IHF Super Globe: IHF Super Globe 2016: 1/4 finału
05 wrz 2016 12:00
komentarz

Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na żywo i już zapraszamy na kolejne.

komentarz

Rywalem kielczan w 1/2 finału będzie zwycięzca pary Paris Saint-Germain HB - Espérance Sportive de Tunis.

czas 59'

33:28. Bramka! Trafił Mariusz Jurkiewicz. Ten gol już definitywnie zapewnił Vive Tauronowi awans do półfinału.

1
IDK 32 : 28 HCT
czas 58'

32:28. Tobias Reichmann zakończył odbywanie kary i od razu po powrocie zdobył bardzo ważnego gola.

1
58'

Czas dla Vive Tauronu.

1
IDK 31 : 28 HCT
czas 58'

31:28. Bramka! Trafił Vinicius Teixeira. Brazylijczycy zaznaczyli, że będą walczyć do ostatnich sekund.

57'

Paweł Paczkowski wrócił na boisko i w ciągu kilkunastu sekund popełnił dwa kolejne błędy.

57'

Duże szczęście Vive Tauronu. Rzut Andre Mendesa przez całe boisko trafił w poprzeczkę i mistrzowie Polski odzyskali piłkę.

IDK 31 : 27 HCT
czas 56'

31:27. Skutecznie rzut karny wykonał Rafael Hidalgo.

czas 56'

Tobias Reichmann został wykluczony na 2 minuty za zagranie piłki nogą. Niemiec wyraźnie nie zgadzał się z decyzją sędziów.

55'

W rzucie ze skrzydła Tobiasowi Reichmannowi nie poszło już jednak tak dobrze. Ostatni czas dla Handebol Clube Taubate.

IDK 31 : 26 HCT
czas 54'

31:26Tobias Reichmann bez problemu oszukał bramkarza rywali w kontrataku.

1
IDK 30 : 26 HCT
czas 52'

30:26. Andre Mendes ponownie zaznaczył, że rzut z biodra jest jego znakiem rozpoznawczym.

IDK 30 : 25 HCT
czas 51'

30:25Darko Djukić nie myli się na linii 7. metra. Czwarty skuteczny rzut karny w jego wykonaniu.

czas 51'

Guilherme Oliveira został wykluczony na 2 minuty.

IDK 29 : 25 HCT
czas 51'

29:25. Skutecznym, przebojowym wejściem przypomniał o sobie Thiago Torres.

49'

Ale raz jeszcze nie do przejścia okazał się Filip Ivić!

49'

Strata Vive Tauronu. Brazylijczycy przed szansą na lekkie zmniejszenie strat.

1
IDK 29 : 24 HCT
czas 48'

29:24. Bramka! Trafił Guilherme Oliveira.

1
IDK 29 : 23 HCT
czas 48'

29:23Darko Djukić popisał się bardzo precyzyjnym rzutem z prawej połówki.

IDK 28 : 23 HCT
czas 47'

28:23. Skutecznie rzut karny wykonał Rafael Hidalgo.

IDK 28 : 22 HCT
czas 46'

28:22. Krzysztof Lijewski wniósł bardzo dużo spokoju do gry Vive Tauronu.

46'

Raz jeszcze fenomenalnie Filip Ivić!

IDK 27 : 22 HCT
czas 45'

27:22. Bramka! Trafił Uros Zorman.

IDK 26 : 22 HCT
czas 45'

26:22. Bramka! Trafił Guilherme Oliveira.

IDK 26 : 21 HCT
czas 45'

26:21Krzysztof Lijewski świetnie pobiegł do kontrataku, którego wyprowadzenie umożliwiła następna parada Filipa Ivica.

44'

Czas dla ekipy z Brazylii.

IDK 25 : 21 HCT
czas 44'

25:21. Bramka! Trafił Krzysztof Lijewski. Wydaje się, że kielczanie powoli odzyskują kontrolę nad przebiegiem rywalizacji.

43'

Filip Ivić kapitalnie obronił rzut Viniciusa Teixeiry, choć otrzymał przy tym potężny cios w twarz. Ale z Chorwatem już wszystko w porządku.

IDK 24 : 21 HCT
czas 43'

24:21. Kapitalną indywidualną akcją popisał się Darko Djukić.

IDK 23 : 21 HCT
czas 42'

23:21. Bramka! Trafił Piotr Chrapkowski.

IDK 22 : 21 HCT
czas 41'

22:21Thiago Torres miał bardzo dużo miejsca i posłał piłkę do siatki potężnym rzutem.

IDK 22 : 20 HCT
czas 40'

22:20. Fatalną passę Vive Tauronu w końcu przełamał Uros Zorman.

IDK 21 : 20 HCT
czas 40'

21:20Andre Mendes rzucił kolejnego gola z biodra. Handebol Clube Taubate zdobył tym samym bramkę kontaktową.

39'

Ale ta zmiana póki co niewiele pomogła. Kolejna strata Vive Tauronu.

39'

Krzysztof Lijewski pojawił się na boisku w miejsce Pawła Paczkowskiego.

czas 39'

Wesley Freitas został wykluczony na 2 minuty.

IDK 21 : 19 HCT
czas 39'

21:19. Bramka! Trafił Andre Mendes. Przewaga mistrzów Polski maleje w zastraszającym tempie.

IDK 21 : 18 HCT
czas 38'

21:18. Bramka! Trafił Vinicius Teixeira. A Vive Tauron Kielce nadal bez gola w drugiej połowie ...

37'

Paweł Paczkowski przy piłce. I kolejny jego faul w ataku ...

36'

Fatalny fragment gry Pawłą Paczkowskiego. Tym razem pomylił się w akcji "sam na sam".

IDK 21 : 17 HCT
czas 36'

21:17. Brazylijczycy ładnie dograli do koła i trafił Vinicius Teixeira.

35'

Coś niesamowitego ... Paweł Paczkowski po raz kolejny sfaulował w ataku.

czas 35'

Guilherme Oliveira został wykluczony na 2 minuty zaledwie kilka sekund po zdobytym golu.

IDK 21 : 16 HCT
czas 34'

21:16. Bramka! Trafił Guilherme Oliveira.

34'

Faule w ataku głównym wrogiem kielczan w pierwszych minutach drugiej połowy. Popełnił go też Piotr Chrapkowski.

33'

Kolejną doskonałą interwencję w bramce popisał się Filip Ivić.

33'

Jeszcze jeden błąd. Tym razem faul w ataku popełnił Paweł Paczkowski.

32'

Obie drużyny nadal mylą się w ataku.

31'

Wysoka obrona Handebol Clube Taubate przyniosła efekt. Strata na koncie Vive Tauronu. Ale tym samym "rewanżują" się Brazylijczycy.