Dziękujemy serdecznie za uwagę i już teraz zapraszamy na rewanżowe spotkanie w Puławach, które odbędzie się już w najbliższy piątek. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Koniec meczu.

24:18. Bramka! Rozpędzony Marek Szpera wchodzi między dwóch obrońców i pokonuje Walentyna Koszowego!

Na 22 sekund przed końcem meczu szkoleniowiec Patryk Rombel bierze czas.

23:18. Bramka! Weteran Patryk Kuchczyński takiej okazji nie marnuje.

Wskazówki pomogły. Rzut karny dla KS Azotów Puławy.

23:17. Ultraszybka odpowiedź Adriana Nogowskiego! Trener KS Azotów Puławy prosi o przerwę.

22:17. Bramka! Bartosz Jurecki bez problemów wykorzystuje dogranie do koła.

MMTS Kwidzyn traci piłkę.

Znakomicie minął obrońców Przemysław Krajewski, ale jego rzut odbija Paweł Kiepulski!

22:16. Przytomne zachowanie Tomasza Klingera. Celny rzut do pustej bramki z własnej połowy!

21:16. Bardzo dużo miejsca ma na skrzydle Adrian Nogowski. Nie marnuje tego!

Leos Petrovsky wędruje na ławkę kar. Sprytnie obniżył pozycję w ataku Adrian Nogowski.

20:16. Bramka! Bartosz Jurecki - bohater ostatnich dziesięciu minut meczu?

Zmiana obrony okazała się strzałem w dziesiątkę! MMTS traci piłkę.

Przemysław Krajewski spóźniony w obronie. To musiało się skończyć karą dwóch minut.

20:15. Bramka! Z koła trafia Bartosz Jurecki.

20:14. Nie zawodzi na siódmym metrze Patryk Kuchczyński!

Marek Szpera odpocznie na ławce kar. Po tym faulu z nosa Bartosza Jureckiego polała się krew.

Nowy system obronny przynosi efekty. Nieskuteczna akcja gospodarzy.

Bardzo wysoko wychodzą w defensywie KS Azoty Puławy. Trener Patryk Rombel prosi o czas, aby poinstruować swoich zawodników.

20:13. Robert Orzechowski do Bartosza Jureckiego i bramka!

20:12. Bramka! Na listę strzelców wpisuje się Arkadiusz Ossowski.

19:12. Bardzo słaby okres gry gości przerywa ze środka Przemysław Krajewski.

To już trzecia kara dla rozgrywającego gospodarzy, wskutek czego Kamil Krieger otrzymuje czerwoną kartkę.

Kamil Krieger otrzymuje wykluczenie.

Świetnie wyczuł intencje Michała Potocznego golkiper Azotów, Walentyn Koszowy!

Adam Skrabania przejmuje piłkę, ale ekipa gości nie wykorzystuje okazji na kontratak.

KS Azoty Puławy tracą piłkę w prostej sytuacji! MMTS Kwidzyn spokojnie kontruuje atak pozycyjny.

19:11. W swoim stylu, z biodra, rzuca teraz Marek Szpera! Szkoleniowiec KS Azotów Puławy prosi o przerwę.

Nie reaguje jeszcze na boiskową sytuację trener Marcin Kurowski. Jego podopieczni nie mogą znaleźć recepty na rewelacyjnego Pawła Kiepulskiego i bardzo dobrze funkcjonującą obronę gospodarzy.

18:11. Znakomita parada Pawła Kiepulskiego, krzyżówka i bramka Pawła Gendy!

17:11. Bramka! Sprytnie przedarł się przez obronę gości Marek Szpera.

Przemysław Krajewski odpocznie na ławce kar. Podwójne osłabienie KS Azotów Puławy.

Znakomita okazja na podwyższenie dystansu. Pusta bramka, ale Michał Peret z własnej trafia niefortunnie w słupek.

16:11. Bramka! Michał Potoczny wygrywa pojedynek na siódmym metrze!

Zbyt ostro zagrał w obronie teraz Michał Kubisztal. Dwie minuty dla rozgrywającego i rzut karny dla gospodarzy.

Paweł Kiepulski zatrzymuje Nikolę Prce. Będzie przewaga o wysokości pięciu bramek?

15:11. MMTS Kwidzyn błyskawicznie odbudowuje wcześniejszy dystans. Po obiegu trafia Paweł Genda.

14:11. Ależ pięknie zrobił to Marek Szpera! Niesygnalizowany rzut z biodra rozgrywającego!

13:11. Przewaga kwidzynian topnieje po kolejnym kontrataku Azotów Puławy! Trafia Przemysław Krajewski.

13:10. Bramka! Patryk Kuchczyński kończy kontratak.

Paweł Kiepulski show! Znakomita skuteczność golkipera miejscowych.

13:9. Michał Potoczny pokonuje Wadima Bogdanowa!

Świetna interwencja Pawła Kiepulskiego! Marek Szpera indywidulanie. Obrona w kole i rzut karny dla gospodarzy.

Dwie minuty dla Kamila Kriegera za przetrzymywanie na szóstym metrze Bartosza Jureckiego.

Fantastycznie w obronie radzi sobie MMTS Kwidzyn. Sędziowie sygnalizują grę pasywną.

Druga połowa rozpoczęta!

Koniec pierwszej połowy.

Arkadiusz Ossowski traci piłkę. KS Azoty Puławy błyskawicznie wyprowadzają kontratak, ale Patryk Kuchczyński trafia tylko w słupek!

Trener Patryk Rombel prosi o czas. Szkoleniowiec rozrysowuje kwidzynianom ostatnią akcję w pierwszej połowie.

12:9. Ze stoickim spokojem na bramkę zamienia go Patryk Kuchczyński, który precyzyjnie trafia przy prawym słupku.

Wadim Bogdanow ratuje zespół Azotów Puławy przed utratą kolejnej bramki. Rzut karny dla gości.

12:8. Rewelacyjny fragment gry miejscowych! Mateusz Seroka podwyższa prowadzenie ekipy z Kwidzyna.

11:8. Bramka! Szybka, i co najważniejsze dla gospodarzy, skuteczna odpowiedź Arkadiusza Ossowskiego!

10:8. Patryk Kuchczyński wykorzystuje rzut karny.

10:7. Robert Orzechowski nie trafia do siatki, ale po drugiej stronie parkietu robi to w dobrym stylu Paweł Genda. Mamy tym samym najwyższe prowadzenie w meczu!

Coraz goręcej na parkiecie w Kwidzynie. Za przepychanki pod bramką gospodarzy na ławkę kar wędrują Kamil Krieger i Nikola Prce.

9:7. MMTS podwyższa prowadzenie po rzucie z szóstego metra Michała Pereta!

Szkoleniowiec Marcin Kurowski prosi o krótką przerwę.

8:7. Znakomita interwencja w obronie gospodarzy. Długie podanie do pędzącego do kontry Mateusza Seroki i bramka!

Nieudane akcje po obu stronach boiska. Bramkarze w rolach głównych!

Znakomite interwencje Pawła Kiepulskiego! MMTS z szansą na prowadzenie, ale mylą się Michał Potoczny i Adrian Nogowski.

7:7. Rzut karny dla gospodarzy. Znakomicie w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła odnajduje się Michał Potoczny!

6:7. A po drugiej stronie parkietu przypomina o sobie na obrocie Bartosz Jurecki.

6:6. Remis! Trafia z siódmego metra Michał Potoczny.

Kolejny rzut karny dla miejscowych i kolejny wywalczony przez Marka Szperę!

5:6. W odpowiedzi z prawego skrzydła trafia dobrze dysponowany Jan Sobol!

5:5. Bardzo czujnie zachował się teraz Michał Peret. Celny rzut do pustej bramki.

4:5. Rafał Przybylski decyduje się na indywidualną akcję i znajduje drogę do bramki.

4:4. Bramka! Z zimną krwią okazję na remis wykorzystuje Michał Potoczny.

Idzie na przebój Marek Szpera. Rzut karny dla gospodarzy!

Paweł Grzelak wędruje na ławkę kar.

3:4. Bramka! Piękne okienko autorstwa Pawła Gendy

2:4. Bardzo szybko odpowiedź gości, którzy wykorzystują liczebną przewagę i kończą akcję przez skrzydło. Autorem bramki Jan Sobol.

2:3. Zmniejsza straty Kamil Krieger.

Nie ma bramki! Pudło Przemysława Krajewskiego.

Paweł Genda przez dwie minuty odpocznie na ławce kar. Rzut karny dla Azotów.

Wadim Bogdanow zatrzymuje w kontrze Adriana Nogowskiego!

1:3. Michał Potoczny wykorzystuje rzut karny i przerywa impas strzelecki gospodarzy!

0:3. Bramka! Znakomity rzut z biodra Krzysztofa Łyżwy ląduje w siatce.

MMTS Kwidzyn jak na razie spisuje się w ofensywie poniżej oczekiwań. Błąd techniczny miejscowych.

0:2. Goście podwyższają prowadzenie za sprawą Krzysztofa Łyżwy. Bardzo efektowne trafienie rozgrywającego!

MMTS z szansą na remis, ale Wadim Bogdanow zatrzymuje na siódmym metrze Mateusza Serokę!

0:1. Bramka! Wynik spotkania otwiera Rafał Przybylski.

I jeszcze raz świetnie broni Paweł Kiepulski!

Fantastyczna interwencja Pawła Kiepulskiego, który wybronił rzut ze skrzydła Jana Sobola!

Gospodarze tracą piłkę. KS Azoty Puławy konstruują atak pozycyjny.

Zaczynamy! Rozpoczyna MMTS Kwidzyn.

Czy MMTS pokona przed własną publicznością KS Azoty Puławy?

Warto spojrzeć też na zestawienie najlepszych skrzydłowych sezonu 2016/2017. Wśród nominowanych znalazł się Mateusz Seroka.

Do pierwszego gwizdka sędziów pozostało jeszcze trochę czasu. Zachęcamy zatem do przeczytania zapowiedzi spotkania.

Witamy i serdecznie zapraszamy na relację LIVE z pierwszego meczu o brąz! Na parkiecie w Kwidzynie zmierzą się ze sobą MMTS i KS Azoty Puławy.