorzystać gry w przewadze. Serbowie już w komplecie.
                          Skomentuj 0
                          4 min. - 3:2 - Polacy przez 2 minuty będą grali z przewagą jednego zawodnika, wykluczony został Marko Vujin. Bramkę z linii siedmiu metrów zdobywa Petar Nenadić.
                          Skomentuj 0
                          4 min. - 2:2 - Tym razem dobra akcja Polaków w obronie i po kontrataku bramkę zdobywa Piotr Chrapkowski. Mamy remis.
                          Skomentuj 0
                          3 min. - 2:1 - Pierwszą bramkę dla Polski zdobywa rzutem z drugiej linii Mariusz Jurkiewicz.
                          Skomentuj 0
                          2 min. - 2:0 - Spotkanie rozpoczęli Serbowie. Wynik spotkania otworzył Ivan Nikcević. Chwilę później skuteczny kontratak Serbów i już przegrywamy dwoma bramkami.
                          Skomentuj 0
                          Początek spotkania.
                          Skomentuj 1
                          Serbowie wysłuchali hymnu narodowego. Czas na Mazurka Dąbrowskiego. Licznie zgromadzeni w hali polscy kibice wspólnie z zawodnikami odśpiewali hymn.
                          Skomentuj 2
                          Na parkiecie pojawiły się obie drużyny. Na trybunach nie brakuje oczywiście kibiców z Polski. Trwa prezentacja drużyny biało-czerwonych.
                          Skomentuj 4
                          Obie drużyny znają się znakomicie. - Nie wydaje mi się, aby nasze drużyny były w stanie się czymkolwiek zaskoczyć. Znamy się bardzo dobrze. O tym, kto wygra, a kto przegra, zadecyduje najprawdopodobniej dyspozycja dnia - podkreślił Krzysztof Lijewski.
                          Skomentuj 0
                          Polskich szczypiornistów znakomicie zna Rastko Stojković, który przez ostatnie lata występował w Kielcach. - Myślę, że jesteśmy lepszym zespołem niż Polska, mamy dużo lepiej przygotowany i stabilny psychicznie zespół - uważa kołowy.
                          Skomentuj 1
                          Sławomir Szmal żałuje, że w swoim inauguracyjnym spotkaniu na turnieju w Danii Polacy spotykają się akurat z Serbami. - Pierwszy mecz gramy z Serbią. Niedobrze, że mamy ich na początek. To drużyna naszpikowana gwiazdami światowego formatu. Ale ich minusem jest chyba to, że nigdy nie tworzyli jednego zespołu, a gra była bardziej indywidualna.
                          Skomentuj 2
                          Serbscy zawodnicy także spodziewają się niezwykle zaciętego spotkania. - Polska jest dla nas zawsze trudnym przeciwnikiem, nasze umiejętności stoją na podobnym poziomie. Wszyscy mówią, że są teraz słabsi niż w przeszłości, ale wydaje mi się, że nie jest to do końca prawda - uważa rozgrywający serbskiej drużyny, Nikola Manojlović.
                          Skomentuj 0
                          Z drużyną z Bałkanów Polacy ostatnio toczyli zażarte boje, z dramatycznymi końcówkami. - Wyrównanej walki można się spodziewać także w poniedziałkowym spotkaniu - uważa Michał Jurecki.
                          Skomentuj 0
                          Miejmy nadzieję, że dziś również to Polacy po końcowym gwizdku sędziego będą cieszyć się ze zwycięstwa. Na pewno nie będzie o nie łatwo, bowiem Serbowie to wicemistrzowie Europy.
                          Skomentuj 0
                          W ostatnich latach polscy i serbscy szczypiorniści często mieli okazję rywalizować ze sobą na mistrzowskich imprezach. Podczas ostatniego mundialu Polacy pokonali zespół z  Bałkanów 25:24. Bramkę na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach zdobył Robert Orzechowski.
                          Skomentuj 0
                          Już za 30 minut rozpocznie się premierowe spotkanie biało-czerwonych na mistrzostwach Europy. Pierwszym rywalem podopiecznych Michaela Bieglera będzie Serbia.