33:26
Zakończony
Norwegia
komentarz

Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji z mistrzostw świata 2017 na łamach naszego portalu. Już wkrótce zapraszamy na kolejne emocje związane z piłką ręczną.

4
1
1
1
4
czas 59'

33:26. W kontrze nie pomylił się Nikola Karabatić. Trwa święto w hali Accorhotels Arena w Paryżu.

2
2
czas 59'

32:26. Świetnie na 6. metrze znalazł się Kristian Bjornsen.

1
1
58'

Faul w ataku Daniela Narcisse'a. Widać już duże rozluźnienie wśród gospodarzy.

1
1
57'

Podparty rzut Michaela Guigou, ale Vincent Gerard wybiegł z bramki i przerwał kontrę w okolicach 12. metra.

2
1
czas 56'

32:25Magnus Gullerud minimalnie zmniejszył stratę Norwegów.

1
3
56'

Jeszcze jeden czas dla Francuzów.

1
3
czas 55'

32:24. Cedric Sorhaindo zbyt silny dla norweskich defensorów. Kolejne trafienie obrotowego.

2
2
czas 54'

31:24. Bramka! Trafił Kristian Bjornsen.

2
1
czas 54'

31:23Nikola Karabatić raz jeszcze w blasku fleszy.

1
1
53'

Jeżeli nawet Bjarte Myrhol nie daje rady pokonać Vincenta Gerarda, wiedz, że Francja gra kosmiczną piłkę ręczną.

1
1
53'

Francuzi pomylili się w ataku, ale jest to błąd bez żadnych poważnych konsekwencji.

1
1
52'

Tym bardziej, że Vincent Gerard nieprzerwanie gra jak w transie.

1
czas 52'

30:23. Kolejny cios zadał Norwegom Nikola Karabatić. Wydaje się, że znamy już mistrza świata.

2
1
51'

Jeszcze jedna doskonała akcja Francuzów w defensywie.

1
50'

Trener Norwegów Christian Berge chwyta się ostatniej deski ratunku, biorąc jeszcze jeden czas.

czas 50'

29:23. Gospodarze turnieju niszczą Norwegów błyskawicznymi kontrami. Autorem kolejnego trafienia Nedim Remili.

1
czas 49'

28:23. Na odpowiedź Francuzów nie trzeba było jednak długo czekać. Trafił Valentin Porte.

1
czas 49'

27:23Goran Johannessen w pojedynkę załatwił Norwegom kolejnego gola.

1
1
czas 48'

Christian O'Sullivan został wykluczony na 2 minuty.

1
czas 48'

27:22. Raz jeszcze świetnie na kole zachował się Ludovic Fabregas.

1
47'

Nieprawdopodobna gra obu bramkarzy. Vincent Gerard i Torbjorn Bergerud prezentują najwyższy światowy poziom.

czas 47'

26:22. Skutecznie rzut karny wykonał Kentin Mahe.

2
4
46'

Rzut karny dla Francuzów.

3
2
czas 45'

25:22. Kontrę wykorzystał Bjarte Myrhol.

5
44'

Kolejne nieskuteczne zagrania ofensywne, po obu stronach. Przy piłce gospodarze.

43'

Ale gracze Christiana Berge znów nie popisali się w ataku. Strata.

1
1
43'

Torbjorn Bergerud w kolejnej wielkiej interwencji! Zatrzymał niekrytego Ludovica Fabregasa. Piłka dla Norwegów.

3
czas 43'

25:21. Bramka! Trafił Kent Robin Tonnesen. Legitymuje się on na razie 100-procentową skutecznością rzutową (5/5).

1
1
czas 42'

25:20. Bramka! Trafił Ludovic Fabregas.

1
czas 42'

24:20Christian O'Sullivan zaskoczył bramkarza Francuzów rzutem bieżnym.

czas 41'

24:19. Czysta pozycja na kole pozwoliła łatwo zdobyć gola Cedricowi Sorhaindo.

40'

Torbjorn Bergerud złapał piłkę po rzucie Nedima Remiliego, ale Kent Robin Tonnesen przewinił w ofensywie. I ponownie Francuzi wyprowadzają atak.

czas 38'

23:19Kristian Bjornsen okazał się tym, który przełamał niemoc ofensywną ekipy ze Skandynawii.

1
38'

Vincent Gerard. I wszystko jasne. Wobec jego kapitalnej postawy bezradny również Joakim Hykkerud.

czas 37'

23:18. Z kolei Valentin Porte popisał się niesamowicie efektowną wkrętką. Końca francuskiej nawałnicy nie widać.

1
36'

Rzut Sandera Sagosena z łatwością zablokowany przez Francuzów.

36'

Tylko Torbjorn Bergerud uratował Norwegów od straty kolejnego gola. Obronił rzut Daniela Narcisse'a w sytuacji sam na sam.

35'

Norwegowie zupełnie się gubią. Prosta strata Espena Lie Hansena.

1
1
35'

Czas dla Norwegów.

3
1
czas 35'

22:18. Kolejna kontra gospodarzy i kolejny gol na koncie Michaela Guigou.

1
1
34'

Vincent Gerard, podobnie jak w półfinale, zamienił się w skałę!

3
czas 34'

21:18Nedim Remili w pierwszej połowie trafił tylko 2 z 7 rzutów, ale teraz nie zawiódł.

czas 32'

20:17. Kolejny błysk Michaela Guigou. Tym razem trafił z kontry, po świetnej obronie Vincenta Gerarda.

1
2
czas 32'

19:17. Kapitalna indywidualna akcja Michaela Guigou.

1
1
31'

Ale szybko stracili piłkę i Francuzi przed szansą na powiększenie przewagi.

2
czas Druga połowa
komentarz

Czy wy również uważacie, że, pomimo wygrania pierwszej połowy, Francuzi są nadal dalecy od prezentowania swoich maksymalnych możliwości?