LM: Vive Tauron Kielce - Dunkerque HB na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
60 min. 36:32 Grzegorz Tkaczyk przypieczętował dziewiąte zwycięstwo Vive Tauronu Kielce w tej edycji Ligi Mistrzów.
Skomentuj 2
  • Yola Bartschat Zgłoś komentarz
    SUPER!!! Gratuluje!!! :)
    • Przemek Bobrowski Zgłoś komentarz
      Reichmann Tobias 4 Aginagalde Julen 6 Cupić Ivan 6 Strlek Manuel 3 Bielecki Karol 6 Jachlewski Mateusz 2 Tkaczyk Grzegorz 5 Buntić Denis 4
      Vive Tauron Kielce pokonał Dunkerque HB w meczu 9. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 36:32. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do przeczytania relacji z tego spotkania.
      Skomentuj 0
      59 min. 34:30 Dwie minuty dla Nicolasa Nieto. Dla Vive trafia Grzegorz Tkaczyk. Rzut karny dla Dunkierki wykorzystuje jednak Baptiste Butto. Kielczanie zakończą spotkanie w pięciu, na ławce kar usiadł Mateusz Jachlewski.
      Skomentuj 2
      58 min. 33:30 Bramkę dla gości rzucił Zarko Pejović. Błąd w ataku popełnił Julen Aguinagalde, Francuzi wyprowadzili kontrę, skutecznie zakończył ją Baptiste Butto i na dwie minuty przed końcem zmniejszyli swoją stratę do trzech bramek.
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      57 min. 33:28 Dunkierka wysoko w obronie, ale dobrze w ataku zachował się Ivan Cupić.
      Skomentuj 3
      Skomentuj 1
    • 55 min. 32:28 Nietypowa sytuacja - autorem bramki dla Dunkierki został Wiliam Annotel. O minutową przerwę dla swojego zespołu poprosił Dujszebajew.
      Skomentuj 0
      54 min. 32:27 Dla gości trafia Nicolas Nieto, ale natychmiastowo odpowiada mu Denis Buntić. Równie szybko rzuca jednak Mohamed Mokrani.
      Skomentuj 3
      53 min. 31:26 Dwie minuty dla Karola Bieleckiego, ale kielczanie w osłabieniu wyprowadzają kontrę, którą kończy Ivan Cupić.
      Skomentuj 3
      52 min. 30:25  Dobrze w bramce zachował się Sławomir Szmal, chwilę później Francuzi zrobili faul w ataku, a z koła trafił Ivan Cupić. Błędy w ekipie z Dunkierki zaczęły się jednak mnożyć, co szybko wykorzystał Manuel Strlek
      Skomentuj 3
      48 min. 28:25 Bramkę dla gości zdobywa Theophile Causse.
      Skomentuj 2
      47 min. 28:24 Tobias Reichmann gubi piłkę, co szybko w kontrataku wykorzystuje Romain Guillard. W szeregach kielczan skutecznie jednak Grzegorz Tkaczyk.
      Skomentuj 1
      46 min. 27:23 Chwilową niemoc w rzucaniu bramek przerywa Mohamed Mokrani, a o przerwę tym razem prosi trener Talant Dujszebajew.
      Skomentuj 2
      44 min. 27:22 Trochę chaosu wkradło się w poczynania obu drużyn. Zawodnicy mają spore problemy ze zdobywaniem bramek.
      Skomentuj 2
      43 min. 27:22 Dwie szybkie akcje w wykonaniu siódemki z Kielc i znów gospodarze prowadzą pięcioma trafieniami. Znów o czas prosi Patrick  Cazal.
      Skomentuj 1
      41 min. 25:22 Goście starają się nie tracić czasu. Sławomira Szmala pokonuje Sebastian Joumel. Kielczanie gubią piłkę, a w obronie zbyt agresywne zachowanie Grzegorza Tkaczyka skutkuje dwiema minutami kary. Francuzi zmniejszają przewagę Vive do trzech trafień.
      Skomentuj 1
      39 min. 25:20 Za faul na Ivanie Cupić dwiema minutami kary został ukarany Theophile Causse. Na pięciobramkową przewagę siódemkę z Kielc wyprowadza Mateusz Jachlewski.
      Skomentuj 4
      38 min. 24:20 Dunkierka traci piłkę, co szybko wykorzystują kielczanie - świetna kontra w wykonaniu Tobiasa Reichmanna. Czas dla Patricka  Cazala.
      Skomentuj 3
      35 min. 23:20 Niezawodni są dzisiaj w szeregach gospodarzy Julen Aguinagalde i Karol Bielecki. Dla gości trafił jednak Theophile Causse. Chwilę później ten sam zawodnik wywalczył rzut karny dla swojego zespołu, skąd znów skutecznie rzucił Baptiste Butto.
      Skomentuj 3
      32 min. 20:16 Kolejny rzut karny dla Dunkierki, tym razem z linii siódemego metra skuteczny Baptiste Butto.
      Skomentuj 3
      31 min. 20:15 Zmiana w bramce "żółto-biało-niebieskich". Marina Sego zastąpił Sławomir Szmal. Drugą połowę kielczanie zaczynają od trafienia Denisa Bunticia.
      Skomentuj 0
      Wracamy do gry!
      Skomentuj 0
      Na meczu jest były trener Vive Tauronu Kielce, Bogdan Wenta. Co prawda teraz zajmuje się zupełnie inną dziedziną, ale podczas przerwy rozmawiał przy ławce rezerwowych ze swoimi byłymi zawodnikami.
      Skomentuj 0
      Po trzydziestu minutach gry najskuteczniejszym zawodnikiem jest Julen Aguinagalde, zdobywca pięciu bramek. Cztery trafienia mają na swoim koncie Karol Bielecki i Julian Emonet.
      Skomentuj 4
      30 min. 19:15 Na cztery sekundy przed syreną kończącą pierwszą połowę do bramki strzeżonej przez Wiliama Annotela trafia Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      29 min. 18:15 Sędziowie dzisiaj bardzo poważnie podchodzą do wszystkich przewinień - kolejny rzut karny dla Dunkierki. Julian Emonet pokonuje Marina Sego. Dla kielczan znów trafia jednak Reichamann.
      Skomentuj 0
      28 min. 17:14 Bramkę dla gości zdobywa Florian Billant, ale kielczanie odpowiadają natychmiastowo - skutecznie Karol Bielecki .
      Skomentuj 0
      27 min. 16:13 Z nietypowej dla siebie pozycji trafia Tobias Reichmann - zawodnik zbiegając do środka z prawego rozegrania szczęśliwie pokonał bramkarza Dunkierki.
      Skomentuj 1
        W sumie ze skocznością Tobiasa to nie jest to głupie aby grał na prawym rozegraniu :) poradzi sobie :)
        26 min. 15:13 O czas dla swojego zespołu prosi trener Talant Dujszebajew.
        Skomentuj 0
        25 min. 15:13 Bramka Manuela Strleka i świetna gra kielczan w obronie sprawiają, że kara dla Jachlewskiego nie odbija się negatywnie na wyniku.
        Skomentuj 0
        24 min. 14:13 Kielczanie znów zmuszeni są grać w osłabieniu - sędziowie pokazali dwie minuty kary Mateuszowi Jachlewskiemu.
        Skomentuj 0
        23 min. 14:12 Kielczanie dzisiaj bardzo dobrze współpracują z kołowym - Julen Aguinagalde zdobył już pięć bramek, wywalczył też kilka rzutów karnych.
        Skomentuj 0
        21 min. 12:11 Znów skutecznie Grzegorz Tkaczyk, ale goście szybko odpowiadają trafieniem Toma Pelayo.
        Skomentuj 0
        20 min. 11:10 Dla Vive Tauronu Kielce trafia kapitan zespołu, Grzegorz Tkaczyk. Czujnie w obronie Denis Buntić i kielczanie ponownie mają szansę na wyjście na prowadzenie. Rzut karny dla gospodarzy - Buntić pokonuje Wiliama Annotela.
        Skomentuj 0
        18 min. 9:10 Kielczanie muszą radzić sobie w podwójnym osłabieniu - na ławce kar wylądowali Denis Buntić i Ivan Cupić. Tymczasem bramkę dla Dunkierki zdobywa Zarko Pejović.
        Skomentuj 0
        16 min. 9:9 Z linii siódmego metra skutecznie Julen Aguinagalde. Chwilę później sędziowie znów dyktują rzut karny dla kielczan i bramkę z tego elementu dla gospodarzy zdobywa Ivan Cupić. Goście jednak nie odpuszczają i na tablicy wyników widnieje 9:9.
        Skomentuj 0
        12 min. 7:6 Marin Sego dwukrotnie broni rzut karny, a Karol Bielecki ponownie zapisuje się na listę strzelców.
        Skomentuj 0
        10 min. 6:6 Szansę na powiększenie przewagi marnuje Manuel Strlek, a goście ponownie doprowadzają do remisu.
        Skomentuj 0
        9 min. 6:5 Ivan Cupić wykorzystuje kontratak i po raz pierwszy w meczu wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.
        Skomentuj 0
        8 min. 5:5 - "Żółto-biało-niebiescy" nie pozwalają odskoczyć gościom i szybko niwelują ich przewagę.
        Skomentuj 0
        6 min. 3:5  - Rzut karny dla Dunkierki wykorzystuje Julian Emonet, chwilę później kielczanie gubią piłkę, Francuzi wyprowadzają kontrę i po raz pierwszy w meczu mają dwie bramki przewagi!
        Skomentuj 0
        5 min. 3:3 Gra toczy się systemem "bramka za bramkę". Trafia Zarko Pejović, ale szczęśliwie odpowiada Buntić.
        Skomentuj 0
        4 min. 2:2 Nicolas Nieto rzuca drugą bramkę dla swojej drużyny, ale tym razem z koła skuteczny Julen Aguinagalde.
        Skomentuj 0
        2 min. 1:1 Szybka odpowiedź Karola Bieleckiego. Błąd popełniają goście, ale kielczanie też tracą piłkę - faul w ataku Denisa Bunticia.
        Skomentuj 0
        1 min. 0:1 Autorem pierwszej bramki spotkania został Mohamed Mokrani, który pokonał Marina Sego rzutem z koła.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy mecz! W ataku pozycyjnym zespół gości - Dunkerque HB.
        Skomentuj 0
        Rozjemcami dzisiejszego spotkania będą sędziowie z Rumunii - Bogdan Nocolae Stark i Romeo Mihai Stefan.
        Skomentuj 0
        Drużyna Dunkerque HB została już przedstawiona, na parkiet wybiegają zawodnicy Vive Tauron Kielce.
        Skomentuj 0
        - Mamy problemy z kontuzjami, ale będziemy walczyć o dwa punkty - powiedział przed meczem skrzydłowy kieleckiej ekipy, Manuel Strlek.
        Skomentuj 0
        Mimo wielu kontuzji w drużynie i wbrew wcześniejszym zapowiedziom, trener Talant Dujszebajew wpisał do protokołu meczowego 14 zawodników. Niektórzy z nich, tak jak na przykład Zeljko Musa, nie wyszli jednak nawet na rozgrzewkę.
        Skomentuj 0
        Kielczanie na parkiety Ligi Mistrzów wracają po ponad dwumiesięcznej, na dwie kolejki przed końcem grupowej fazy rozgrywek są już jednak pewni pierwszego miejsca. Dunkierka walczy o awans do TOP16  z trzeciej pozycji.
        Skomentuj 0
        Witamy wszystkich fanów piłki ręcznej i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Vive Tauron Kielce - Dunkerque HB.