Dziękujemy serdecznie za uwagę i już teraz zapraszamy na rewanżowe spotkanie w Puławach, które odbędzie się już w najbliższy piątek. Emocji z pewnością nie zabraknie!

5
3
czas 60'

24:18. Bramka! Rozpędzony Marek Szpera wchodzi między dwóch obrońców i pokonuje Walentyna Koszowego!

14
8
1
1
60'

Na 22 sekund przed końcem meczu szkoleniowiec Patryk Rombel bierze czas.

10
6
3
2
3
czas 60'

23:18. Bramka! Weteran Patryk Kuchczyński takiej okazji nie marnuje.

5
1
2
2
9
60'

Wskazówki pomogły. Rzut karny dla KS Azotów Puławy.

3
2
1
6
czas 59'

23:17. Ultraszybka odpowiedź Adriana Nogowskiego! Trener KS Azotów Puławy prosi o przerwę.

9
6
2
1
2
czas 58'

22:17. Bramka! Bartosz Jurecki bez problemów wykorzystuje dogranie do koła.

4
1
2
4
58'

MMTS Kwidzyn traci piłkę.

2
1
1
2
4
57'

Znakomicie minął obrońców Przemysław Krajewski, ale jego rzut odbija Paweł Kiepulski!

7
4
2
3
2
czas 56'

22:16. Przytomne zachowanie Tomasza Klingera. Celny rzut do pustej bramki z własnej połowy!

10
7
2
2
3
czas 55'

21:16. Bardzo dużo miejsca ma na skrzydle Adrian Nogowski. Nie marnuje tego!

6
4
1
3
czas 55'

Leos Petrovsky wędruje na ławkę kar. Sprytnie obniżył pozycję w ataku Adrian Nogowski.

7
2
1
1
czas 54'

20:16. Bramka! Bartosz Jurecki - bohater ostatnich dziesięciu minut meczu?

2
2
5
53'

Zmiana obrony okazała się strzałem w dziesiątkę! MMTS traci piłkę.

2
1
1
1
6
czas 53'

Przemysław Krajewski spóźniony w obronie. To musiało się skończyć karą dwóch minut.

3
1
2
czas 52'

20:15. Bramka! Z koła trafia Bartosz Jurecki.

3
4
czas 51'

20:14. Nie zawodzi na siódmym metrze Patryk Kuchczyński!

2
1
4
czas 19:53

Marek Szpera odpocznie na ławce kar. Po tym faulu z nosa Bartosza Jureckiego polała się krew.

4
5
5
51'

Nowy system obronny przynosi efekty. Nieskuteczna akcja gospodarzy.

2
2
4
50'

Bardzo wysoko wychodzą w defensywie KS Azoty Puławy. Trener Patryk Rombel prosi o czas, aby poinstruować swoich zawodników.

1
1
3
czas 50'
4
czas 49'

20:12. Bramka! Na listę strzelców wpisuje się Arkadiusz Ossowski.

4
1
2
2
czas 48'

19:12. Bardzo słaby okres gry gości przerywa ze środka Przemysław Krajewski.

3
1
1
czas 47'

To już trzecia kara dla rozgrywającego gospodarzy, wskutek czego Kamil Krieger otrzymuje czerwoną kartkę.

9
46'

Świetnie wyczuł intencje Michała Potocznego golkiper Azotów, Walentyn Koszowy!

2
2
2
1
3
45'

Adam Skrabania przejmuje piłkę, ale ekipa gości nie wykorzystuje okazji na kontratak.

4
1
1
1
44'

KS Azoty Puławy tracą piłkę w prostej sytuacji! MMTS Kwidzyn spokojnie kontruuje atak pozycyjny.

7
5
1
1
czas 43'

19:11. W swoim stylu, z biodra, rzuca teraz Marek Szpera! Szkoleniowiec KS Azotów Puławy prosi o przerwę.

3
3
2
43'

Nie reaguje jeszcze na boiskową sytuację trener Marcin Kurowski. Jego podopieczni nie mogą znaleźć recepty na rewelacyjnego Pawła Kiepulskiego i bardzo dobrze funkcjonującą obronę gospodarzy.

5
4
1
czas 42'

18:11. Znakomita parada Pawła Kiepulskiego, krzyżówka i bramka Pawła Gendy!

7
5
1
czas 41'

17:11. Bramka! Sprytnie przedarł się przez obronę gości Marek Szpera.

8
5
2
czas 40'

Przemysław Krajewski odpocznie na ławce kar. Podwójne osłabienie KS Azotów Puławy.

3
2
1
1
40'

Znakomita okazja na podwyższenie dystansu. Pusta bramka, ale Michał Peret z własnej trafia niefortunnie w słupek.

1
1
3
3
1
czas 39'

16:11. Bramka! Michał Potoczny wygrywa pojedynek na siódmym metrze!

7
7
1
2
czas 39'

Zbyt ostro zagrał w obronie teraz Michał Kubisztal. Dwie minuty dla rozgrywającego i rzut karny dla gospodarzy.

4
3
1
1
1
38'

Paweł Kiepulski zatrzymuje Nikolę Prce. Będzie przewaga o wysokości pięciu bramek?

6
6
1
2
czas 37'

15:11. MMTS Kwidzyn błyskawicznie odbudowuje wcześniejszy dystans. Po obiegu trafia Paweł Genda.

6
4
1
1
czas 36'

14:11. Ależ pięknie zrobił to Marek Szpera! Niesygnalizowany rzut z biodra rozgrywającego!

4
4
1
3
czas 35'

13:11. Przewaga kwidzynian topnieje po kolejnym kontrataku Azotów Puławy! Trafia Przemysław Krajewski.

1
2
4
czas 34'

13:10. Bramka! Patryk Kuchczyński kończy kontratak.

2
1
3
33'

Paweł Kiepulski show! Znakomita skuteczność golkipera miejscowych.

5
4
1
czas 33'

13:9. Michał Potoczny pokonuje Wadima Bogdanowa!

5
4
32'

Świetna interwencja Pawła Kiepulskiego! Marek Szpera indywidulanie. Obrona w kole i rzut karny dla gospodarzy.

1
3
1
czas 31'

Dwie minuty dla Kamila Kriegera za przetrzymywanie na szóstym metrze Bartosza Jureckiego.

1
2
31'

Fantastycznie w obronie radzi sobie MMTS Kwidzyn. Sędziowie sygnalizują grę pasywną.

2
2
1
1
czas Druga połowa
30'

Arkadiusz Ossowski traci piłkę. KS Azoty Puławy błyskawicznie wyprowadzają kontratak, ale Patryk Kuchczyński trafia tylko w słupek!

3
2
30'

Trener Patryk Rombel prosi o czas. Szkoleniowiec rozrysowuje kwidzynianom ostatnią akcję w pierwszej połowie.

3
1
1
czas 30'

12:9. Ze stoickim spokojem na bramkę zamienia go Patryk Kuchczyński, który precyzyjnie trafia przy prawym słupku.

2
1
29'

Wadim Bogdanow ratuje zespół Azotów Puławy przed utratą kolejnej bramki. Rzut karny dla gości.

6
2
1
2
czas 28'

12:8. Rewelacyjny fragment gry miejscowych! Mateusz Seroka podwyższa prowadzenie ekipy z Kwidzyna.

2
2
1
1
czas 28'

11:8. Bramka! Szybka, i co najważniejsze dla gospodarzy, skuteczna odpowiedź Arkadiusza Ossowskiego!

2
2
1
czas 27'

10:8. Patryk Kuchczyński wykorzystuje rzut karny.

2
1
3
czas 26'

10:7. Robert Orzechowski nie trafia do siatki, ale po drugiej stronie parkietu robi to w dobrym stylu Paweł Genda. Mamy tym samym najwyższe prowadzenie w meczu!

3
2
1
czas 25'

Coraz goręcej na parkiecie w Kwidzynie. Za przepychanki pod bramką gospodarzy na ławkę kar wędrują Kamil Krieger i Nikola Prce.

2
1
1
czas 24'

9:7. MMTS podwyższa prowadzenie po rzucie z szóstego metra Michała Pereta!

2
2
23'

Szkoleniowiec Marcin Kurowski prosi o krótką przerwę.

2
czas 22'

8:7. Znakomita interwencja w obronie gospodarzy. Długie podanie do pędzącego do kontry Mateusza Seroki i bramka!

2
1
1
20'

Nieudane akcje po obu stronach boiska. Bramkarze w rolach głównych!

1
18'

Znakomite interwencje Pawła Kiepulskiego! MMTS z szansą na prowadzenie, ale mylą się Michał Potoczny i Adrian Nogowski.

4
1
czas 17'

7:7. Rzut karny dla gospodarzy. Znakomicie w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła odnajduje się Michał Potoczny!

3
2
1
3
czas 16'

6:7. A po drugiej stronie parkietu przypomina o sobie na obrocie Bartosz Jurecki.

2
1
1
czas 15'

6:6. Remis! Trafia z siódmego metra Michał Potoczny.

1
1
1
15'

Kolejny rzut karny dla miejscowych i kolejny wywalczony przez Marka Szperę!

2
1
czas 14'

5:6. W odpowiedzi z prawego skrzydła trafia dobrze dysponowany Jan Sobol!

1
1
czas 14'

5:5. Bardzo czujnie zachował się teraz Michał Peret. Celny rzut do pustej bramki.

3
1
1
czas 14'

4:5. Rafał Przybylski decyduje się na indywidualną akcję i znajduje drogę do bramki.

2
1
czas 13'

4:4. Bramka! Z zimną krwią okazję na remis wykorzystuje Michał Potoczny.

2
1
2
1
13'

Idzie na przebój Marek Szpera. Rzut karny dla gospodarzy!

czas 12'

3:4. Bramka! Piękne okienko autorstwa Pawła Gendy!

2
3
1
czas 12'

2:4. Bardzo szybko odpowiedź gości, którzy wykorzystują liczebną przewagę i kończą akcję przez skrzydło. Autorem bramki Jan Sobol.

czas 10'

Nie ma bramki! Pudło Przemysława Krajewskiego.

1
1
czas 9'

Paweł Genda przez dwie minuty odpocznie na ławce kar. Rzut karny dla Azotów.

1
1
1
1
9'

Wadim Bogdanow zatrzymuje w kontrze Adriana Nogowskiego!

2
czas 8'

1:3. Michał Potoczny wykorzystuje rzut karny i przerywa impas strzelecki gospodarzy!

czas 6'

0:3. Bramka! Znakomity rzut z biodra Krzysztofa Łyżwy ląduje w siatce.

2
6'

MMTS Kwidzyn jak na razie spisuje się w ofensywie poniżej oczekiwań. Błąd techniczny miejscowych.

czas 5'

0:2. Goście podwyższają prowadzenie za sprawą Krzysztofa Łyżwy. Bardzo efektowne trafienie rozgrywającego!

1
czas 5'

MMTS z szansą na remis, ale Wadim Bogdanow zatrzymuje na siódmym metrze Mateusza Serokę!

1
czas 4'

0:1. Bramka! Wynik spotkania otwiera Rafał Przybylski.

2'

I jeszcze raz świetnie broni Paweł Kiepulski!

2
2'

Fantastyczna interwencja Pawła Kiepulskiego, który wybronił rzut ze skrzydła Jana Sobola!

2
1'

Gospodarze tracą piłkę. KS Azoty Puławy konstruują atak pozycyjny.

1
czas Start meczu
Czy MMTS pokona przed własną publicznością KS Azoty Puławy?
19:23

Warto spojrzeć też na zestawienie najlepszych skrzydłowych sezonu 2016/2017. Wśród nominowanych znalazł się Mateusz Seroka.

19:23

Do pierwszego gwizdka sędziów pozostało jeszcze trochę czasu. Zachęcamy zatem do przeczytania zapowiedzi spotkania.

19:23

Witamy i serdecznie zapraszamy na relację LIVE z pierwszego meczu o brąz! Na parkiecie w Kwidzynie zmierzą się ze sobą MMTS i KS Azoty Puławy.