komentarz

Graczem spotkania oczywiście niesamowity Espen Lie Hansen.

2
komentarz

Polacy przegrali z Norwegami 28:30. Autostrada do półfinału jeszcze się nie zamknęła, ale najpierw trzeba pokonać wyboistą drogę

2
1
60'

25 sekund do końca...

2
60'

Jeszcze czas dla Norwegów

1
60'

Polacy zagrali bez bramkarza, Jurecki zaryzykował, ale obok bramki. Nie do wiary. W takim momencie

1
POL 28 : 30 NOR
czas 59'

Skutecznie rzut karny wykonywał Kent Robin Tonnesen. Robi się dramatycznie...

2
59'

Chrapkowski faulował Hykkeruda... Karny.

1
POL 28 : 29 NOR
czas 58'

Bramka! Trafił Michał Szyba. Znalazł miejsce i znowu w okienko!

1
1
POL 27 : 29 NOR
czas 58'

Bramka! Trafił Kent Robin Tonnesen. Gdzie był blok?

2
1
POL 27 : 28 NOR
czas 58'

Bramka! Trafił Michał Jurecki. Bieg terenowy i wszystko jasne! Gdyby dawali oceny za bramki, byłaby szósteczka.

1
1
POL 26 : 28 NOR
czas 57'

Bramka! Trafił Sander Sagosen. Za łatwo, za łatwo!

2
1
POL 26 : 27 NOR
czas 56'

Bramka! Trafił Karol Bielecki! Co za bomba. Będzie jedną na luzie?

1
1
55'

Bjornsen w słupek. Tylko w słupek !

1
POL 25 : 27 NOR
czas 54'

Bramka! Trafił Karol Bielecki. Zrehabilitował się tym razem w rzucie z drugiej linii. Ostatni dzwonek na odrabianie!

1
POL 24 : 27 NOR
czas 54'

Trafił do pustej bramki Kristian Bjornsen. Szmal próbował przechwycić długie podanie. Nieskutecznie. Czas dla Polaków.

53'

Wszystkiego z dystansu się nie trafi. Bielecki z 12 metra w nogi Christensena. Niedobrze

POL 24 : 26 NOR
czas 52'

Bramka! Trafił ze skrzydła Magnus Jondal.

POL 24 : 25 NOR
czas 51'

Na kłopoty Michał Jurecki. Petarda z linii przerywanej. Christensen miał ją na rekach, ale przełamała jego dłonie

POL 23 : 25 NOR
czas 51'

Bramka! Trafił Kent Robin Tonnesen. Znowu wszedł łatwo w obronę. Panowie, tak nie można!

POL 23 : 24 NOR
czas 50'

Bramka! Trafił Karol Bielecki. Piłę adresowano do Syprzaka, ale zebrał ją Karol i trafił prawie z koła!

1
50'

Jeden z nielicznych błędów Hansena. Skoro lider Norwegów się myli, to może reszta weźmie z niego przykład?

POL 22 : 24 NOR
czas 49'

Bramka! Trafił Michał Szyba. Oby zaczynało się jego show podobnie jak rok temu z Hiszpanią podczas MS 2015!

POL 21 : 24 NOR
czas 48'

Bramka! Trafił Christian O'Sullivan. Zemściła się niewykorzystana szansa Jureckiego. Polak wprost w blok

POL 21 : 23 NOR
czas 47'

Karol Bielecki został wykluczony na 2 minuty. Dosłownie 5 sekund po bramce Szyby. Polacy nie nadążyli po szybkim wznowieniu rywali

czas 47'

Michał Szyb. słabo zaczął w defensywie, ale na szczęście w ataku wszystko jest tak jak powinno. Kapitalny rzut z w lewe okienko!

1
46'

Michael Biegler wezwał swoich graczy do siebie. A my wzywamy Polaków do lepszej gry obronnej

POL 20 : 23 NOR
czas 46'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Magnus Jondal. Poprzeczka!

45'

Ajjjj. Karny dla Norwegów

1
44'

Źle się dzieje, skoro Syprzak nie trafia z koła. To musi być bramka!

1
czas 44'

Espen Lie Hansen jest dzisiaj niesamowity. Bierze piłkę i bez namysłu bombarduje. Co gorsze, trafia.

1
POL 20 : 22 NOR
czas 43'

Bramka! Trafił Espen Lie Hansen. Który to już raz?

1
POL 20 : 21 NOR
czas 43'

Bramka! Trafił Karol Bielecki. Bomba z dystansu!

1
42'

Szmal się rozkręca. Późno, bo późno, ale nie ma co narzekać. Sam na sam z O'Sullivanem!

1
42'

Jak on to zrobił? Lijewski kapitalnie wyciągnął piłkę tuż przed rzutem w sytuacji sam na sam!

41'

No, nareszcie Szmal obronił rzut z gry!

1
POL 19 : 21 NOR
czas 40'

Skutecznie rzut karny wykonywał Karol Bielecki. Bieg terenowy Jureckiego przyniósł skutek, dwóch obrońców musiało faulować

czas 38'

Bramka! Trafił Michał Jurecki. Trzy razy próbował Daszedk ze środka rozegrania, ale to nie jego pozycja. Podałw końcu do Jureckiego a ten zdobył bramkę z serii stadiony świata. Od poprzeczki!

1
POL 17 : 20 NOR
czas 37'

Rafał Gliński został wykluczony na 2 minuty. Reinkind powalony chwytem rodem z MMA

1
czas 36'

Nieskutecznie rzut karny wykonywał Michał Jurecki. Wprost w Christensena...

czas 34'

Espen Lie Hansen został wykluczony na 2 minuty.

1
34'

Brawo dla sędziów za czujność. Za dużo Norwegów na parkiecie. Oj chyba trzeba nauczyć się liczyć

1
1
34'

Chyba za szybko, bez przygotowanej pozycji. Jurecki po bloku w Christensena

1
czas 34'

Skutecznie rzut karny wykonywał Magnus Jondal.

1
34'

Sagossen uciekł na zewnątrz i Daszek faulował. Karny.

2
POL 16 : 18 NOR
czas 33'

Michał Szyba został wykluczony na 2 minuty. Polak dał się zwieść i musiał faulować. Gramy pięciu na pięciu

1
2
czas 32'

Kent Robin Tonnesen został wykluczony na 2 minuty.

2
czas 32'

Bramka! Trafił Michał Jurecki. Kapitalna indywidualna akcja Polaka! Trybuny szaleją

2
POL 15 : 18 NOR
czas 32'

Bramka! Trafił Bjarte Myrhol. Norwegowie musieli to wykrozystać. Szybka kontra po faulu ofensywnym Konitza

2
POL 15 : 17 NOR
czas 31'

Bramka! Trafił Sander Sagosen. Rywale potrzebowali zaledwie 25 sekund

2
31'

Zaczęli!

komentarz

Jaki plan na drugą połowę? Powstrzymać niesamowitego Hansena. Norweg tylko uśmiecha się na widok polskiej obrony.