Relację prowadzi : autor:
Tomasz Rosiński
KONIEC MECZU! Reprezentacja Polski kobiet pokonała Chiny 29:24 (12:11)!
Skomentuj 1
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na stronę /pilka-reczna na pomeczowe materiały! W środę Polska zagra o godzinie 18:30 z Angolą.
Skomentuj 0
MVP meczu: Karolina Kudłacz-Gloc, która zdobyła dzisiaj 7 bramek.
Skomentuj 0
60. min. - 29:24 - Aleksandra Zych otrzymała 2 minuty kary. Rzut karny dla Chin. Jin skutecznie z 7. metra.
Skomentuj 1
60. min. - 29:23 - Weronika Gawlik udanie obroniła, Polska w ofensywie.
Skomentuj 0
59. min. - 29:23 - Agnieszka Kocela nie do zatrzymania z lewego skrzydła!
Skomentuj 0
  • 58. min. - 28:23 - Chinki rozegrały dobrą akcję z lewej strony.
    Skomentuj 0
    58. min. - 28:22 - Aneta Łabuda otrzymała dobre podanie i zdobyła bramkę z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    57. min. - 27:22 - rzut Pielesz obroniony, Chinki w ataku.
    Skomentuj 0
    57. min. - 27:22 - Monika Kobylińska zeszła do środka i trafiła po koźle z dystansu. Udana odpowiedź kadry Chin.
    Skomentuj 0
    57. min. - 26:21 - Achruk faulowana, Chiny zagrają przez 2 minuty w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    56. min. - 26:21 - Chinki dobrze zagrały przez prawe skrzydło.
    Skomentuj 0
    56. min. - 26:20 - Iwona Niedźwiedź skutecznie z drugiej linii!
    Skomentuj 0
    55. min. - 25:20 - Karolina Kudłacz-Gloc skutecznie. Szybka odpowiedź Chinek.
    Skomentuj 0
    55. min. - 24:19 - czas dla reprezentacji Polski.
    Skomentuj 0
    54. min. - 24:19 - Klaudia Pielesz faulowała i otrzymała 2 minuty kary. Jin skutecznie z rzutu karnego.
    Skomentuj 1
    54. min. - 24:18 - długo rozgrywały Polki i nic z tego nie wyszło.
    Skomentuj 0
    52. min. - 24:18 - Monika Kobylińska wywalczyła rzut karny. Klaudia Pielesz nieskutecznie z 7. metra. Czas dla Chinek.
    Skomentuj 1
    51. min. - 24:18 - Jin zeszła do środka i precyzyjnym rzutem pokonała Gawlik.
    Skomentuj 0
    50. min. - 24:17 - Iwona Niedźwiedź świetnie ze środka rozegrania. To jej czwarty skuteczny rzut.
    Skomentuj 0
    50. min. - 23:17 - Chinki także zagrają w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    50. min. - 23:17 - Monika Stachowska otrzymała 2 minuty kary. Jin trafiła z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    49. min. - 23:16 - Monika Stachowska wymanewrowała chińską obronę i zdobyła bramkę z koła.
    Skomentuj 0
    49. min. - 22:16 - Agnieszka Kocela otrzymała świetne podanie i wykończyła kontratak!
    Skomentuj 0
    48. min. - 21:16 - Iwona Niedźwiedź dobrze nabiegła i pokonała chińską bramkarkę.
    Skomentuj 0
    48. min. - 20:16 - Weronika Gawlik ponownie uratowała polski zespół. Biało-Czerwone w ofensywie.
    Skomentuj 0
    46. min. - 20:16 - Weronika Gawlik znów dobrze obroniła. Monika Kobylińska w dogodnej sytuacji trafiła w poprzeczkę.
    Skomentuj 0
    45. min. - 20:16 - Polki udanie w defensywie, Monika Stachowska skuteczna w kontrze!
    Skomentuj 0
    44. min. - 19:16 - Weronika Gawlik! Świetna obrona. Po chwili strata Polek, a także Chinek. Sporo błędów.
    Skomentuj 0
    43. min. - 19:16 - Aneta Łabuda w końcu się przełamała, miała łatwą sytuację i trafiła.
    Skomentuj 1
    42. min. - 18:16 - Chinki wywalczyły rzut karny po obronie Polek w kole. Jin pewnie z 7. metra. Chiny coraz bliżej kadry Polki.
    Skomentuj 1
    41. min. - 18:15 - kolejna strata polskiego zespołu.
    Skomentuj 0
    40. min. - 18:15 - Chinki dobrze zagrały przez koło i odrabiają straty. Czas dla Polski.
    Skomentuj 3
    39. min. - 18:14 - rzut karny dla chińskiej drużyny. Jin szczęśliwie zdobyła bramkę od słupka.
    Skomentuj 0
    38. min. - 18:13 - Polki zbyt pasywnie w ataku, Sądej trafiła w słupek.
    Skomentuj 0
    36. min. - 18:13 - Chinki przerwały swój okres bez bramki.
    Skomentuj 0
    35. min. - 18:12 - Agnieszka Kocela jest nieomylna na lewym skrzydle. Brawo!
    Skomentuj 0
    34. min. - 17:12 - Polki dobrze zagrały w obronie. Polska w ataku.
    Skomentuj 0
    34. min. - 17:12 - Monika Stachowska otrzymała 2 minuty kary.
    Skomentuj 0
    Polki otworzyły drugą połowę od prowadzenia 5:1.
    Skomentuj 0
    34. min. - 17:12 - przechwyt Polek i Karolina Kudłacz-Gloc skuteczna w kontrze! 17:12! Czas dla kadry Chin.
    Skomentuj 0
    33. min. - 16:12 - Monika Kobylińska nie do zatrzymania. Kara dla Chinek.
    Skomentuj 0
    33. min. - 15:12 - Agnieszka Kocela znów skuteczna! Polki na trzybramkowym prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    32. min. - 14:12 - Kocela świetnie w ataku!
    Skomentuj 0
    32. min. - 13:12 - Chinki pewnie wykorzystały swoją okazję w ofensywie.
    Skomentuj 0
    31. min. - 13:11 - fatalna pomyłka w polskim zespole! Iwona Niedźwiedź pojawiła się na boisku, chociaż miała 2-minutową karę. Kolejna kara dla Polski.
    Skomentuj 0
    31. min. - 13:11 - Chinki grają w podwójnym osłabieniu, a Polki bez Iwony Niedźwiedź. Klaudia Pielesz pewnie z rzutu karnego.
    Skomentuj 1
    Start drugiej odsłony pojedynku Polska - Chiny na MŚ 2015!
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski kobiet prowadzi po pierwszej połowie z Chinami 12:11.
    Skomentuj 7
    • HandBallove Zgłoś komentarz
      Dziewczyny wystarczy wbiec przy tej obronie od piły w tempo - skrzydła, rozumiem że trener ma różne, określone zasady, ale czasami trzeba samemu pomyśleć. Poza tym brak ruchu bez piły i
      Czytaj całość
      klepanie na kontrze zamiast popatrzeć przed siebie. Skrzydła niestety nie zrozumiem wyboru trenera. Zgodzę się jedynie z Kocelą - ona gra na poziomie...reszta to niestety porażka, a szkoda, bo dziewczyny miały do wykorzystania rzuty sam na sam i wcale nie były to skomplikowane i trudne pozycje rzutowe :/ Trzymam kciuki
      • jadro ciemnosci Zgłoś komentarz
        Co to za jaja, nawet nie przypuszczałem, że taki kisiel będzie dzisiaj w meczu
        • Eugeniusz Obiedzinski Zgłoś komentarz
          NIKT NIE POWIEDZIAŁ,ŻE TO BĘDZIE ŁATWY MECZ! TRZEBA walczyć i jak to mówią"Gryźć parkiet"!!!Stawiam na wygraną POLEK!!! HUUURRRAAA!!!
          Zobacz więcej komentarzy (4)
          30. min. - 12:11 - akcja Polek zastopowana.
          Skomentuj 0
          30. min. - 12:11 - Chiny także zagrają w osłabieniu. 3 sekundy do końca I połowy.
          Skomentuj 2
          • azs-lew Zgłoś komentarz
            tercja w piłce ręcznej ? idź Ty kupo mułu
            • Mossad Zgłoś komentarz
              to jest jakas popierdolka a nie pilka reczna....meczyc sie z Kuba i Chinami...dno i kupa mulu....jesli druga tercja nie bedzie na + 10 to wystarczy juz tej kompromitacji
              30. min. - 12:11 - Iwona Niedźwiedź ukarana 2-minutową karą.
              Skomentuj 0
              29. min. - 12:11 - Joanna Gadzina gra fatalnie. Dwie nieudane akcje tej zawodniczki.
              Skomentuj 0
              28. min. - 12:11 - przechwyt Polek, a po chwili strata polskiego zespołu.
              Skomentuj 1
              27. min. - 12:11 - Monika Kobylińska! Kolejna udana akcja polskiej rozgrywającej. Po chwili dobrze obroniła Weronika Gawlik.
              Skomentuj 1
              27. min. - 11:11 - Yu skutecznie z lewego skrzydła.
              Skomentuj 0
              26. min. - 11:10 - jest prowadzenie Polek! Monika Kobylińska pokonała chińską bramkarkę rzutem z drugiej linii.
              Skomentuj 2
              25. min. - 10:10 - faul Chinek w ataku. Polki w ofensywie z okazją na prowadzenie.
              Skomentuj 0
              25. min. - 10:10 - tym razem rzut karny dla Polski. Karolina Kudłacz-Gloc skutecznie! 10:10!
              Skomentuj 0
              23. min. - 9:10 - kolejna bramka dla Chin z rzutu karnego.
              Skomentuj 1
                ja rozumiem ze graja kobiety.....ale jesli chca byc traktowane jak sportowcy.....to jest to totalna zenada
                23. min. - 9:9 - teraz cios za cios, walka się wyrównała. Kolejna bramka Karoliny Kudłacz-Gloc.
                Skomentuj 1
                22. min. - 8:8 - Kinga Achruk zeszła do prawej strony i zdobyła akcję z ostrego kąta. Fantastyczna akcja!
                Skomentuj 0
                21. min. - 7:8 - Chinki wywalczyły rzut karny, Jin pewnie z 7. metra.
                Skomentuj 0
                20. min. - 7:7 - remis! Udana akcja Biało-Czerwonych i trafienie Iwony Niedźwiedź.
                Skomentuj 0
                20. min. - 6:7 - Karolina Kudłacz-Gloc jak na liderkę przystało wzięła sprawy w swoje ręce! To jej 700. bramka w narodowych barwach! Czas dla Chinek.
                Skomentuj 0
                19. min. - 5:7 - Zalewska faulowana i Chiny zagrają w osłabieniu po karze dla Li.
                Skomentuj 1
                19. min. - 5:7 - dobrze po wejściu broni Weronika Gawlik.
                Skomentuj 0
                18. min. - 5:7 - Karolina Zalewska fatalnie zachowała się w kontrze - rzut nad bramką.
                Skomentuj 0
                18. min. - 5:7 - Patrycja Kulwińska otrzymała dobre podanie i zdobyła bramkę z koła.
                Skomentuj 0
                18. min. - 4:7 - Polki grają dzisiaj dość pasywnie i męczą się w ataku.
                Skomentuj 0
                16. min. - 4:7 - szybka akcja Chinek wykończona przez skrzydłową.
                Skomentuj 0
                15. min. - 4:6 - Iwona Niedźwiedź fantastycznie z drugiej linii!
                Skomentuj 0
                Polki grają w osłabieniu po karze dla Karoliny Kudłacz-Gloc.
                Skomentuj 0
                15. min. - 3:6 - Karolina Kudłacz-Gloc trafiła do chińskiej bramki. Po chwili rywalki odpowiedziały z rzutu karnego.
                Skomentuj 0
                14. min. - 2:5 - gra pasywna Chinek. Iwona Niedźwiedź nieskuteczna z dystansu, ale Polki wciąż w ataku.
                Skomentuj 1
                12. min. - 2:5 - rzut karny dla Chinek. Yan nie dała szans Wysokińskiej.
                Skomentuj 0
                11. min. - 2:4 - w końcu udana akcja Polek!
                Skomentuj 0
                10. min. - 1:4 - Chinki będą grały w osłabieniu. Czy wykorzysta to kadra Polski? Czas dla Biało-Czerwonych.
                Skomentuj 0
                9. min. - 1:4 - Xiao z koła. Chinki prowadzą różnicą 3 bramek.
                Skomentuj 0
                8. min. - 1:3 - strata Chin. Później Kocela przekroczyła linię przy rzucie z lewego skrzydła.
                Skomentuj 0
                6. min. - 1:3 - rzut karny dla Polek. Monika Kobylińska nie trafiła z 7. metra.
                Skomentuj 0
                5. min. - 1:3 - Łabuda fatalnie przestrzeliła. Po chwili udana akcja Chinek.
                Skomentuj 0
                5. min. - 1:2 - Lin pokonała Wysokińską.
                Skomentuj 1
                5. min. - 1:1 - Polki długo rozgrywały i nic z tego nie wyszło.
                Skomentuj 0
                2. min. - 1:1 - błąd własny kadry Chin. Polki w ataku.
                Skomentuj 0
                2. min. - 1:1 - Chinki zagrały skutecznie przez prawe skrzydło.
                Skomentuj 0
                2. min. - 1:0 - Karolina Kudłacz-Gloc po indywidualnej akcji otworzyła wynik spotkania.
                Skomentuj 0
                1. min. - 0:0 - rzut karny dla Chinek w pierwszej akcji. Wysokińska obroniła rzut z 7. metra!
                Skomentuj 0
                Początek pojedynku Polska - Chiny!
                Skomentuj 0
                Drużyny powoli kończą rozgrzewkę. Niedługo prezentacja zespołów, hymny narodowe i początek meczu Polska - Chiny.
                Skomentuj 2
                Składy reprezentacji Polski oraz Chin:
                (screen: IHF) (screen: IHF)
                Skomentuj 0
                Skomentuj 0
                Koreańscy sędziowie Bon-ok Koo i Seok Lee będą rozjemcami wtorkowego spotkania reprezentacji Polski kobiet z Chinkami na Mistrzostwach Świata piłkarek ręcznych 2015 w Danii.
                Skomentuj 0
                Skomentuj 0
                Małgorzata Stasiak skręciła kostkę i nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w piłce ręcznej kobiet. Rozgrywającą na pewno ominą starcia z Chinami oraz Angolą. Nasza zawodniczka urazu doznała podczas treningu.
                Skomentuj 0
                Do tej pory zdecydowaną liderką polskiego zespołu podczas MŚ jest Karolina Kudłacz-Gloc, która zdobyła w dwóch meczach 17 bramek.
                Skomentuj 0
                Polska po raz ostatni zmierzyła się z Chinami 24 listopada 2011 roku, a mecz zakończył się remisem 30:30.
                Skomentuj 0
                Skomentuj 0
                We wcześniejszych meczach MŚ 2015 Polki pokonały Kubę (27:22) oraz przegrały ze Szwecją (30:31), zaś Chinki poległy z Holandią (21:42) i uporały się z Kubankami (39:30).
                Skomentuj 0
                Początek meczu MŚ 2015 Polska - Chiny został zaplanowany na godzinę 18:30. Grupa B